Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

a da się to zrobić bez tych śrubek ???? na gładko lepiej by wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz... na gładko by wyglądało jak stary niemiecki szpachiel tuning... W tym cały zamysł właśnie :) nowoczesne kompozyty wkręcone w budę :)

Edytowane przez wojtsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz... na gładko by wyglądało jak stary niemiecki szpachiel tuning... W tym cały zamysł właśnie :) nowoczesne kompozyty wkręcone w budę :)

I takie coś lubię, konkretnie i z głową :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz... na gładko by wyglądało jak stary niemiecki szpachiel tuning... W tym cały zamysł właśnie :) nowoczesne kompozyty wkręcone w budę :)

I takie coś lubię, konkretnie i z głową :thumbup1:

i ja :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jak potem mówisz że w razie czego wrócisz do serii czy nie zostaną dziury?

jak mu nie wyjdą poszerzenia tak jak bedzie chciał to nie zamontuje wogóle, ja się jaram tym strasznie bo bedzie szeroka fc**j :kox: , no i to koło 12J :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki projekt mi się podoba wszystko z głową jak ma być :) Jestem wielkim fanem twojego projektu i cieszy mnie że pie.przony wiejski tuning odchodzi w niepamięć.. Teraz przestaną się śmiać z Polaków Jak zobaczą twoją fure i jeszcze wiele innych :) także czapki z głów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jak potem mówisz że w razie czego wrócisz do serii czy nie zostaną dziury?

no na początku planuję przykleić na taśmię gotowe body, założyć koła i spędzić jeden dzień patrząc się na auto czy wszystko jest ok. Jeśli nie będzie fajnie to odpinam i nie było tematu :P

Jeśli mi się spodoba to tnę budę i przykręcam wkręty. One way ticket :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jak potem mówisz że w razie czego wrócisz do serii czy nie zostaną dziury?

no na początku planuję przykleić na taśmię gotowe body, założyć koła i spędzić jeden dzień patrząc się na auto czy wszystko jest ok. Jeśli nie będzie fajnie to odpinam i nie było tematu :P

Jeśli mi się spodoba to tnę budę i przykręcam wkręty. One way ticket :D

To musi wyjść :kox: i sezon pozamiatany :kox: nie tylko w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli zrobić tych felg już z dopasowanym ET :kwasny: 30-35.

W sieci widać, że już szeroko z przódu się zrobiło. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię negować gustu innych, ale czy te felgi nie są podobne do tego http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9tdi-wersja-gti-C35635710.html a Twój projekt musi spełniać odpowiednie aspiracje, tak poza tym nity w nadkolach są mocno na miejscu :) Całokształt projektu ............... podziw................ :slina::slina::slina::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię negować gustu innych, ale czy te felgi nie są podobne do tego http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9tdi-wersja-gti-C35635710.html a Twój projekt musi spełniać odpowiednie aspiracje, tak poza tym nity w nadkolach są mocno na miejscu :) Całokształt projektu ............... podziw................ :slina::slina::slina::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

przecież to nie jest koło do a4, tylko na handel :wink: , do a4 jest coś gruuubego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak ,felga d*py nie urywa,mnie sie taki fason nie podoba ,ale to kwestia gustu

lg 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana decyzji odnośnie kół. Firma ADV.1 postanowiła zrobić mi bonus do projektu i dostałem opcję Competition Spec . Będzie to wersja demo na świecie, bo do tej pory tak żłobionych ramion nie było w Track Function ( 3 cz. z rantem).
Koła już się robią, niebawem będą foty po wycięciu. Generalnie ciężka misja mieć felgi z deep concave i z dużym rantem :)

Czyli finalnie
ADV 5.0 Track Function Competition Spec
20x12 et15
/Center - Matt Black
Lip - gold

jakiś podgląd jak to może wyglądać... bo dopiero mam zrzuty cadu
ehc8s6.jpg
351borm.jpg
29lfokn.jpg

tak wyglądają ramiona Competition Spec
2eec1nc.jpg


Zobaczymy po przymiarce czy nie przegiąłem 295/25
rvyjpy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...