Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

czemu akurat czerwono? bo czarny jest oklepany? i dobrze - ja maluję na żółto - w kolor zacisków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu akurat czerwono? bo czarny jest oklepany? i dobrze - ja maluję na żółto - w kolor zacisków :kox:

na czerwono, zeby do dekielków pasowało, wrzuć foto, zobaczymy jak to się prezentuje :naughty:

czemu akurat czerwono? bo czarny jest oklepany? i dobrze - ja maluję na żółto - w kolor zacisków :kox:

Cerb, mam nadzieje że żartujesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartuję, żartuję, choc nie raz już mi przez myśl przeszło, żeby to na żółto przemalowac :kox:

a tak ogólnie to na czarno będzie pryskane, robiłem VT i wygląda zayebiście na sreberku :good: tylny znaczek OOOO też będzie czarne - tylko nie mam kompu urwac tego znaczka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartuję, żartuję, choc nie raz już mi przez myśl przeszło, żeby to na żółto przemalowac :kox:

a tak ogólnie to na czarno będzie pryskane, robiłem VT i wygląda zayebiście na sreberku :good: tylny znaczek OOOO też będzie czarne - tylko nie mam kompu urwac tego znaczka :polew:

u mnie chyba zniknie z klapy, także możemy pogadać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu akurat czerwono? bo czarny jest oklepany? i dobrze - ja maluję na żółto - w kolor zacisków :kox:

do dekielkow z felg panocku i kilku detali :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kilku detali :D:decayed:

czerwone relingi, czerwone lusterka, czerwona stal na zimę, czerwone chlapacze, itd. takie detale ma na myśli mrogal :decayed:

A tak na serio to ta ramka będzie różowa a nie czerwona :naughty::cool1:

buahahaha a no zyje i sie ma :P oh dziekuje :P:polew: a foto to ja chcem obejrzec :>

Sama byś pokazała jakieś foto a nie tu tylko "chcem" i "chcem" :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którą to ramkę malowałeś na czerwono? :decayed:

grylla panocku :good:

poka ja tu na szerokie grono :decayed:

macie sępy :polew:

czerwonyprzod.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiesił jeszcze czerwone stringi na lusterku wewnątrz ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze to tylko VT :decayed:

Mi sie nie widzi to jakos.. inaczej bym to widział.. tylko nie wiem jeszcze jak :decayed:

zaloze felunek pomaluje dokladki porobie czyste fotki w ladnym sloncu to zacznie sie podobac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi mrogal ale do srebrnego koloru ta ramka ma się nijak , może z dodatkami będzie lepiej :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi mrogal ale do srebrnego koloru ta ramka ma się nijak , może z dodatkami będzie lepiej :przebiegly:

Zabierz mu battaliona :polew: Niech zrywa naklejki, bo wstyd tylko przynosi :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem od narzucania swoich "widzi mi się" , eeee no może później będzie lepiej to wyglądać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem od narzucania swoich "widzi mi się" , eeee no może później będzie lepiej to wyglądać :good:

Spoko Ive ja żartowałem :) Tez mi się wydaje że jak dorzuci resztę rzeczy które planuje to może to jakoś będzie pasowało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako tako :decayed: ale zobaczymy jak z dodatkami :good: a do Twoich lamp pasowałby czarny gril :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi mrogal ale do srebrnego koloru ta ramka ma się nijak , może z dodatkami będzie lepiej :przebiegly:

no zoabczymy, narazie ona z niczym nie koresponduje :gwizdanie: tym bardziej na brudnym aucie, sie zobaczymy jak skoncze optyke co to wyjdzie najwyzej pojdzie znowu na czarno, a znaczek tym razem w czerwien :polew::decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 17:36_________________________________________________

te lampy przednie sa zaje.. :th:

dzieki sam robilem :decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 17:37_________________________________________________

przykro mi mrogal ale do srebrnego koloru ta ramka ma się nijak , może z dodatkami będzie lepiej :przebiegly:

Zabierz mu battaliona :polew: Niech zrywa naklejki, bo wstyd tylko przynosi :polew::tongue4:

milcz gówniarzu!!! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal hmm narazie i mi sie nie widzi, nie masz czerwieni w tym aucie za dużo :gwizdanie: moze jakas bluza czerwona :decayed:

Zobaczymy jak to wyjdzie w pełni słońca z felgą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal hmm narazie i mi sie nie widzi, nie masz czerwieni w tym aucie za dużo :gwizdanie: moze jakas bluza czerwona :decayed:

Zobaczymy jak to wyjdzie w pełni słońca z felgą :kox:

we no VT walnic z czarna ramka i czerwonym znaczkiem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal hmm narazie i mi sie nie widzi, nie masz czerwieni w tym aucie za dużo :gwizdanie: moze jakas bluza czerwona :decayed:

Zobaczymy jak to wyjdzie w pełni słońca z felgą :kox:

we no VT walnic z czarna ramka i czerwonym znaczkiem :notworthy:

czerwonyb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...