Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi Ty pipka jesteś :decayed:

:ssij: zapraszam na wschód :naughty: tu sie nie da parkować zglebiona furą w taka zime :gwizdanie:

Ale niedługo ja swojego też tak skalecze :decayed:

jedno spaj foto zaraz po sklejeniu i spieciu do kupy, przynajmniej je doprowadzilem do stanu lepszego niz jak je w lapki dostalem :decayed:

dscf5090.jpg

heheh to żeś ja urządził :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi Ty pipka jesteś :decayed:

:ssij: zapraszam na wschód :naughty: tu sie nie da parkować zglebiona furą w taka zime :gwizdanie:

Ale niedługo ja swojego też tak skalecze :decayed:

ja bardziej na wschodzie niz Ty Kowi :tongue4: i jakos sie parkuje, nie badz piz*eczka, masz Q wiec Tobie bedzie latwiej sie na 4 lapy przez zaspy gramolic :good:

[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 22:07_________________________________________________

heheh to żeś ja urządził :shocked:

dobrze? zle? czy jak? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem fotki po weekendzie , cały parking przy głównej był odgrodzony barierą śniegu zrobiona przez pługi na jakieś 60cm na 15 miejsc parkingowych tylko ja wjeżdzałem i wyjezdżałem :decayed: reszta poprostu nie ruszała juz samochódów :gwizdanie: Ale za każdym razem zawieszałem sie jak wyjeżdżałem :tongue4: a u mnie tył też zglebiony jest :decayed: stoi nizej niż 1BE, amory musze zakupic bo te juz wysiedziane :polew: wiec obstawiam ze autko na glebie nie ma prawa tam wjechać nawet :tongue4:

dobrze? zle? czy jak? :>

Za duzo tych wstążek przykleiłeś :polew: :polew: zerwij ze 4 będzie lepiej :good:

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem fotki po weekendzie , cały parking przy głównej był odgrodzony barierą śniegu zrobiona przez pługi na jakieś 60cm na 15 miejsc parkingowych tylko ja wjeżdzałem i wyjezdżałem :decayed: reszta poprostu nie ruszała juz samochódów :gwizdanie: Ale za każdym razem zawieszałem sie jak wyjeżdżałem :tongue4: a u mnie tył też zglebiony jest :decayed: stoi nizej niż 1BE, amory musze zakupic bo te juz wysiedziane :polew: wiec obstawiam ze autko na glebie nie ma prawa tam wjechać nawet :tongue4:

dobrze? zle? czy jak? :>

Za duzo tych wstążek przykleiłeś :polew: :polew: zerwij ze 4 będzie lepiej :good:

:nabijasie:

no dzie bede zrywal :wallbash:

nic nie kumasz :bicz3: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak powaznie to nie widac za duzo efektu, bo zasłaniają te stązki twoje :gwizdanie:

Widać soczewke, i usunięty pasek po ledach, jak ci sklei sie ta lampa to zrobisz fotke wtedy oceeeenimy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak powaznie to nie widac za duzo efektu, bo zasłaniają te stązki twoje :gwizdanie:

Widać soczewke, i usunięty pasek po ledach, jak ci sklei sie ta lampa to zrobisz fotke wtedy oceeeenimy :naughty:

no ba ! te opaski to do zacisniecia obudowy ze "szklem" za***iście sciagnely, nie spodziewalem sie :mysli: uzupelnie jeszcze czarnym silikonem gdzieniegdzie przerwy zeby miec pewnosc ze dobrze jest zaklastrowane i w czwartek montaz na auto razem z tylnymi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak powaznie to nie widac za duzo efektu, bo zasłaniają te stązki twoje :gwizdanie:

Widać soczewke, i usunięty pasek po ledach, jak ci sklei sie ta lampa to zrobisz fotke wtedy oceeeenimy :naughty:

no ba ! te opaski to do zacisniecia obudowy ze "szklem" za***iście sciagnely, nie spodziewalem sie :mysli: uzupelnie jeszcze czarnym silikonem gdzieniegdzie przerwy zeby miec pewnosc ze dobrze jest zaklastrowane i w czwartek montaz na auto razem z tylnymi :>

A to tylne też rozdziewiczyłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo efekty sie ujawnią w monstrum garage :naughty::kox: będziem rezac przy aucie :decayed: no nie mrogal :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak powaznie to nie widac za duzo efektu, bo zasłaniają te stązki twoje :gwizdanie:

Widać soczewke, i usunięty pasek po ledach, jak ci sklei sie ta lampa to zrobisz fotke wtedy oceeeenimy :naughty:

no ba ! te opaski to do zacisniecia obudowy ze "szklem" za***iście sciagnely, nie spodziewalem sie :mysli: uzupelnie jeszcze czarnym silikonem gdzieniegdzie przerwy zeby miec pewnosc ze dobrze jest zaklastrowane i w czwartek montaz na auto razem z tylnymi :>

A to tylne też rozdziewiczyłeś :mysli:

no a jak beda czarne z ledami w srodku :)[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 22:24_________________________________________________

niedługo efekty sie ujawnią w monstrum garage :naughty::kox: będziem rezac przy aucie :decayed: no nie mrogal :drunk:

sie wie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co na to jedna pipka powie tez o srebnej A4 :decayed: :gwizdanie: bo coś sie nie udziela tutaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly::sick3: ale będzie wieś :polew: Obadamy na żywo i przedyskutujemy temacik jakoś niedługo :drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś niedługo :drunk:

właśnie trzymamy z mrogalem za słowo [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 22:30_________________________________________________a czy w czwartek jak bedzim rezać bedzie leciała nuta " weselny klimat " :lol1::banan2::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś niedługo :drunk:

właśnie trzymamy z mrogalem za słowo [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 22:30_________________________________________________a czy w czwartek jak bedzim rezać bedzie leciała nuta " weselny klimat " :lol1::banan2::decayed:

czarno.jpg

czarnozpozycja.jpg:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapoda foto jak kierunki swieco :decayed: powiem ze ładnie wyszło :good: i foto jeszcze przed wyjazdem z mojego garage :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapoda foto jak kierunki swieco :decayed: powiem ze ładnie wyszło :good: i foto jeszcze przed wyjazdem z mojego garage :gwizdanie: :tongue4:

czarnizkier.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie wiem co powiedzieć :gwizdanie:

barak Ci chyba słów na taki mod jaki zrobił mrogal :naughty::kox::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie wiem co powiedzieć :gwizdanie:

barak Ci chyba słów na taki mod jaki zrobił mrogal :naughty::kox::decayed:

Tego chyba jeszcze nie było :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...