Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 1.9 Di AFF] Moje pierwsze Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

kilka tygodnie temu kupiłem swoje pierwsze Audi. Więcej informacji o nim jest tutaj.

Plusy: no to chyba każdy wie jakie są w takim autku :grin: poza nimi, jednym z większych plusów jest przebieg. Około 86 tys. przy 85,6 był robiony ostatni przegląd w Belgii, jest wbity w książce.

Minusy: no niestety, największy minus to ... AFF czyli 75 koni na TDI, to jednak trochę mało. Podobno da się zwiększyć do 90 koni, ale nie wiem jakim kosztem i podobno więcej wtedy pali. Mniejszy minus ale minus to brak klimy.

No i czas na zdjęcia:

1gc0.th.jpg 2qf1.th.jpg 3fj1.th.jpg

4dh3.th.jpg 5pf2.th.jpg 6ex5.th.jpg

7py7.th.jpg

Opublikowano

no te pokrowce muszą być ? :shock: Nie pasuje to drewno i ta czerwień...

silnik muł to fakt... Ale za to pewno zrobi milion kilometrów albo trzynaście ;)

Gaśnice też bym usunął z kokpitu....

Auto wydaje się bardzo zadbane. Duuuży plus. Podoba mi się z zewnątrz (mniej już wewnątrz - patrz u góry :D )

Opublikowano

swietny kolor wnetrza, tylko pokrowce psuja wrazenie... a co do silnika... do wyscigow sie nie nadaje, ale pare czesci zmienisz i konikow przybedzie :)

Opublikowano

ładne TDI ..... :twisted:

Opublikowano

Wnętrze piękne , ale te pokrowce...

Silnik nie rajdówka ale oszczędny i nie do zajechania...

Gratuluję!

Opublikowano

Hm.....fakt faktem Audi to Audi ale te pokrowce to dramat gasnica też

Opublikowano

ogólnie ładne autko-zadbane :wink: zmienisz kilka pierdółek i będzie POWER :mrgreen:

Opublikowano

pokrowce tragedia :shock:

autko ładne :twisted:

z tego co wiem to zmiana oprogramowania i wtrysków sporo zwiększy moc :cool:

Opublikowano

witaj kolego ze stalowki :) no i kolejna srebrna A czworeczka po stalowej bedzie smigac:D ladne autko no ale z tymi pokrowcami to przedmowcy maja racje.

Opublikowano
  • Autor

[ Dodano: 10-12-2006, 01:06 ]

witaj kolego ze stalowki :) no i kolejna srebrna A czworeczka po stalowej bedzie smigac:D ladne autko no ale z tymi pokrowcami to przedmowcy maja racje.

na razie po Lublinie, ale w Stali też jestem czasami ;) co do tych pokrowców, to mnie tak trochę załamaliście :oops: bo właśnie na czerwone polowałem, w całości nie wyglądają chyba tak źle. Postaram się trzasnąć fotkę i ją wrzucę jak to wygląda "od przodu".

Z gaśnicą postaram się coś zrobić.

Opublikowano
co do tych pokrowców, to mnie tak trochę załamaliście :oops: bo właśnie na czerwone polowałem, w całości nie wyglądają chyba tak źle.

nie no oczywiscie :P wie tanczy, wies spiewa :P takie tuningi to do "pickupa" (kto ma wiedziec o co chodzi ten wie) a nie do nieuni

Opublikowano

ładniutka, kolor deski ciekawy no ale te pokrowce z gaśnicą w środku to już wiochaaa :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajana tapicerka tylko jak to moja siedmioletnia siostra przed chwilą stwierdziła "te pokrowce nie pasują" młoda już trochę czai hehe :diabel2: Samochód przyjemny ja bym włożył szare gumowe dywaniki na zimę i "welurowe" takiego samego koloru ma lato no i jeśli bardzo Ci zależy na tych koszulkach to są chyba w takim kolorze jak masz tapicerke

a ja bym na Twoim miejscu się przywitał w "Newbie" najpierw ;)

by pre_pl

Opublikowano

Ciekawa kolorystyka środka ale te pokrowce ...

Opublikowano
Z gaśnicą postaram się coś zrobić

A u siebie przymocowałem pod tylną półką w bagażniku, nie przeszkadza i jej nie widać

  • 3 lata później...
Opublikowano

O kolega z Stalowej jak i z Lublina :P Pozdrawiam ładna ta Twoja A4 ile to Ci pali na trasie Lbn >>Stw? :P

Opublikowano

Nie ma jak odkopać 3 letni wątek ;d

Opublikowano

Kolega czudaj ostatnie logowanie w styczniu 2010,nie czekalbym na odpowiedz :embarrassed::no: :no: :no:

Opublikowano

Bardzo wdzieczne auto, mialem ten silnik.

Zrobisz nim milion kilometrow, tam sie nie ma co psuc,

wiem bo mialem, jedzie sie tez dobrze, ale o wyprzedzaniu zapomnij.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.