Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi gdzie kupowales nakretki? Na alledrogo dorwie sie nowki ori czy tylkk od producenta?

Na alegro u oficjanego dystrybutora, od czasu do czasu mają te nakrętki, na zamówienie jest drogo, bo wysyłka z niemiec liczona jest po 100zł, moje trafiły sie luzem ze stanu magazynowego

Kupowałem z tego samego zrodla co Kowi. Aktualnie lezakuja nie uzywane nie ma kiedy zmienic choc stare dobre aby jeden zabek wyszczerbiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Widze kolego ze masz na amortyzatorach poliuretan. Gdzie go kupowałeś i czy masz zrobione 4 amorki tak czy tylko przód? Wdzieczny bym byl za podanie rozmiaru tylnych tulei na górę i dół. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widze kolego ze masz na amortyzatorach poliuretan. Gdzie go kupowałeś i czy masz zrobione 4 amorki tak czy tylko przód? Wdzieczny bym byl za podanie rozmiaru tylnych tulei na górę i dół. Pozdrawiam

kupowałem wałki na alegro fi40 z usługą przewiercenia. Miałem to założone na poprzednich amorach i powiem szczerze że twardy poliuretan jest masakryczny, strasznie tym autem trzesie, jest efekt piłeczki, teraz mam połowe krótszy odbój KW i klipsy z poli, mysle że to ograniczy to podskakiwanie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski jeszcze u pompiarza, jutro odbiór 2 kompletów, a tymczasem silnik sie uzbraja

20160725_171635_zpsu0acpjnh.jpg

Podłaczenie pod boost w zegarach też juz wyprowadzony

20160725_172225_zpsteheguup.jpg

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cierpliwość do niej :)

Przyganiał ....[emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Kowi jakieś postępy?

Powoli zmierzaja ku końcowi :grin:

Silnik w czwartek został odpalony, wtryski wyregulowane 0,250 i 0,240 na cisnienia 220/340, dzisiaj walczyliśmy z odmą, dolot FMIC pomalowany srebrzanką :grin: dospawane nowe mocowania, wymienione wszystkie GBSy.

20160801_142422_zpsp0icxj6a.jpg

Zostało skręcić dolot ogarnać gadźety pod maską i ustawic dawki paliwa.

Licznik zmieniony, immo zaadptowane z 2 kluczykami, zostało powyprowadzać reszte kabli do czujników i powyłaczać monity sensorów.

20160801_171614_zpswnwczobb.jpg

Mała ro***erducha przez wyprowadzenie sygnałów do drzwi, narazie temat stwarza problemy, jeden pin pokazuje lewe tylne i prawe przednie drzwi... tak wiec nie działa to jak trzeba...

20160801_190455_zpsj0l6jft2.jpg

Korekta przebiegu też zrobiona, jej wyswietlanie wymagało odpiecia aku, ogarniete comanderem

20160801_190519_zpsddwvrdvr.jpg

Ale kwestie drzwi zostawiamy na koniec jak juz reszta monitów zgaśnie

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może akurat do piatku będzie gotowe :D co ciekawego kombinujesz z odma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik ogarniety, wiazka od faziego działa bardzo dobrze tak wiec polecam gdyby ktos robił przeszczep licznika, ja robiłem z fis przedliftowego do fis poliftowego.

Cała kabelkologia sie zmieściła, wszystkie wiazki wyprowadzone tam gdzie trzeba. Najwiecej jeb.a.nia było z podłaczeniem krańcówek, ale udało sie, licznik wyswietla poprawnie wszystkie otwarte drzwi. Swap miski olejowej też działa, sensor zgasł.

wężyki doładowania doprowadzone do licznika ale jeszcze nie stestowane czy wyswietlają własciwe parametry. Vfiz odpalony, trzeba teraz go tylko ustawić by wyswietlał to co chce.

test zegarów działa, ale nabija chyba kilometry, to jeszcze kwestia do sprawdzenia..


Sterownik zamontowany w trytasystemie

20160802_184246_zpswejrxi0i.jpg

USB do aktualizacji wyprowadzone do bezpieczników, teraz zostało ten śmietnik posprzątać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko prędkościomierz? Kwestia ustawień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko prędkościomierz? Kwestia ustawień?

Tego jeszcze niewiem, jutro cos wiecej będzie mi wiadomo czy da sie ustawic obrotomierz, czy to kwestia softu

To kwestia softu, w nowszych aktualizacjach będzie i obrotomierz testował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, a co z małymi wskazówkami?

w zasadzie małe mnie nie interesują, nie zwracasz na nie uwagi gdyskupisz sie na obrotmierzu i prędkosciomierzu, tak wiec w zasadzie nie są potrzebne, czy wykonalne, pewnie tak. Narazie po przeszczepie licznika mam problem ze wskazaniami temp oleju (lewy wskażnik). Do auta trafiła wkońcu tapicerka tylnej klapy, od zlotu A4 OEM2013 nie miałem jej założónej. Porządek w klapie wykonany. W piatek była naprawa przesuwania foteli, strasznie ciezko działało, winne temu były stare ślizgi - zamówione nowe w ASO ~14zł/szt. Zrobilismy też porządek z wiazką pod nogami do dodatkowych przycisków. Jutro wylatuje zamek drzwi kierowcy, wpada klamka bez zamka, nowy zawias drzwi, mała modyfikacja wydechu i pare gadzetów z nowszych aut zaadotujemy. Moze w piatek odbiore :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskażnik stoi w miejscu, jutro podłącze kompa i zobaczymy czy są wskazania i jak sie mają do licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten czujnik w misce masz ori???

tak podpięte pod fabryczny, luzem mam zamiennik ten co kupiłem, najwyzej przełoży sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...