Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie musisz jej kłaść jak on.:wink:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
37_1047755800.jpg
Opublikowano
oczywiście że jest. widziałem opone 235/35 na feldze o szerokości 8,5 w takim wzorze jak te co jeszcze rano miałem :wink: i z daleka wygladalo jeszcze znośnie. ale z bliska okazywało się że rant felgi wystawał o pare mm przed opone...

Jak jeździsz jak baba, to wtedy strach o rant felgi :grin: ale tak to już jest, jak się niema szerokości to trzeba gumą nadrabiać :decayed:

Opublikowano

Siemian a te RS6 Ci się w graficie nie podobają? 20' będzie kozak wyglądać :kox:

audi-s6-a6-4f-4f1-rs6-19-20-sommerrader_1300269617.jpg

Opublikowano
  • Autor
oczywiście że jest. widziałem opone 235/35 na feldze o szerokości 8,5 w takim wzorze jak te co jeszcze rano miałem :wink: i z daleka wygladalo jeszcze znośnie. ale z bliska okazywało się że rant felgi wystawał o pare mm przed opone...

Jak jeździsz jak baba, to wtedy strach o rant felgi :grin: ale tak to już jest, jak się niema szerokości to trzeba gumą nadrabiać :decayed:

Napisalbym ale sie wstrzymam bo znowu z płaczem na dzwonił...:decayed:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Siemian a te RS6 Ci się w graficie nie podobają? 20' będzie kozak wyglądać :kox:

http://www.dhwheels.com.pl/dhw/felgi/RS6%20GM/audi-s6-a6-4f-4f1-rs6-19-20-sommerrader_1300269617.jpg

Ten wzór mi sie nigdy nie podobal

Opublikowano
http://s13.postimage.org/oumedbovb/DSC_2029.jpg

Tak jest u mnie. Naciągu jako takiego nie ma. Marek do 235 szukaj spokojnie 8.5 - 9 Nie będzie wyglądać jak w wspomnianym golfie z gazem:decayed:

Masz jakieś normalnej zdjęcie tej felgi?
Opublikowano

Poszło PW.

Opublikowano

Marek musisz mieć nie więcej jak ET38 do tego 10 mm dystans i wtedy masz tak jak u mnie.

RS ma jeszcze 2-3 mm miejsca.

Opublikowano
Marek gustujesz w unikalnych modach to może takie fele :

2006 Sportec Audi A4 RS300 - Wheel - 1280x960 - Wallpaper

pięknetylko trudne do dostania :kwasny:

Ostatnio Wojtek_A4 takie sprzedawał 19"

Opublikowano
Marek gustujesz w unikalnych modach to może takie fele :

2006 Sportec Audi A4 RS300 - Wheel - 1280x960 - Wallpaper

pięknetylko trudne do dostania :kwasny:

Ostatnio Wojtek_A4 takie sprzedawał 19"

Wojtek tylko prezentował swoje sportec-i jak zacnie wyglądają na B6 i raczej zostaną u niego :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie podobają mi się felgi z rantem :hi:

Opublikowano

Jest też wersja bez rantu :wink:

Jednak rotory były by mega, sam choruję na takie :decayed:

3097c06cfd4b.jpg

Opublikowano
Jest też wersja bez rantu :wink:

Jednak rotory były by mega, sam choruję na takie :decayed:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3097c06cfd4b.jpg

rotory robią robotę! myślę, że spora ilość forumowiczów dotknęła ta sama choroba :grin:

Opublikowano
Zawsze jest opcja na kupienie rotorów od Wojtka :naughty:

Wszystkei sie rozeszly:wink:

---------- Post dopisany at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

http://s13.postimage.org/oumedbovb/DSC_2029.jpg

Tak jest u mnie. Naciągu jako takiego nie ma. Marek do 235 szukaj spokojnie 8.5 - 9 Nie będzie wyglądać jak w wspomnianym golfie z gazem:decayed:

Masz jakieś normalnej zdjęcie tej felgi?

Puma rzuc mi tez foty.

Jeden zestaw zostaje u mnie i chcilabym zobaczyc jak wyglada na b6:wink:

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

nie podobają mi się felgi z rantem :hi:

Siemian jak chcesz to Sporteci ida na sprzedaz.

Model bez rantu jak tutaj :

picture.php?albumid=86767&pictureid=123405

02d9d0f07a6127c46d0cf756550ff9ec.jpeg?id=5060&article_id=5360

Fele prosciutkie ale do malowania bo wczesniej ktos plakatowkami to zrobil w garazu:grin:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

zapomnialem dodac 8.5 cala ET35 wiec jeden z najlepszych mozliwych rozmiarow:wink:

Opublikowano

Za tydzien będą na aucie już to zrobię sesję i wątek:wink:

Opublikowano

pikne... mmmm....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.