Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Na marginesie

Znajomy mechanik szuka b6 1.8t.Budzet bogaty .. Jaki rocznik polecacie z tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u dwóch lakierników w sprawie moich parchatych błotników jeden powiedział że je ściągnie wyczyści od środka psiknie podkładem położy od środka na rancie baranka i polakieruje w kwocie 350 zl za sztukę , drugi lakiernik natomiast powiedział że nie ma co ich robić bo wyjdzie to samo tylko lepiej kupić używki, które ciężko zdobyć dobre lub kupić lepszej jakosci zamienniki i dalej jestem w kropce

Edytowane przez Tomo1205
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie firma audi nie może być gorsza od innych i nie robi już dawno wiecznych aut typu audi 80 b3. Teraz wszystko to RSzrot

Ale sentyment został i trzeba ładować w studnie bez dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baranek od srodka i jazda, nic nie jest wieczne 80 tez sie psuja ale nie byly narazone na takie przebiegi jak auta teraz gdzie 50 tys rocznie to minimum, swiat sie rozwija trzeba za nim nadazac i jezdzic coraz wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie tylko u mnie ten problem bo już się bałem że była po jakimś dzwonie.

Z tego co czytam to chyba nie warto pchać się w malowanie, u mnie bomble są już dość spore od strony kierowcy, u pasażera mniej.

Szkoda że zamienniki nie wchodzą bo przeglądając allegro ciężko coś sensownego wypatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dopadł mnie ten problem. Po zimie wylazła ruda.. Może mi ktoś powiedzieć, czy w S4 są takie same błotniki jak w A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał ciężko znaleźć pod kolor bo s4 ma swoja paletę kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor według wlepki w bagażniku to LZ9W, wiec to chyba nie jest coś innego niż na A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błotnik sztuka 1 koszt w aso 1199zl

:kox: no masz Ci los! Trochę drogo, ale to już polakierowane pod dany kod farby? Czy gołe blachy do pomalowania?

ceny nowego błotnika są kosmiczne. Nawet jeśli byłyby polakierowane pod kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem w b7 prawy błotnik nie miał juz rantu a na lewym pęcherze, kupiłem uzywki ori zabezpieczyłem od srodka pomalowane i załozone.lakiernik stwierdził ze cała reszta sie rozpadnie a błotniki pozostaną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma powiedzieć ze za 2 lata rdza wyjdzie :P co bedzie okaże sie po 2-3 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...