Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

No to przeciez wiadomka. Doly blotnikow tez gniją, wiec nie same ranty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz co będzie jak oczyścisz ale podejrzewam że bez wymiany się nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wlasnie na etapie wymiany dwoch przednich pognitych blotnikow, wypowiadali sie nie ktorzy, ze te zamienniki wcale nie sa jakies bardzo zle i mam dylemat co robic ?! A szukanie ori w dobrym stanie nie jest latwe.

Te zamienniki w kolorze dają radę. Mam już dwa lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko te w ocynku, kupiłem od tego gościa co ty ocynkowany, akurat go nie było to po rozmowie z gościem, kupiłem ten zwykły no i spasowanie z maską jest średnie.

Edytowane przez otis89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitroo - moglbys podlinkowac, o ktore konkretnie Ci chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktos po malowaniu zardzewiałego rantu na błotniku. U mnie rdza znacznie się rozprzestrzeniła i nie wiem czy to malowac czy szukac uzywki. Znalazłem uzywke za 400zł. chodzi mi o opinie jak to wyglada po malowaniu i czy rdza znów sie nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ponad dwa lata i zero rdzy.Błotniki piaskowanie i malowane całe u dobrego lakiernika koszt około 450zł za oba.Zawiozłem mu już zdemontowane

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem jakies 4 lata temu, lewy nadaje sie już tylko do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo sam mam dylemat co robić. Moje oryginalne według lakiernika nie są jeszcze tragiczne. Są pęcherze, ale nie ma jeszcze dziur... Ale lakiernik w tej chwili nie jest w stanie mi określić ile mógłby za robotę wziąć. Więc jestem w kropce. Ktoś wcześniej napisał, że jego nieocynkowane (kupione tam, gdzie Twoje) miały coś nie halo ze spasowaniem. Choć osobiście nie wiem co ma piernik do wiatraka i jaki wpływ ma na to ocynk lub jego brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie. Magia. Nie jedna osoba tutaj je kupiła i nikt nie miał problemów. Jedyny mankament jest taki, że nieco trudniej wyciąga się lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z takich błotnikow do malowania jakie polecicie? Najlepiej z linkami ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Choć osobiście nie wiem co ma piernik do wiatraka i jaki wpływ ma na to ocynk lub jego brak...
To że są z innej formy, fabryki nie wiem, nie schodzi mi się ładnie z maska przy lampie jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne takie ze jest inne skoro ori kosztuje pewnie ponad 1000zł a zamiennik odrazu pod kolor 400....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...