Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

A no właśnie czyli to osobna nakladka dla silników 6 cylindrowych a nie ta z 2.0 tfsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ostatnio w kg kolo urzędu miasta, i wszystko ladnie, ale cos koncowki wydechu za bardzo wystające. ?.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

No to mnie widziałeś:wink: (poszło pw) Poliftowy zderzak robi takie wystajace rurki... zastanawiam się nad ich skróceniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ostatnio w kg kolo urzędu miasta, i wszystko ladnie, ale cos koncowki wydechu za bardzo wystające. ?.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

No to mnie widziałeś:wink: (poszło pw) Poliftowy zderzak robi takie wystajace rurki... zastanawiam się nad ich skróceniem :decayed:

Nie tylko poliftowy, na s-line przed liftem tez (jak dla mnie) bylo za bardzo, wiec ciut cofnalem..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przy zakładaniu zwracałem na to uwagę i kazałem go dać trochę do środka. Dla mnie jest ok a jakby coś mam jeszcze regulację przód-tył około 1,5cm tak mi zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przy zakładaniu zwracałem na to uwagę i kazałem go dać trochę do środka. Dla mnie jest ok a jakby coś mam jeszcze regulację przód-tył około 1,5cm tak mi zrobili.

Jaka regulacja ???? sam chętnie schował bym mój z 2cm :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mam tylko przyspawane tam gdzie redukcja wchodzi w rurkę od tłumika 3.0TDI W tą o większej średnicy. Z drugiej strony redukcja jest na obejmie skręcona. Przed redukcją są zrobione zabezpieczenia ze spawu i do nich mam jeszcze z 1,5cm. Popuszczając obejmę mogę go jeszcze schować te 1.5cm bo puści mnie na uchwytach tłumika. Nie mam kanału bo pstryknął bym foto jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli naciągasz go na gumach w stronę silnika i skręcasz na obejmie? Bo przy wieszakach nie ma regulacji i skorygować można tylko o tyle na ile guma pozwoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie z jednej strony mam obejmę i taką regulację o jakiej napisałeś. Zależy też jakiej długości masz tą "wstawkę" łącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełen szacun za autko

a jeśli chodzi o kosmetyki - masz coś sprawdzonego do listew zewnętrznych? są trochę poharatane i nie wiem czym zniwelować te ryski

O które listwy chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowki wydechu, najlepiej skrocic u dob0rego spawacza, naciaganie wydechu to nie jest dobry pomysl, pamietajcie , ze laczniki elastyczne i inne cuda w wydechu sa po to aby nie przenosil rezonansu na auto, a naciagajac wszystko psujemy techniczne rozwiazanie

Moge foty poglądowe wrzucic jak cos :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowki wydechu, najlepiej skrocic u dob0rego spawacza, naciaganie wydechu to nie jest dobry pomysl, pamietajcie , ze laczniki elastyczne i inne cuda w wydechu sa po to aby nie przenosil rezonansu na auto, a naciagajac wszystko psujemy techniczne rozwiazanie

Moge foty poglądowe wrzucic jak cos :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Wrzuć Łukasz, chętnie popatrzę i może coś podejrzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski w chromie od polifta.

http://img835.imageshack.us/img835/6404/qaul.jpg

Gibons, trzeba sciągać całe boczki do wymiany przycisków? Btw fajna fura !!! Trochę rzeczy jeszcze musze dorezać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski w chromie od polifta.

http://img835.imageshack.us/img835/6404/qaul.jpg

Gibons, trzeba sciągać całe boczki do wymiany przycisków? Btw fajna fura !!! Trochę rzeczy jeszcze musze dorezać :facepalm:

Dzięki kolego ;)

Co do przycisków chrom nie trzeba ściągać wcale boczków. Ściągasz tylko ten plastik od uchwytu jest on na zatrzaskach i masz elegancki dostęp do przycisków ;) dosłownie 5minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję rady którą opcję wybrać: chodzi o felgi

1.

ffey.jpg

2.

idmx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...