Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopy trza miec centralke zeby ładnie wszystko sie otwierało, jak kupicie kluczyk trzeba go zakodować :good: wszystko jest do zrobienia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy trza miec centralke zeby ładnie wszystko sie otwierało, jak kupicie kluczyk trzeba go zakodować :good: wszystko jest do zrobienia :evil:

a Ty spać spadaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taki kluczyk? :naughty:

i jak z programowaniem tego? dało by się też otwieranie klapy z pilota zrobić? :kox:

pięłćdźisiąt jeden złotych :decayed::good: :gwizdanie:

nie ma czegos takiego jak programowanie :decayed: ja mam uato z 97 roku i nie bylo wyposazone w ori sterownik do CZ i alarmu, sterownik na pilota dokladalem sam jakis z allegro z pioltem typu scyzoryk.Ale ze piloty te z tych aukcji z alarmami to badziewie szybko sie rozchetal kluczyk, znaczy dziala ale ma straszne luzy i szybko sie obudowa zniszczyla.

Zamierzam przelozyc elektronike do tego pilota Ori z pilota ktorego teraz mam do allegrowego alarmu.

Tu sie podetnie tu sie podklei i sie spasuje, stara elektronike wywale z Ori pilota.

Widzialem tez ale to daaawno temu ze ktos oferowal na allegro alarmy z elektronika- wkladka do ori pilota banana, wystarczylo kupic banana :) wywalic ori elektronike a wlozyc wkladke od allegrowego alarmu i juz z takiego pilota mozna bylo streowac naszym CZ z dolozonym sterownikiem.

ZObaczymy jak znajde jeszcze jakas taka aukcje to kupie strownik i podmienie a jak nie to podrzezbie i bedzie :good:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 06:17_________________________________________________

no właśnie, ile taki kluczyk bo w końcu muszę w taki zainwestować :gwizdanie:

odnośnie otwierania klapy, to jest to możliwe jeśli posiada się elektryczny zamek w klapie, a taki jest w II lifcie :naughty:

oczywiście klapa sama się nie otworzy, no chyba że zamontuje się siłownik :decayed:

co do klapy to trzeba przynajmniej u mnie dolozyc silowniczek ktory bedzie zwlalnial ciegienko w klapie i ona bedzie odskakiwac.

Wiec jak ktos ma dokladany alarm z wyjsciem na sterowanie klapy (ja tak mam) to tylko doklada mocny silownik w klapie ciagnie kabelek od centralki i hula :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie taki siłowniczek sprawię :kox:

mła tez tylko jak juz pogoda bedzie dla ludzi a nie dla niedzwiedziow :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 10:56_________________________________________________

MRogal malyna będzie :good::kox: :kox:

chyba sie zawias juz ulozyl :decayed:

dscf5093.jpg

dscf5094.jpg

dscf5095e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co on tak siedzi ? :kox:

z przodu bilstein pod 1BE z tylu MTS pod 1BE i springi AP niby mialy obnizyc jakies -20/-30 wzgledem (no wlasnie seri?? :)) a wyszlo ze auto siedzi jakies -55 wzgledem serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj sie wozisz cegły :polew:

a tak seri fajnie stoi, ale na takiej glebie w zime to kalectwo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj sie wozisz cegły :polew:

a tak seri fajnie stoi, ale na takiej glebie w zime to kalectwo :tongue4:

no co TY :shocked::polew: :polew: :polew:

oslon juz nie ma, jakis plaskowniczek do mocowania oslon pod silnikiem wygiety w chinskie 8 juz szura pod podwoziem sie szlifuje, musze jutro go jakos dogiac bo mnie wkórwia :wallbash:

Jestemhardkorem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak wysoko to stoi? :cool1:

zobacz u mnie jak auto na zime powinno być zestrojone :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toszto kalectwo jeszcze gorsze, ani jeden ani drugi nie wjechał by na parking u mnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak wysoko to stoi? :cool1:

zobacz u mnie jak auto na zime powinno być zestrojone :decayed::kox:

styknie uwazam :good: nie ma regulacji wiec nizej nie zejdzie, zreszta po NL moje auto nie bedzie smigac :P:kox:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 15:37_________________________________________________

toszto kalectwo jeszcze gorsze, ani jeden ani drugi nie wjechał by na parking u mnie :thumbdown:

ot kórwa orzecznik ZUS sie znalazl kalectwo i kalectwo orzeka :polew: :polew: :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot kórwa orzecznik ZUS sie znalazl kalectwo i kalectwo orzeka :polew: :polew: :polew::wink4:

:decayed:

A swiatła skończyłes grzebać bo nic sie nie chwalisz postępami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot kórwa orzecznik ZUS sie znalazl kalectwo i kalectwo orzeka :polew: :polew: :polew::wink4:

:decayed:

A swiatła skończyłes grzebać bo nic sie nie chwalisz postępami :mysli:

skonczylem, narazie schnal pospinane w domu po klejeniu, dzis wieczorkiem wrzuce fotki jak wygladaja po reanimacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie włożyłeś bilsteiny na przód :gwizdanie:

nie wiem zolte :) byly juz na aucie, komplet tył+przod , tyl juz sie skonczyl (ale chyba da rade go zregenerowac :)) wiem ze sa skrocone wzgledem serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie b8 bo jest skrócony od serii o 2cm

mocno twardo jak sie na tym smiga??

jak wybieranie dziur itd.??

wszystkie zołte serie bila są regen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie b8 bo jest skrócony od serii o 2cm

mocno twardo jak sie na tym smiga??

jak wybieranie dziur itd.??

wszystkie zołte serie bila są regen.

jak twardo no troszke twardo nie mam porownania do ori 1BE ale jak jezdzilem z kolega solarkiem lub rafalekx'em to oni maja troszke miekkszy zawias [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 18:51_________________________________________________

ot kórwa orzecznik ZUS sie znalazl kalectwo i kalectwo orzeka :polew: :polew: :polew::wink4:

:decayed:

A swiatła skończyłes grzebać bo nic sie nie chwalisz postępami :mysli:

jedno spaj foto zaraz po sklejeniu i spieciu do kupy, przynajmniej je doprowadzilem do stanu lepszego niz jak je w lapki dostalem :decayed:

dscf5090.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal nie z solarkiem tylko z Solariuszem :tongue4::decayed: a tak to ja musze się osobiście kicnąć Twoim autem bo ja mam chyba Twardszy zawias jak Ty :mysli: chyba ze mnie sie wydaje :gwizdanie: takie bynajmniej mam odczucie jak siedziałem na boku pasażera :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...