Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seat Exeo ST Sport CAHA


adamtower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ponieważ już trochę czasu minęło od sprzedaży Leona, przyszedł czas na pochwalenie się nowym pieszczochem.

Wybór padł na Seat Exeo ST w wersji Sport z silnikiem 2.0TDI CR CAHA 170PS, 350Nm, skrzynia manualna.

Rocznik 2012, wyposażenie całkiem przyjemne: duża nawi, bixenon, LED przód i tył, bluetooth, kolorowy FIS, szyberdach :D , pełna elektryka, grzane stołki, czujniki cofania, deszczu, zmierzchu, przyciemniane szyby itd. Wersja Sport to jakby odpowiednik S-line :)

Auto bardzo intrygujące. Wiele osób pyta się mnie dlaczego Exeo...pieniądze nie małe, ale powiem tak - konstrukcja jak wszyscy wiedzą to B7, ale silniki to już CR z B8. I najważniejsze, za te pieniądze nie kupiłbym tak młodego i tak wyposażonego Audi z minimalnym przebiegiem. Ja jestem zadowolony, zaliczyłem już Chorwację i powiem, że bardzo dobrze się prowadzi, jest nieporównywalnie ciszej niż w Leonie 1P, inna kultura pracy silnika i zawieszenia. Mimo 18" świetnie i cicho pokonuje nierówności, a przy tym bardzo bezpiecznie i przyjemnie "twardo" się prowadzi. Czas pokaże, czy był to dobry zakup.

Ponieważ auto sprowadziłem na zimówkach, Exeo dostało komplet nowych oryginalnych 18" oraz nowiutkie opony, model 2013 - Nokian zLine.

W planach korekta lakieru + detailing wnętrza oraz soft.

exeo1.jpg

exeo2.jpg

exeo3.jpg

exeo4.jpg

exeo5.jpg

exeo6.jpg

exeo7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exeo są bardzo fajne, silnik też dobry (mam i nie narzekam). podoba mi się, w dodatku na tym kole! w firmie niedługo będziemy sprzedawali Passaty B6 i zastanawiamy się nad Exeo albo może Superbem II :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny samochód. Po sofcie będzie się fajnie odpychał choć pewnie teraz tez nic mu nie brakuje. Spoko nawigacja. To RNS-E? Jak tak to jest git. Miałem ją w A3 i uważam że jest lepsza niż 2G high które mam teraz w A4.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ;-) podoba mi się :-D

Btw. Pozdrawiam kolegę z bliskiej okolicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna firma zmienił bym tylko kierownicę od Leona cupry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutki... tył lampy to led czy nie ?

Jeszcze ściemnienie tylnych szybek i nic więcej nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Milart, nawi to RNS-E tyle, że w Seacie występuje nowy model (lepsza rozdzielczość, procesor, czyta karty SDHC). Nawet daje radę, choć w Leonie miałem RCD510 i brakuje mi tutaj ekranu dotykowego.

Hornet, tylne światła to LEDy. Święcą rewelacyjnie, przód zresztą też :), szyby tylne ma oryginalnie przyciemnione, ale sądzę, że wzorem poprzednich aut przyciemnię je całkiem :)

silvertdi,również pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zdjąłbym z tylnej klapy znaczek exeo a raczej te literki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Milart, nawi to RNS-E tyle, że w Seacie występuje nowy model (lepsza rozdzielczość, procesor, czyta karty SDHC). Nawet daje radę, choć w Leonie miałem RCD510 i brakuje mi tutaj ekranu dotykowego.

Hornet, tylne światła to LEDy. Święcą rewelacyjnie, przód zresztą też :), szyby tylne ma oryginalnie przyciemnione, ale sądzę, że wzorem poprzednich aut przyciemnię je całkiem :)

silvertdi,również pozdrawiam ;)

no i przede wszystkim to nowe Rnse jest ledowe i ma większą rozdzielczość i czyta karty sdhc do 32GB :) rzuć prosze na PW jaka cena takiej bryczki jeśli można wiedzieć? Autko piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna furka a zarazem alternatywa dla B7 które jest bezpłciowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz cenę zdradzić? ;) super sztuka, znaczek się zdejmie i będzie nie do poznania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka, mi osobicie Exeo również się podoba, lepiej mieć rocznego Seata niż 3-4 letnie Audi, ale jeden woli córkę drugi teściowa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fura!!:decayed::decayed::decayed:gratulacje i bezawaryjnosci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie będę oryginalny i powiem że exeo bardzo fajne auto :wink: do tego na ledach, robi robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ładne zmieniłbym kiere tylko jak już ktoś wspomniał no i może faktycznie oznaczenia z tylnej klapy. Jaki tam masz przebieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg teraz to niecałe 50 tyś.

Napis do wywalenia. Wczoraj jak misiaki wlepiali mi mandat, jeden pisał, drugi chodził i z gęby było widać "co to k... za auto" czaił się, czaił, w końcu nie wytrzymał i poszedł na tył zobaczyć oznaczenie :) Po minie było widać, że niekumaty bo zaskoczony był, chyba pierwszy raz słyszał/widział Exeo. Zresztą dużo ludzi tak reaguje i to jest za***iste. Ja wiem co mam, a niech inni sobie myślą...heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda B7, jak by się uparł to i quattro by dorezał :decayed: , a wtedy to już koks :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny, super wersja - ładne kółka, lampki i foteliki - gratki furki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...