Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem kupić avusy, masz identyko kolor jak ja, ale popatrzyłem na zdjęcia i trochę te felgi znikły u Ciebie, chyba sobie odpuszcze, wydaje mi się że na ciemnych kolorach avusy wyglądają lepiej.

jak 17ki to bierz te z A6, et35 8j:wink: ale przy 18tce wydaja sie strasznie małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chciałem kupić avusy, masz identyko kolor jak ja, ale popatrzyłem na zdjęcia i trochę te felgi znikły u Ciebie, chyba sobie odpuszcze, wydaje mi się że na ciemnych kolorach avusy wyglądają lepiej.

jak 17ki to bierz te z A6, et35 8j:wink: ale przy 18tce wydaja sie strasznie małe

ja osatnio jak zobaczyłęm swoję 17-stki to przy 19-stakch wyglądają jak 15-stki hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi z czym był aż taki problem z tym oparciem z tyłu?? z zaczepami?? ja mam recorsy od avanta i założyłem je w 2h

ty taki rezacz i odpuściłeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi z czym był aż taki problem z tym oparciem z tyłu?? z zaczepami?? ja mam recorsy od avanta i założyłem je w 2h

ty taki rezacz i odpuściłeś :decayed:

tak do sedana to nie problem, przyspawujesz uchwyt wkręcasz śrube i po sprawie, ale z sedana zeby założyć oaprcie, trzeba cały stelaż zrobić, bo nie ma gdzie przyspawac ucha mocujacego, poprostu za boczkiem(gdzie powinno być ucho) nie ma nic. Druga sprawa, oparcie nie ma czujnika pasów i świeci kontrolka Airbag:facepalm: wiem, można to wyłaczyć vagiem, ogólnie oparcie było by do założenia, ale musiał bym stelaż z sedana ogaranc przysapwać:thumbdown: za dużo piertolenia:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz gdzieś foto?? ze środka avanta ?? bo u mnie miałem już chyba wszystkie koncepcje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki nie zrobiłem

Zeby zamontować to oparcie z sedana trzeba by zrobić tak

Polift.jpg

Ale w avancie w tym miejscu gdzie powinno być ucho jest wolna przestrzeń, takze zeby zamontowac trzeba by tam blache jakos dospawać i usztywnić, w sedanie w tym miejscu jest rama:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujowe te fotosy, ale mniej więcej wiem o co chodzi szkoda że odpuściłeś bo recaro z tyłu to jednak recaro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi pierwsze foto w galerii zgrane z tematem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

fajny ten twój avancik :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi pierwsze foto w galerii zgrane z tematem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

fajny ten twój avancik :wink::wink::wink:

hak w tym wątku to znak rozpoznawczy, nie mogłem go pominac nie robiąc mu foty:polew::polew::polew:

o GTB17 mysle:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi pierwsze foto w galerii zgrane z tematem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

fajny ten twój avancik :wink::wink::wink:

hak w tym wątku to znak rozpoznawczy, nie mogłem go pominac nie robiąc mu foty:polew::polew::polew:

o GTB17 mysle:facepalm:

Kowi foty montazu mysle ze do konca tyg.ci podesle bo ladowarki do aparatu zapomnialem zostala w PL :facepalm::facepalm:....a bateria is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podeslij, bo ciekawi mnie montaz czy jest dużo rzeźby:wink: noi czekam na wynik u Ciebie, czy gra warta świeczki, bo jeszcze nie znalazłem wykresu z AFNa A4/passat z tym turbo:wink: w PD robią przeciąg:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podeslij, bo ciekawi mnie montaz czy jest dużo rzeźby:wink: noi czekam na wynik u Ciebie, czy gra warta świeczki, bo jeszcze nie znalazłem wykresu z AFNa A4/passat z tym turbo:wink: w PD robią przeciąg:kox:

na ostateczny wykres trzeba poczekac do grudnia,jak bede w PL ale powiem szczerze ze jak na 170ps to glowy nie urywa(zobaczymy po korekcie),spodziewalem sie chyba czegos wiecej..........z tego co patrzalem to chyba mam zamontowane bez zadnych uszczelek itp.bezposrednio do kolektora,na ori puszce z filtrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podeslij, bo ciekawi mnie montaz czy jest dużo rzeźby:wink: noi czekam na wynik u Ciebie, czy gra warta świeczki, bo jeszcze nie znalazłem wykresu z AFNa A4/passat z tym turbo:wink: w PD robią przeciąg:kox:

na ostateczny wykres trzeba poczekac do grudnia,jak bede w PL ale powiem szczerze ze jak na 170ps to glowy nie urywa(zobaczymy po korekcie),spodziewalem sie chyba czegos wiecej..........z tego co patrzalem to chyba mam zamontowane bez zadnych uszczelek itp.bezposrednio do kolektora,na ori puszce z filtrem

to masz pewnie tą zespawaną z kolektorem:wink: ale jak mówisz 170km, to mamy porównywalne przyspieszenia, kwestia rozłozenia momentu jeszcze, to czekamy do grudnia:wink: ja jeśli cokolwiek rusze to z początkiem nowego roku, narazie trzeba przeżyć planowany koniec świata z końcem grudnia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie miesiące temu kupiłem prawie identycznego szaraka jak Twój Kowi a wy mówicie o końcu świata ???? :wink:

Nie zmienia to faktu że fura pierwsza klasa, moim zdaniem jedno z najlepszych B5 na tym forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi słuchać mnie nie musisz ale jeśli twoja hybryyda śmiga to na razie odpuść, nasze stare kible nigdy przeciągu nie będą robić, chyba że ci się turbo wysra to jako alternatywa można spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi słuchać mnie nie musisz ale jeśli twoja hybryyda śmiga to na razie odpuść, nasze stare kible nigdy przeciągu nie będą robić, chyba że ci się turbo wysra to jako alternatywa można spróbować

no ja wiem wiem, póki co nie wymieniam bo chce, wymienie jeśli sie wysra, póki co costam oleju bierze, na 10tys litre dolewam, ale zawsze tak było:wink: we wrzesniu mechanior mówił że turbo zdrowe:wink: wiec jak na hybryde to naprawde dobra sztuka:naughty:

Ale jeśłi u krzyska po strojeniu przerośnie moje oczekiwania, to bede intensywniej myślał o tym GTB:naughty: bo nie ukrywam jak na tą moc i Q to rewelacji nie ma w osiagach, 8,5 do setki łapie jak dobrze sklei sprzęgło na starcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria :wink: a ten hak :jerk::jerk::jerk:

Kowi popraw pierwszy post bo w Stage 8 masz "gródzień" :doh::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy to kazdy, ustrzeliłem pewnie ostatnie focie w taką pogode na letnim setupie:decayed:

th_DSC04468.jpgth_DSC04461.jpgth_DSC04455.jpgth_DSC04450.jpgth_DSC04449.jpgth_DSC04476.jpgth_DSC04459.jpgth_DSC04457.jpgth_DSC04479.jpg

tak pozatym stukneło

DSC04483.jpg

Jutro auto jedzie na zmiane sprzęgła, termostatu, wymiane podkładki pod wtryskiem ogarniecie odmy i takie tam duperele:whistling:

A tu VT, odległy plan na 2013"...

th_fota.jpg

oczywiscie hak jest

DSC04486.jpg

:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...