Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Aaaa to dlatego wydało mi się to tak bardzo obce [emoji2][emoji14] widzę że fotel dobrany pod podsufitkę [emoji2] skarpety też masz specjalne do auta? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji14]


Majciochy i krawat bankowo tym bardziej [emoji16]
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak serio, to fotel kot, natomiast zaciski to nie myślisz że złoty zleje się z kołem? Czarny z kolei mało widoczny, a raczej szkoda je ukrywać [emoji6]

Opublikowano

Są tak małe , że czy w kolorze , czy czorne... jeden czort [emoji6][emoji23][emoji3]

Opublikowano
4 godziny temu, Arturoo napisał:

Są tak małe , że czy w kolorze , czy czorne... jeden czort emoji6.pngemoji23.pngemoji3.png

Nie popadajmy w przesade.

981 to juz troche widac z pod kola.

Czorne do zlotego bedzie ok.

Opublikowano

Kowi jak mozesz podaj nr i cene za jaką kupiles te prowadnice do isofixa. Ja sie ciagle po paluszku musze wkladac :D

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, OficeR napisał:

Kowi jak mozesz podaj nr i cene za jaką kupiles te prowadnice do isofixa. Ja sie ciagle po paluszku musze wkladac :D

8L0887233

https://www.ebay.com/itm/VW-Audi-Child-Seat-Fitting-Sleeve-Safety-Isofix-8L0887233-/291921787619

Opublikowano

W ASO   4.4zł szt.

Opublikowano

podziękował za nr i cene ;)

Opublikowano

kowi, czemu mi się zdjęcia nie wyświetlają? Czytam, że coś ciągle dłubiesz a nie mogę nic zobaczyć.

Opublikowano
  • Autor

Na pierwszej stronie zdjecia siedza z photobucket, wiec ich juz nie ma, a na ostatnich stronach fotki powinny sie wyswietlać bo są z fb

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Troche graciarni przyszło

23376066_1466413573436105_72113312608682

Materiał na nowy estetyczny dolot

23621200_1474027462674716_11692281548849

Tarcze 345 + klocki

23659285_1474027489341380_36997570670453

i cały komplet zawiechy RTS.

Silnik bedzie zalany LM 5w50, wpadnie wałek SDI. Z brakujących elementów jeszcze potrzebuje osłony tarcz z passata W8, bedą chyba nowe bo z używką tragedia nikt nie chce sprzedać i tylne nakrętki do gwintu.

 

Opublikowano

Sztywne dajesz?

Juz dales 240 tarcze???

Nie chciales tego w vp a tu jednak..

Walek z sdi daje cos w pdku???

Opublikowano
  • Autor

Na tą moc i skrzynię 5B nie mam alternatywy na dwumas, tu należy sie spodziewać momentu powyżej 500nm, jak by była 6ka to mozna było by walczyc z dwumasem. Wałek SDI zaproponował krzysiek1606, u mnie w nowym silniku wałek okazał sie standardowo wytarty.

Opublikowano
W dniu 4.11.2017 o 00:51, Arturoo napisał:

Są tak małe , że czy w kolorze , czy czorne... jeden czort emoji6.pngemoji23.pngemoji3.png

Nie mogę się nie zgodzić :grin::decayed:

Opublikowano

Skoczylas robil sprzeglo???

Oslony nie ma tragedii ok 80zl szt w Aso.

Dzwon i pytaj o zwrotki z oslonami.

Dasz 300zl a zwrotki opchniesz za tyle na miekko.

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, wesz82 napisał:

Skoczylas robil sprzeglo???

Oslony nie ma tragedii ok 80zl szt w Aso.

Dzwon i pytaj o zwrotki z oslonami.

Dasz 300zl a zwrotki opchniesz za tyle na miekko.

Sprzęgło robione przez krzyska, takie jak u wodza(domyślam sie), a co do osłon chyba kupie nowe, niechce mi sie szukać okazji bo ciezko o nią tylko po to by zdjąć blachy

Opublikowano

Piotrek nie jest jak u wodza bo on ma tarcze z 5 skrzyni a Ty z 6 o srednicy 240 mm.

Takie dziadostwo ma Tomaszek w swoim ajl.

To chyba nie jest nowy komplet????

Zadna okazja.okazja to za 100 od sztuki.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, wesz82 napisał:

Piotrek nie jest jak u wodza bo on ma tarcze z 5 skrzyni a Ty z 6 o srednicy 240 mm.

Takie dziadostwo ma Tomaszek w swoim ajl.

To chyba nie jest nowy komplet????

Zadna okazja.okazja to za 100 od sztuki.

To jest produkcja krzyśka, wiec traktuje to jako nowy zestaw, niewiem dokładnie co z czego jest, ale zapewnia mnie że będzie spokojnie przenosić 500+:wink: montujemy to na moja skrzynie 5b

No dlatego nie kupie zwrotnic po 600-800zł tylko dla blach, aby póżniej je sprzedać za podobną kwotę, aby to miało sens to musiałbym kupic je po 100zł, ale to mało realne w krótkim czasie. Do swiąt dobrze by było aby ten kibel już sie turlał

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Sztywne z 1z.Usuniete kolki z mocowania ori docisku,wyrownana powierzchnia i nabite nowe kolki na  tarcze z 2,5 tdi,docisk z s3 lub ltka.

Ciekawe mnie wiele Cie Krzysiek za to skroi...

Co do zwrotek to dzwon po alle moze sie uda.

 

Opublikowano
12 godzin temu, Kowi87 napisał:

Sprzęgło robione przez krzyska, takie jak u wodza(domyślam sie), a co do osłon chyba kupie nowe, niechce mi sie szukać okazji bo ciezko o nią tylko po to by zdjąć blachy

Sprzęgło chyba też to samo co siedzi u mnie, 240mm na sztywnym kole obite na kevlarze ;) JA powiem szczerze różnicy w porównaniu do dwumasy nie widzę ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.