Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj od ponad miecha dopiero udało sie sciaganc hajs od wszystkich za grupowe zamówienie, teraz to juz 2-3tyg i jest w polsce:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj od ponad miecha dopiero udało sie sciaganc hajs od wszystkich za grupowe zamówienie, teraz to juz 2-3tyg i jest w polsce:kox:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1: w sumie to akurat tak się zacznie sezon :) bo narazie to jeszcze trochę zimno na letnie gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od ponad miecha dopiero udało sie sciaganc hajs od wszystkich za grupowe zamówienie, teraz to juz 2-3tyg i jest w polsce:kox:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1: w sumie to akurat tak się zacznie sezon :) bo narazie to jeszcze trochę zimno na letnie gumy

eee tam, gdyby te opony mi przyszły dzisiaj to week juz na letnich, w tatym roku równo 5 marca załozyłem letnie, w dzień przeglądu, w tym roku bixy przeszły bez problemu, koleszka nie widział tego jeszcze, powiedziałem że to exclusive wyposazenie z RS4 dlatego tak mało tego:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiesci sie , et 18 amerykańce robia to rant felgi z tyłu wystaje o całą swoją serokosć, wiec co to jest et30, to bedzie na równo z błotnikiem

Dystanse przyszły:naughty: a opony nie:wallbash: w następnym tygodniu wszystko wleci na auto, prócz najwaznieszego... gwintu

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum A4/2012-03-08-050.jpg

przymierz wujek je czy cie wejda na piaste, bo na 90% trzeba bedzie je jeszcze w srodku zebrac :eusathink:

miałem takie, odsyłałem bo nie weszły na piastę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiesci sie , et 18 amerykańce robia to rant felgi z tyłu wystaje o całą swoją serokosć, wiec co to jest et30, to bedzie na równo z błotnikiem

Dystanse przyszły:naughty: a opony nie:wallbash: w następnym tygodniu wszystko wleci na auto, prócz najwaznieszego... gwintu

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum A4/2012-03-08-050.jpg

przymierz wujek je czy cie wejda na piaste, bo na 90% trzeba bedzie je jeszcze w srodku zebrac :eusathink:

miałem takie, odsyłałem bo nie weszły na piastę

nawet mnie nie denerwuj:wallbash: musze sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię o aluminiowych z alledrogo 15mm, były po jakieś 160zł/2szt, nie weszły na piastę z tyłu, a z przodu nie mierzyłem:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam pewnie te o których mówisz, ale po 145zł ze śrubami 2szt pod piaste 57.1. Po komentarzach nie widać żeby cos nie pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam pewnie te o których mówisz, ale po 145zł ze śrubami 2szt pod piaste 57.1
szukaj tokarza :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem PW do tych "zadowolonych klientów" czy są usatysfakcjonowani zakupem, czy była wizyta u tokarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do garażu i koło zrzuć, a nie doope ludziom trujesz:jezyk::dancing:

w sobote dopiero:jerk: dzisiaj moze gumy przyjdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to żeby się ładnie chowało w nadkole bo chce zejść jeszcze w dół a na dodatek mam szersze gumy :disgust:

Jak założysz to zrób foto jak głęboko są na tyle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez dystansów spokojnie sie schowają przy et 45, ale zebyś miał efekt jak w tym granatowym sedanie US musisz mieć kapcie 215/35. jak przyjdą gumy bedzie sesja, póki co nie przyszły:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do garażu i koło zrzuć, a nie doope ludziom trujesz:jezyk::dancing:

marudzi jak stara baba:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział odwrotnie

mało amerykanców ogladacie z tyłu ładują et18 z naciągiem i dopiero felga wystaje:kox:

Wkurfia mnie koleś od opon:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że ET 45 się chowa w nadkole ale wadzi o nakrętkę gwintu dlatego muszę wysunąć trochę ale nie wiem ile żeby znów wadziło o nadkole :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...