Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dnia 25.02.2017 o 23:35, Sop ek napisał:

fajne auto :) dużo fajnych dodatków

mi kiedyś zapaliła się czerwona kontrolka przy ponad 2xx .. a chwile później biały siły dym na podszybiu i boom hehe,,

już wiesz co konkretnie się stało? zatarł się itp?

Dziś diagnoza więc siedzę i czekam. :whistling:

Spodziewam się uszkodzonego napędu pompy i ewentualnie wytartego wałka. Cholera też wie co z turbiną.

 

12 godzin temu, Szymon Włodarczak napisał:

jaki masz przebieg u siebie na jakim oleju jezdzisz??

Liqui Moly SHT 5W40 wymieniany jak Bozia przykazała co rok/12kkm. Przebiegu jakoś ze 155kkm ale nie w nim problem, a w traktowaniu przez poprzedniego właściciela. Mogło się wysrać teraz, a nie musiało.

 

Dnia 25.02.2017 o 22:27, FroS-t napisał:

No to feste serwis przed Tobą, dolarów pewnie też troche poleci......ale trzymam kciuki aby nie za duzo:confused4: 

Ano poleci. Grunt, żeby reanimacja poszła bezproblemowo to chociaż motor będzie jak nowy. :decayed:

Opublikowano

Teraz już wiem od kogo stała ładna A4 na parkingu CTR :)

Opublikowano

Sie porobilo ... A moglo wpasc Recaro ... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Pacjent żyje. Z dużej chmury mały deszcz na całe szczęście. A tak wygląda winowajca braku ciśnienia.

smok.jpg

Są dwie teorie na temat tego syfu pomimo wymiany oleju z płukanką co roku. Ale nie będę się na ten temat wywodził. Teraz tylko lać dobrą oliwkę.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

I było odpuszczac Recaro :decayed:

Opublikowano

Cały czas wiszą na allegro :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.03.2017 o 22:55, FroS-t napisał:

I było odpuszczac Recaro :decayed:

 

W dniu 8.03.2017 o 22:57, Bruuuum napisał:

Cały czas wiszą na allegro :decayed:

Czekają na mnie ewidentnie. :decayed:

Póki co przygotowania pod wydech z kwasa.

dokładkaS4+wydech stary.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor

Leniwa niedziela.

carbon collective.jpg

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Taka Niedziela to miła Niedziela :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 8.03.2017 o 20:48, afroo. napisał:

Pacjent żyje. Z dużej chmury mały deszcz na całe szczęście. A tak wygląda winowajca braku ciśnienia.

smok_zps3zmyojlv.jpg

Są dwie teorie na temat tego syfu pomimo wymiany oleju z płukanką co roku. Ale nie będę się na ten temat wywodził. Teraz tylko lać dobrą oliwkę.

To ja myślałem, że ja zastałem mega syf w 1.8T z a4 b7 u znajomego. Chętnie wysłuchał bym teorii nt tego syfu.

smok.jpg

 

 

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, uszol napisał:

Chętnie wysłuchał bym teorii nt tego syfu.

To raczej osobista teoria na temat serwisu i wymiany oleju, która niczego tu nie wniesie, a jest tylko moim prywatnym wytłumaczeniem takiego obrotu sprawy.

Zrobione, wyczyszczone, zapomniane.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Samsung też potrafi. Niebawem nauki w LightRoom więc i efekty pewnie bedo lepsze.

 

20170423_1.jpg

20170423_3.jpg

20170423_2.jpg

20170423_5.jpg

Opublikowano
Dnia 23.04.2017 o 21:32, afroo. napisał:

 Niebawem nauki w LightRoom więc i efekty pewnie bedo lepsze.

 

 

 

:good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:thumbup:

Opublikowano
Dnia 20.05.2017 o 21:06, afroo. napisał:

Wpadła przyciemka szyb.

Parę fotek na fanpejdżu --> https://www.facebook.com/TuningKingz/posts/10155141560986427

afroo masz jakiś dystans do tych 17"? Jaki tam balon na nich masz? Bo mam ten sam wzór felg w pakiecie zimowym co Twoje z oponami 225/45 et alusów 43 i wygląda to u mnie tragicznie.

edit: literówka

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano

Jeżeli masz kartofle 255/45 to nie może to wyglądać inaczej niż tragicznie :wink:

Opublikowano

Raczej chodziło o 235/45 :decayed:

Opublikowano

Oczywiście literówka,  miało być 225/45 (na klawiaturze numerycznej 5 jest nad 2 więc omyłkowo mi się klepnęło)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.