Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami

feti

To ma ekran dotykowy obsługuje fis i kiera mf tez współpracuje z tym ?? A Ty z tych Chin to z jakiejś strony wyłapujesz ? Czesto zamawiasz ? MoZesz i na pw napisać

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

jak kiedyś będę w W-wie, umówimy się na odsłuchy tego cuda ;)

Pytanie jakie wyjścia są wykorzystane - liniowe czy głośnikowe... w przypadku wykorzystania tych pierwszych różnice moim zdaniem są pomijalne pomiędzy różnymi radiami... a na pewno znacznie mniejsze niż w przypadku porównywania odbiorników poprzez ich wbudowane wzmacniacze.

Sentinell:

Jaki masz rodzaj nagłośnienia? Standard czy BOSE?

Nagłośnienie mam standard.

Ekran jest w pełni dotykowy i świetnie działa, ani nie za delikatnie, ani tez nie trzeba naciskać.

Kiera działa w pełni i bezproblemowo. Fis nie działa, ale akurat tutaj nie płaczę bo nie widzę tam nic co by miało byś przydatnego.

Do zamawiania z chin używam różnych stron np tu LINK, tylko trzeba mocno uważać, bo łatwo stracić $$$, trzeba wiedzieć skąd i jak, bo wiele osób oszukuje, albo koloryzuje.

Czy często zamawiam? Co tydzień coś zamawiam, najczęściej kilka razy w tygodniu.

Piotrek a jakiej nawigacji używasz? OFFLINE czy może podłączyłeś modem lub HOTSPOT-a i na nawigacjach ONLINE jedziesz.

Mam taką i taką.

OFFLINE - iGo

ONLINE - Naviexpert,

Częściej używam Naviexperta

Polecam wypróbować Sygica, ma teraz odnowiony interfejs, rysowanie mapy wspierane jest sprzętowo dzięki czemu bardzo płynnie działa, mapy tom tom-a a więc nie jest źle, cenowo także wychodzi korzystnie - aktualnie jest promocja na europę, płaci się raz a aktualizacje map i programu są dożywotnio, jest 7 dni na przetestowanie.

Wiem, testowałem, ale nie ma to korków.... tak to super.

A za naviexpert place 20 zloty na rok... Na allegro.

I mam najaktualniejsze mapy na świecie. Autostrada była już dostępna 5 minut po oficjalnym otwarciu odcinka. Gdzie u innych trwa kilka miesięcy często.

Nie ratuje mnie taffic na Europę bo tam nie będę używał, bo online kosztuje póki co więcej niż różnica paliwa stojąc w korkach

A jak jest z tą iGO jest bezpłatna?

A przy okazji to mam na sprzedaż własne radio Concert II oczywiście sprawne bez zadrapań i przetarć razem z codem za 300zł

Witam.

Podczepie sie pod temat.

To ktore Chinskie sprzecicho polecacie?

Moze niech kazdy z tych ktorzy maja juz zamontowane zapoda jakis link

Witam.

Podczepie sie pod temat.

To ktore Chinskie sprzecicho polecacie?

Moze niech kazdy z tych ktorzy maja juz zamontowane zapoda jakis link

To z pierwszego posta wydaje mi się najbardziej OK, sam bym teraz takie kupił :)

Ważne by było na Androidzie.

Edytowane przez BeyerBrown

I tak właśnie z dniem dzisiejszym pożegnałem Concert II a zawitał China Sado Maso Android :)

Powiem tak, miażdzy system... , zwolennicy RNS-ów moga sobie mówić wiele... ale jedno do drugiego to jak TIR do taczki... też pojedzie, ale jaka różnica

Obawiałem się przycinania, obawiałem się słabych kątów widzenia, plastików, nic z tych rzeczy.

Też zamontowałem Car PC na Adroid 4.2.2 i naprawdę daje rade

Link do Aukcji

Edytowane przez east-import

Tak wszystko gra jak powinno Jedyny minus to muszę przerobić antenę radia Bo inne złącze Czyta wszystkie formaty plików muzycznych jak i filmowych. Mam wersje z tunerem dvb-t

TV śmiga Kolory bomba Ma dużo możliwości bo Android. Będę jutro instalował różne apki i chyba inną Navi bo w standardzie iGO jest Ale już ją testowałem na krótkim odcinku i nie głupiała :)

No to pozostaje tylko zamieszkać w tym Audi.

east-import

a jak ze sterowaniem z kierownicy i z wyświetlaniem info na FIS daje radę czy nie bardzo ?

Edytowane przez Robero321

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.