Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanko po wymianie uszczelki pod glowica nie zauwazyles ciut innej pracy silnika?Bo ja zawsze jak slucham i jest po wymianie uszczelki chodzi inaczej.Nie moge stwierdzic jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko po wymianie uszczelki pod glowica nie zauwazyles ciut innej pracy silnika?Bo ja zawsze jak slucham i jest po wymianie uszczelki chodzi inaczej.Nie moge stwierdzic jak.

napewno jest cichszy, ale to chyba kwestia ustawienia kątu wtrysku, ogólnie za wiele sie nie zmieniło pod względem pracy silnika, prowadnice tez zmieniłem jednak[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 17:38_________________________________________________Zimowa felga na aucie :wink4:

Mercedes Enzo 16"/7,5"/et35 i na tym oponka 205 :naughty:

autov.jpg

felga2y.jpg

Na fotce wydaje sie kozą, ale szczelina na dwa palce :decayed:

Oraz nowa podpora wału :gwizdanie:

podpora.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....oraz dziura między błotnikiem a zderzakiem - spasuj to :naughty: :naughty:

jaka dziura, z bliska to wszystko wydaje sie wielkie, akurat zderzak mam OK, gorzej z lampą, uchwyty są źle zwymiarowane i trzeba podkłądki stosować, po ostatniej rozbiórce przodu zapomnieli włozyć :wallbash:

Bardzo przyzwoity setup na zimę :good: :good:

:notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz taki setup zimowy :kox:

Moja na ori 16", 205/55, zawias 1BE i też szczelina na 2-3 palce, a to setup wielosezonowy :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko cos mi sie zdaje że zimówka wpadła w lekki naciag wzgledem letniej, bo felgi letnie też miałem 7,5" tylko kapieć 225 to jakos ta szpara na fotach tak nie raziła :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz taki setup zimowy :kox:

Moja na ori 16", 205/55, zawias 1BE i też szczelina na 2-3 palce, a to setup wielosezonowy :embarrassed:

kowi ma taki sam setup letni, bo gwintu się nie dorobił jeszcze, ale to kwestia czasu :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi zderzak Ci wisi i tyle :gwizdanie:

Koło jak na zimę bardzo zacne. Dekielek daj od audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak jest OK :wink4:

Co do dekielków takie zamawiam

http://allegro.pl/dekielki-na-felgi-kapsle-dekle-mercedes-gratis-i1919329426.html

średnica 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie drogi dziady :shocked:

od audi nie moge znaleźć :disgust: średnica nie ta w kazdej aukcji, potrzebne dokładnie 74mm, od audi znalazłem najbliżej 77mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pomalował te fele jakoś np na biało albo na czarno, a znaczki merca na czarno lub biało dał w zależności od koloru felg, bo tak to gina te felgi w morzu szesnastek i kołpaków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pomalował te fele jakoś np na biało albo na czarno, a znaczki merca na czarno lub biało dał w zależności od koloru felg, bo tak to gina te felgi w morzu szesnastek i kołpaków :decayed:

nie generuje kosztów na błachostki :tongue4: białe one były, narazie takie zostana jak widać :wink4:

Zastanawiam sie nad sprzedaz radia CB lafayette Ermes :przebiegly: takie cos bym kupił

http://allegro.pl/cb-radio-lafayette-venus-asq-homologacja-radom-i1922116948.html ewentualnie jakiegos klona unidena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pomalował te fele jakoś np na biało albo na czarno, a znaczki merca na czarno lub biało dał w zależności od koloru felg, bo tak to gina te felgi w morzu szesnastek i kołpaków :decayed:

nie generuje kosztów na błachostki :tongue4: białe one były, narazie takie zostana jak widać :wink4:

Zastanawiam sie nad sprzedaz radia CB lafayette Ermes :przebiegly: takie cos bym kupił

http://allegro.pl/cb-radio-lafayette-venus-asq-homologacja-radom-i1922116948.html ewentualnie jakiegos klona unidena

jakie błahostki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...