Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

No, mały, teraz to zbieraj punkciki :takiego:

:polew: Dzięki, a gdzie to mniej więcej jest?

boczna Lubelskiej ul. Borowa 6

http://szczegoly.pkt.pl/el-car_klimatyzacja_chlodnictwo_443c8b61c2928fadd857566b006a0fde.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam kolegów z podkarpacia

Nie pisałem jeszcze postów - tylko odwiedzałem - chyba ze względu na to ze w mojej A4ce jak narazie caly czas standardzik ale czas na przełamanie :>

Na dniach pokaże swojego avanta

Mam też prośbę

Który z kolegów mających obniżone autko namówiłby się na spotkanie żeby móc zobaczyć i sprawdzić jak to faktycznie jest (zależy mi na komforcie ale standard to troszke wysoko

Ja bije sie non stop z myślami czy obniżać auto czy nie - teraz jestem postawiony przed faktem dokonanym - pękła mi sprężyna

Nie wiem czy w tym dziale jest to odpowiedni post

ale jak nie spróbuje to sie nie zdecyduje i pewnie zostanie na wymianie na standardowe.

Jeszcze raz witam podkarpacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest madafakalans.. :kox:

no jest niesamowity ale dla mnie komfort jakis tam tez jest wazny - max co bym wsadzal to 17

Możesz pojeździć moim, ale musiałbyś założyć swoje koła bo przy 19 calach komfortu nie ma :D

szczerze to wtedy by bylo najlepsze porównanie tylko mało wykonalne - chyba ze Twoje 19 lądują w mojej A4ce

ale dzieki wogóle za propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drozduu a felgi już masz upatrzone? Bo mam ori 17" do sprzedania jak byś byl zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felg nie mam jeszcze upatrzonych ale najpierw musze kogos namówic na jazde próbną a4 delikatnie obniżoną i albo na 15kach - zobaczyc jak to sie ma w stosunku do standardowego zawieszenia

a i na 17 tez bym sie z checią przejechal bo docelowo kiedyś na 17ka i u mnie musi zagoscic

slaweq

a ty u siebie na aucie masz teraz 17ke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq

a ty u siebie na aucie masz teraz 17ke ??

Ja mam u siebie 18" i zawias - 20 mm :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> slaweq zapomniałem Ci powiedzieć żebyś troszkę przewietrzył przesyłkę, przez część nocnej drogi było słynne oberwanie chmury w centralnej Polsce (podobno nawet jeden pan z Radomia miał bliższe spotkanie z piorunem) , a ja "troszkę" jaram w aucie a w takich warunkach nie szło nawet uchylić szyberdachu, sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela właśnie mówiła, że chyba ktos palił w aucie bo wyczuła faje jak wózek przyniosłem do domu :polew: Spoko, przewietrzy sie i bedzie git :good:

Jeszcze raz dzieki za dostarczenie wózka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 28 czerwca niestety nie bede mógł przyjechac a tak chciałem, Kolega sie żeni heh tez ma audi i jest praktycznie kllubowiczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rzeszowiaków.

Panowie macie w Resie jakies sprawdzone warsztaty montujące LPG które zamontują sekwencje solidnie i w dobrych pieniądzach do ADR-a? wynalazłem w necie kilka adresów typu AWRES na nowowiejskiej czy ROMEX na krakowskiej ale przydałyby sie jakies opinie żeby w ciemno nie błądzić, w Dębicy niestety brak solidnych rąk do tej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno sa dobrzy ale 2900 sobie krzyknęli przez telefon (chyba w BRC się specjalizują) i właśnie mi się to trochę dużo widzi bo ja za swojego STAGa dwa lata temu dałem 2600 tyle że w Jarosławiu montowałem. 2000 to by była git cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wiecie gdzie w Rzeszowie jest jakaś mieszalnia lakierów (dobra), chce kupić troszkę lakieru do autka przed zmiana lamp.. proszę o info i mniej więcej ile to będzie kosztowało tak 100 ml lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam mieszalnie koło Media Markt ja tam zawsze kupuje lakiery. 100ml kompletu tak na oko 33zł kosztuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam serdeczne za info o mieszalni. jutro sie tam wybiore:) tylko powiedzcie mi co muszę wziąć ze sobą żeby mi dobrali kolor? co wy braliście, jaką część nadwozia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...