Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a da się to zrobić bez tych śrubek ???? na gładko lepiej by wyglądało

Opublikowano
  • Autor

chyba żartujesz... na gładko by wyglądało jak stary niemiecki szpachiel tuning... W tym cały zamysł właśnie :) nowoczesne kompozyty wkręcone w budę :)

Edytowane przez wojtsen

Opublikowano

chyba żartujesz... na gładko by wyglądało jak stary niemiecki szpachiel tuning... W tym cały zamysł właśnie :) nowoczesne kompozyty wkręcone w budę :)

I takie coś lubię, konkretnie i z głową :thumbup1:

Opublikowano

A gdzie tam powrót do serii po WB. :guma:

Opublikowano

chyba żartujesz... na gładko by wyglądało jak stary niemiecki szpachiel tuning... W tym cały zamysł właśnie :) nowoczesne kompozyty wkręcone w budę :)

I takie coś lubię, konkretnie i z głową :thumbup1:

i ja :thumbup1:

Opublikowano

Ok ale jak potem mówisz że w razie czego wrócisz do serii czy nie zostaną dziury?

jak mu nie wyjdą poszerzenia tak jak bedzie chciał to nie zamontuje wogóle, ja się jaram tym strasznie bo bedzie szeroka fc**j :kox: , no i to koło 12J :kox:

Opublikowano

Graty odwagi, ciekaw jestem efektu finalnego :huh:

Opublikowano

Będzie rozpie*** na sezon :kox:

Opublikowano

I taki projekt mi się podoba wszystko z głową jak ma być :) Jestem wielkim fanem twojego projektu i cieszy mnie że pie.przony wiejski tuning odchodzi w niepamięć.. Teraz przestaną się śmiać z Polaków Jak zobaczą twoją fure i jeszcze wiele innych :) także czapki z głów :hi:

Opublikowano

No to będzie Pendolino :) Sam bym nie jeździł, ale się podoba.

Opublikowano
  • Autor

Ok ale jak potem mówisz że w razie czego wrócisz do serii czy nie zostaną dziury?

no na początku planuję przykleić na taśmię gotowe body, założyć koła i spędzić jeden dzień patrząc się na auto czy wszystko jest ok. Jeśli nie będzie fajnie to odpinam i nie było tematu :P

Jeśli mi się spodoba to tnę budę i przykręcam wkręty. One way ticket :D

Opublikowano

Ok ale jak potem mówisz że w razie czego wrócisz do serii czy nie zostaną dziury?

no na początku planuję przykleić na taśmię gotowe body, założyć koła i spędzić jeden dzień patrząc się na auto czy wszystko jest ok. Jeśli nie będzie fajnie to odpinam i nie było tematu :P

Jeśli mi się spodoba to tnę budę i przykręcam wkręty. One way ticket :D

To musi wyjść :kox: i sezon pozamiatany :kox: nie tylko w Polsce

Opublikowano

i sezon pozamiatany :kox: nie tylko w Polsce

Trzeba dodać: znowu [emoji3] [emoji106]

by Note2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie mogli zrobić tych felg już z dopasowanym ET :kwasny: 30-35.

W sieci widać, że już szeroko z przódu się zrobiło. :D

Opublikowano

Nie lubię negować gustu innych, ale czy te felgi nie są podobne do tego http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9tdi-wersja-gti-C35635710.html a Twój projekt musi spełniać odpowiednie aspiracje, tak poza tym nity w nadkolach są mocno na miejscu :) Całokształt projektu ............... podziw................ :slina::slina::slina::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Nie lubię negować gustu innych, ale czy te felgi nie są podobne do tego http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9tdi-wersja-gti-C35635710.html a Twój projekt musi spełniać odpowiednie aspiracje, tak poza tym nity w nadkolach są mocno na miejscu :) Całokształt projektu ............... podziw................ :slina::slina::slina::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

przecież to nie jest koło do a4, tylko na handel :wink: , do a4 jest coś gruuubego :kox:

Opublikowano

Tak czy siak ,felga d*py nie urywa,mnie sie taki fason nie podoba ,ale to kwestia gustu

lg 60

Opublikowano

W takim razie, nie doczytałem i poszedłem za szybko, Sorki chapo ba :)

Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana decyzji odnośnie kół. Firma ADV.1 postanowiła zrobić mi bonus do projektu i dostałem opcję Competition Spec . Będzie to wersja demo na świecie, bo do tej pory tak żłobionych ramion nie było w Track Function ( 3 cz. z rantem).
Koła już się robią, niebawem będą foty po wycięciu. Generalnie ciężka misja mieć felgi z deep concave i z dużym rantem :)

Czyli finalnie
ADV 5.0 Track Function Competition Spec
20x12 et15
/Center - Matt Black
Lip - gold

jakiś podgląd jak to może wyglądać... bo dopiero mam zrzuty cadu
ehc8s6.jpg
351borm.jpg
29lfokn.jpg

tak wyglądają ramiona Competition Spec
2eec1nc.jpg


Zobaczymy po przymiarce czy nie przegiąłem 295/25
rvyjpy.jpg

Opublikowano

Miazga te nowe fele będą :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.