Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym pomalował te ringi w czarny połysk, bo wszędzie cimno a tu jebudu chrom :decayed:

był młody i głupi jak je kleił wybacz mu :decayed: ale fakt faktem usunac albo pomalować w grafit chocby :wink4:
Opublikowano

tak jak ja to zrobiłem :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

nowy zapach?? :mysli:

:bag:

Zajebioza

Opublikowano

Nie chce mi się szukać. Ale co to za felgi te czarne z Czerwonymi znaczkami audi. Jaki to model? BBS?

Opublikowano

BBS RC

Opublikowano

Zobacz Mrogal jakie fajne fotki zdybałem :decayed:

dsc0030cc.jpg

dsc0031hbg.jpg

dsc0043vz.jpg

dsc0049e.jpg

dsc0070xq.jpg

dsc0203dn.jpg

Opublikowano

fajne auto :naughty::kox:

co tam masz za wlepy ? :mysli:

Opublikowano

wujek co taka koza z tyłu? :cool1:

Opublikowano

zapomniał do zdjęć skręcić gwintu :decayed:

Opublikowano

Przodem w dołku stał.

Opublikowano
  • Autor

fajne auto :naughty::kox:

co tam masz za wlepy ? :mysli:

oj no wlepy chyba widac co na nich :) [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 09:42_________________________________________________

zapomniał do zdjęć skręcić gwintu :decayed:

wolal dzien wczesniej tankowac na weselu :drunk: :drunk: :drunk: :oklaski: niz krecic gwinta na 3h spota :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 09:56_________________________________________________

wujek co taka koza z tyłu? :cool1:

łinter edyszyn :kox:

Opublikowano

ja bym pomalował te ringi w czarny połysk, bo wszędzie cimno a tu jebudu chrom :decayed:

Też o tym myślałem podczas wczorajszego montażu ringów.. bez ściągania szybki mamy na 90 % podrapany lakier na pomalowanych ringach :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ja bym pomalował te ringi w czarny połysk, bo wszędzie cimno a tu jebudu chrom :decayed:

Też o tym myślałem podczas wczorajszego montażu ringów.. bez ściągania szybki mamy na 90 % podrapany lakier na pomalowanych ringach :kwasny:

jeden trzeźwo myslacy :good: :oklaski: co najwyzej zostaje je zmatowic :gwizdanie:

redżi bierz moje 4 osiemnastky :decayed:

Opublikowano

jeden trzeźwo myslacy :good: :oklaski: co najwyzej zostaje je zmatowic :gwizdanie

Ja mam alu matowe :naughty::kox:

redżi bierz moje 4 osiemnastky :decayed:

Za darmo ? :D

Co mnie po osiemnastkach jak będą wyglądały u mnie jak 17 na B5 :disgust:

Ile za nie chcesz ? z ciekawości :)

Opublikowano
  • Autor

jeden trzeźwo myslacy :good: :oklaski: co najwyzej zostaje je zmatowic :gwizdanie

Ja mam alu matowe :naughty::kox:

redżi bierz moje 4 osiemnastky :decayed:

Za darmo ? :D

Co mnie po osiemnastkach jak będą wyglądały u mnie jak 17 na B5 :disgust:

Ile za nie chcesz ? z ciekawości :)

póltoraka
Opublikowano

póltoraka

zgryźliwa cena..ale za 1300 wisiały parę miesięcy temu 19 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

póltoraka

zgryźliwa cena..ale za 1300 wisiały parę miesięcy temu 19 :naughty:

ori?

Opublikowano

chooj wie.. parametry jak w ORI.. a czy faktycznie oryginalne :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

chooj wie.. parametry jak w ORI.. a czy faktycznie oryginalne :embarrassed:

no moje to ori pancerniaki :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.