Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1.9 Di AFF] Moje pierwsze Audi


czudaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kilka tygodnie temu kupiłem swoje pierwsze Audi. Więcej informacji o nim jest tutaj.

Plusy: no to chyba każdy wie jakie są w takim autku :grin: poza nimi, jednym z większych plusów jest przebieg. Około 86 tys. przy 85,6 był robiony ostatni przegląd w Belgii, jest wbity w książce.

Minusy: no niestety, największy minus to ... AFF czyli 75 koni na TDI, to jednak trochę mało. Podobno da się zwiększyć do 90 koni, ale nie wiem jakim kosztem i podobno więcej wtedy pali. Mniejszy minus ale minus to brak klimy.

No i czas na zdjęcia:

1gc0.th.jpg 2qf1.th.jpg 3fj1.th.jpg

4dh3.th.jpg 5pf2.th.jpg 6ex5.th.jpg

7py7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te pokrowce muszą być ? :shock: Nie pasuje to drewno i ta czerwień...

silnik muł to fakt... Ale za to pewno zrobi milion kilometrów albo trzynaście ;)

Gaśnice też bym usunął z kokpitu....

Auto wydaje się bardzo zadbane. Duuuży plus. Podoba mi się z zewnątrz (mniej już wewnątrz - patrz u góry :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.....fakt faktem Audi to Audi ale te pokrowce to dramat gasnica też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 10-12-2006, 01:06 ]

witaj kolego ze stalowki :) no i kolejna srebrna A czworeczka po stalowej bedzie smigac:D ladne autko no ale z tymi pokrowcami to przedmowcy maja racje.

na razie po Lublinie, ale w Stali też jestem czasami ;) co do tych pokrowców, to mnie tak trochę załamaliście :oops: bo właśnie na czerwone polowałem, w całości nie wyglądają chyba tak źle. Postaram się trzasnąć fotkę i ją wrzucę jak to wygląda "od przodu".

Z gaśnicą postaram się coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych pokrowców, to mnie tak trochę załamaliście :oops: bo właśnie na czerwone polowałem, w całości nie wyglądają chyba tak źle.

nie no oczywiscie :P wie tanczy, wies spiewa :P takie tuningi to do "pickupa" (kto ma wiedziec o co chodzi ten wie) a nie do nieuni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutka, kolor deski ciekawy no ale te pokrowce z gaśnicą w środku to już wiochaaa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajana tapicerka tylko jak to moja siedmioletnia siostra przed chwilą stwierdziła "te pokrowce nie pasują" młoda już trochę czai hehe :diabel2: Samochód przyjemny ja bym włożył szare gumowe dywaniki na zimę i "welurowe" takiego samego koloru ma lato no i jeśli bardzo Ci zależy na tych koszulkach to są chyba w takim kolorze jak masz tapicerke

a ja bym na Twoim miejscu się przywitał w "Newbie" najpierw ;)

by pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kolorystyka środka ale te pokrowce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gaśnicą postaram się coś zrobić

A u siebie przymocowałem pod tylną półką w bagażniku, nie przeszkadza i jej nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kolega z Stalowej jak i z Lublina :P Pozdrawiam ładna ta Twoja A4 ile to Ci pali na trasie Lbn >>Stw? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wdzieczne auto, mialem ten silnik.

Zrobisz nim milion kilometrow, tam sie nie ma co psuc,

wiem bo mialem, jedzie sie tez dobrze, ale o wyprzedzaniu zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...