Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Witam. Moja b7 rocznik 2007, pomoże mi ktoś w sprawdzeniu jaki licznik z kolorowym FIS będzie pasował . VIN podam na pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do b7 1.8T licznik z kolorowym fis to

8E0920931S

8E0920932H

8E0920933B

Nie do znalezienioa te liczniki, ja szukam takiego ponad rok i ani raz się nigdzie nawet nie pojawił na sprzedaż.

Druga opcja to założenie licznika z innej b7 benzynowej i wyłączenie immo w ecu. Do tego prawdopodobnie dojdzie wymiana transponderów immo w kluczykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos pomoze/doradzi jak sobie poradzic z odczytem predkosci i iloscia przejechanych km, zmienilem licznik na kolorowy fis koncowka 930K

z immo sobie poradzilem, niestety z odczytem predkosci i km juz nie

bede wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN WAUZZZ 8E 7 6A180806

8ED OWC 0247366

Mam czerwono czarny, chcę kolorowy jakiego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN WAUZZZ 8E 7 6A180806

8ED OWC 0247366

Mam czerwono czarny, chcę kolorowy jakiego szukać?

8E0920933D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby z okolic Bielska która ogarnie przekładkę licznika w B7 2006 RB8 mono na RB8 kolor 8E0920933D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby z okolic Bielska która ogarnie przekładkę licznika w B7 2006 RB8 mono na RB8 kolor 8E0920933D

To można zrobic też wysyłkowo. Wysyłasz 2 liczniki (stary i nowy) dostajesz oba liczniki zakładasz nowy do auta i będzie wszystko jak w starym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby z okolic Bielska która ogarnie przekładkę licznika w B7 2006 RB8 mono na RB8 kolor 8E0920933D

To można zrobic też wysyłkowo. Wysyłasz 2 liczniki (stary i nowy) dostajesz oba liczniki zakładasz nowy do auta i będzie wszystko jak w starym.

Tylko ciężko bez licznika jeździć :kox:

Auto używane cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie się tak nie da:)

3-4 dni bez auta w takim przypadku. Napisałem Ci to na wypadek gdybyś nie znalazł kogoś w pobliżu. Ale myslę że koledzy ci kogos doradzą kto ogarnie taką wymianę bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby z okolic Bielska która ogarnie przekładkę licznika w B7 2006 RB8 mono na RB8 kolor 8E0920933D

To można zrobic też wysyłkowo. Wysyłasz 2 liczniki (stary i nowy) dostajesz oba liczniki zakładasz nowy do auta i będzie wszystko jak w starym.

Tylko ciężko bez licznika jeździć

Auto używane cały czas.

Możesz przyjechać do Gliwic, ew. jest jeszcze opcja zdalna ale jeśli miałbyś moduł VFIZ,

wygląda to tak że szafa kolorowa jest u nas, a ty robisz na chwilę dostęp zdalny przez laptopa podłączonego z VFIZ w aucie,

na podstawie z czytanego wsadu możemy zrobić klona w kolorze i wysłać zegary.

Edytowane przez kicoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej Audi z roku 2002 (skrzynia ma impulsator) mam licznik 8E0 920 930T montowany w rocznikach >=2003. Zegary były wymieniane przez poprzedniego właściciela. Czy da się VCDS'em sprawdzić, czy prędkość odczytywana jest nadal z impulsatora, czy może już z czujnika ABS?

Mam już zgrany wsad z licznika, więc w sumie wystarczy info, który bajt odpowiada za odczyt prędkości.

Edytowane przez m1chal_p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi podac nr. licznika kolorowego i manetki do sterowania do B7 anglika?

Podaje nr. VIN WAUZZZ8E75A444962

Z gory bardzo dziekuje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się naprawić swój licznik, problem był w pliku pamięci. Gdyby ktoś potrzebował wsad licznika 8E0 920 930J to posiadam takowy. Przed naprawą zakupiłem licznik 8E0 920 950J w celu podmiany a że się udało naprawić mój lepszy model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się naprawić swój licznik, problem był w pliku pamięci. Gdyby ktoś potrzebował wsad licznika 8E0 920 930J to posiadam takowy. Przed naprawą zakupiłem licznik 8E0 920 950J w celu podmiany a że się udało naprawić mój lepszy model to chętnie sprzedam ten 950J za grosze

A co niby udało ci się naprawić w tym liczniku.

Uważajcie na podmianę wsadów w licznikach może skończyć się to unieruchomieniem samochodu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...