Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy na fotele i kanape pojdzie krata z podsufitki? ? Tego tylko we wnetrzu brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

32 minuty temu, OficeR napisał:

Kiedy na fotele i kanape pojdzie krata z podsufitki? ? Tego tylko we wnetrzu brakuje

Wstępnie wrzesień dogadany, tapicera narzeka na ilość prac przy tych konkretnych fotelach, ale tematu nie odpuszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze nie odpuszczasz z tematem b5. Tyle siana wsadzone, zrobione pod siebie teraz tylko dbac o autko i dopiescic pod kazdym wzgladem. 

Auto garazowane bedziesz mial? Jakies cerqmiki i inne cuda robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pablo15005 napisał:

Fajnie ze nie odpuszczasz z tematem b5. Tyle siana wsadzone, zrobione pod siebie teraz tylko dbac o autko i dopiescic pod kazdym wzgladem. 

Auto garazowane bedziesz mial? Jakies cerqmiki i inne cuda robisz? 

garażowane, narazie wosk poleci, a ceramika na nowy sezon, nie mam kiedy nim jeżdzić takze wiecej będzie stało niż jeżdziło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kowi87 napisał:

garażowane, narazie wosk poleci, a ceramika na nowy sezon, nie mam kiedy nim jeżdzić takze wiecej będzie stało niż jeżdziło:wink:

Szkoda by tylko podziwialy to pająki w garażu i od czasu jakiś zlot odwiedzi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wesz82 napisał:

Szkoda by tylko podziwialy to pająki w garażu i od czasu jakiś zlot odwiedzi...

 

W tym roku raczej nic sie takiego nie odbędzie, znane i lubiane przeze mnie zloty są odwołane, także to rok przemian :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się, Panowie czytam sobie jakiś czas forum bo wszedłem w posiadanie autka i mam tam detale do zmiany (z waszego punktu widzenia cały jest pewnie do zmiany od faktu, że pokryty raptorem w całości, aż po niedoskonałość detali we wnętrzu ;) ). Mnie jednak najbardziej drażni póki co jedna rzecz zanim "wsiąknę"- podsufitka na pineskach! Wiem, że gdzieś w tym wątku piszesz z detalami jak się za to zabrać- możesz wskazać gdzie dokładnie? 

PS: piękna ewolucja auta! Podziwiam! @Kowi87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Vallhalen napisał:

Kłaniam się, Panowie czytam sobie jakiś czas forum bo wszedłem w posiadanie autka i mam tam detale do zmiany (z waszego punktu widzenia cały jest pewnie do zmiany od faktu, że pokryty raptorem w całości, aż po niedoskonałość detali we wnętrzu ;) ). Mnie jednak najbardziej drażni póki co jedna rzecz zanim "wsiąknę"- podsufitka na pineskach! Wiem, że gdzieś w tym wątku piszesz z detalami jak się za to zabrać- możesz wskazać gdzie dokładnie? 

PS: piękna ewolucja auta! Podziwiam! @Kowi87

Podsufitke robiłem 4 lata temu. Klej bonaterm A, 

Przy przedniej szybie i tylnych bocznych robisz materiał na zakładke, przy uszczelkach drzwi i tylnej klapie docinasz na równo z krawędzią. Ja kleiłem na 2 razy, pierw płaska powierzchnia, jak związało to kleiłem boki i wnęki na słoneczka, wtedy nie napnie sie materiał od wiązania kleju. To tyle co pamietam. Robota łatwiejsza niż demontaż tego w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

Edytowane przez Kowi87
  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na pojedyńczą końcówkę wydechu to trochę mała średnica. A tak to całość jest genialna :thumbup1: gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz kierownicę od automata przy manualu. Myślałeś coś kombinować z funkcjonalnością tych przycisków pod radio?

Cały czas się zastanawiam, czy nie dało by się takiej rzeźby zrobić, że z jednej strony mielibyśmy volume control, a z drugiej zmianę utworu/stacji radiowej. Nie lada wyzwanie, ale to byłby sztos :)

Osobiście niczego więcej bym nie oczekiwał od kierownicy w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, longer_xd napisał:

Widzę, że masz kierownicę od automata przy manualu. Myślałeś coś kombinować z funkcjonalnością tych przycisków pod radio?

Cały czas się zastanawiam, czy nie dało by się takiej rzeźby zrobić, że z jednej strony mielibyśmy volume control, a z drugiej zmianę utworu/stacji radiowej. Nie lada wyzwanie, ale to byłby sztos :)

Osobiście niczego więcej bym nie oczekiwał od kierownicy w B5.

Kiera kupiona celowo, pierw miało być sterowanie airem(którego nie mam), pózniej miał mi znajomy zrobić płytki drukowane do tych przycisków pod radio niefabryczne, ale ile powiedział tyle zrobił że czekam do dzisiaj. Pomysł jest do zrobienia, opis jest na forum skody i passata pod sterowanie pioneerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, poszukam wątków o których wspomniałeś i zobaczę jak bardzo jest to skomplikowane. Dzięki za odniesienie się do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód kosa Ci wszedł :slina: ale ten tył jakoś do mnie nie przemawia nie wiem co ale jakoś dziwnie wygląda, wiem marudzę :decayed: wrzuć znaczek ;) wnętrze już skończone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szafa napisał:

Przód kosa Ci wszedł :slina: ale ten tył jakoś do mnie nie przemawia nie wiem co ale jakoś dziwnie wygląda, wiem marudzę :decayed: wrzuć znaczek ;) wnętrze już skończone?

Znaczek będzie DOPE, zastanawiam sie tylko czy go malować w czarny połysk czy dać ori chrom(decyzja ciezka bo drugiego nie kupie takiego). 

Z emblematów na tył mam jeszcze MTM i poziomą linie z professional line.

Wnętrze narazie złozone po staremu, plan na wrzesień - listopad oddać do obszycia w GTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szafa napisał:

Przód kosa Ci wszedł :slina: ale ten tył jakoś do mnie nie przemawia nie wiem co ale jakoś dziwnie wygląda, wiem marudzę :decayed: wrzuć znaczek ;) wnętrze już skończone?

Może gdyby blenda rejestracji była zrobiona na gładko z klapą wtedy było by idealnie ,no i końcówki wydechów trochę większe .  Poza tym jest za***ista 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest dokoksowana maxymalnie????Szacun Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...