Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3


arre

Rekomendowane odpowiedzi

ło matko, weź rób zdjęcia za dnia a nie ludzi straszysz... mi się nie widzi ten klimatronik z paskami...

ale szczotka już lepiej pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym za dnia zrobil ale kiedy jak w robocie caly czas... wychodze do roboty to ciemno wracam to tez ciemno :decayed:

---------- Post dopisany 19-12-2013 at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 13:06 ----------

wczoraj przyszly zabawki :decayed::

fk_15mm.jpg

Dzisiaj byla przymiarka :jerk:

cos chyba z tygo bydzie :kox:

rzut_na_tyl.jpg

rzut_przod.jpg

a i takie ze srodka lepsze by nie bylo ze ludzi strasze :grin:

srodek_bez_lampy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz ten środek lepiej wygląda :decayed: Ale nie widzi mi się radio i oklejenie klimatronika :decayed::decayed: Tak jakby wypukłą część klimatronika zostawiłbym ori, a tylko wokół obkleił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales isc spac :polew:

bede z tym modzil jeszcze... pierwotna wersja klimatronika miala byc tak jak piszesz ale...

folia ma te wade ze widac jak nie jest zaginana do wewnatrz zwlaszcza jak jest docinana na plaskich powierzchniach i lipnie to wyglada...

w sobote cykne fote lustrem w dzien jeszcze inaczej to bedzie wygladalo...:wink:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

BTW radio mnie wq... i bede z tym modzil w styczniu :disgust:

ale nie wiem czy w 2din odrazu nie isc :eusathink:

---------- Post dopisany 21-12-2013 at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 00:06 ----------

w koncu mialem czas by srodek za dnia uchwycic by nie bylo ze strasze... :grin:

mi sie podoba nie ma czarnej monotonii i krzykliwie rowniez nie jest... :kox:

pozostaje tylko dopracowac detale.. :whistling:

srodek1.jpg

srodek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek bierz się za polerowanie, bo chce zobaczyć jak Ci pójdzie walka z LZ9W :decayed: Jak będzie git to sie wezmę za swojego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima jest teraz nie chce mi sie :decayed:

polerowal bede na wiosne jak letni setup bedzie...

na teraz sa inne plany i priorytety :decayed:

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 14:54 ----------

Na pokladzie nowy nabytek - taka sytuacja :decayed:

radyjko.jpg

do tego bedzie woferek Lanzar-a - w boczku - skrzynie trzeba wyrezac...

plus wzmak Crunch-a odrazu mocniejszy z zapasem kanalow - intensywnie mysle nad przednimi glosnikami :naughty:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

i chyba springi zamiast gwintu na tyl wpadna -35/40 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba springi zamiast gwintu na tyl wpadna -35/40 :whistling:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: Pokaż jakieś foto na żywo tego radyjka, bo na tym foto to nie powala :decayed: Albo najlepiej od razu w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma tu filmik o radyjku...

budzetowe mialo byc i jest... nie bede sie pchal w 2 din i jakiegos cudaka 1 din...

szukalem mp66 ale dostac ladne w normalnej kasie sie nie da

springi na tyl wpadna bo z przodu mam za***isty gwint

a sam gwint pod Q do tylu dostac to chyba latwiej w lotka wygrac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe nie jest :wink: Ale mam nadzieje, że ten wyświetlacz może zmieniać kolor? :kwasny: Bo niebieski się będzie gryzł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe nie jest :wink: Ale mam nadzieje, że ten wyświetlacz może zmieniać kolor? :kwasny: Bo niebieski się będzie gryzł :decayed:

mozna zmieniac wygaszasz, animacje tapety itp, wyswietlacz kolorowy wiec i czerwony jest...

musze poszukac cos fajnego w tematyce a3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego bedzie woferek Lanzar-a - w boczku - skrzynie trzeba wyrezac...

plus wzmak Crunch-a odrazu mocniejszy z zapasem kanalow - intensywnie mysle nad przednimi glosnikami :naughty:

:

Nie wiem jak tam ori głośniki grają w a3 ale ja w a4 tym razem zaczne od wzmaka+ głośników a sub to jako taki fajny dodatek:whistling: Na własnej skórze sie przekonałem że głośnik i wyciszenie przodu to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego bedzie woferek Lanzar-a - w boczku - skrzynie trzeba wyrezac...

plus wzmak Crunch-a odrazu mocniejszy z zapasem kanalow - intensywnie mysle nad przednimi glosnikami :naughty:

:

Nie wiem jak tam ori głośniki grają w a3 ale ja w a4 tym razem zaczne od wzmaka+ głośników a sub to jako taki fajny dodatek:whistling: Na własnej skórze sie przekonałem że głośnik i wyciszenie przodu to podstawa

audiofilem nie jestem ale znajac zycie zrobie tez przynajmniej drzwi przednie

narazie zrobiona skrzynka pod woferek

i wzmak czeka na montaz

116912383_3_644x461_wzmacniacz-crunch-mxb4100-akcesoria-motoryzacyjne_rev010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż skrzynke. A na przód już masz jakiś konkretny model upatrzony? Jak skończysz to prezes wpadnie na odsłuch:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre ile ta skrzynka ma litrów? z 8-10? co za głośnik tak wsadzisz? nic normalnego chyba tam nie pooddycha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre ile ta skrzynka ma litrów? z 8-10? co za głośnik tak wsadzisz? nic normalnego chyba tam nie pooddycha...

No właśnie też mnie zaciekawił :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka wg projektu z a3club... zalozenia takie by byl basik a nie lupanka i by to lepsze bylo niz plastik ori i miescilo sie w boczek bo w bagaju i tak miejsca nie mam... szkryneczka ma chyba z 8 litrow :grin:

pare fotek z szybkiej budowy:

sk3.jpg

sk2.jpg

sk1.jpg

a wofer ktory ma w tym pracowac i jutro przyjedzie to dokladnie ten:

Lanzar MAX8 Głośnik 200 mm klasyka basu + gratis (3848869642) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to projekt pod ten głośnik, bo jak litraż Ci nie zagra do tego głośnika to bedzie lipa:decayed: kolega tak budował i sie pomylił o pół litra i wyszła straszna łupanka ;d a po Przeróbkach było na prawde git- bass potrafił zejść baardzo nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na czyims projekcie sie opieralem w 100%

nie chce wielkiego basu... ma sobie mruczec sympatycznie i tak bedzie wysterowany :naughty:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

tu macie jak to wyglada w sprzedazy wiec projekt ten sam tylko zrobione z odpadow, w 1,5h ;)

ale to zasluga stolarza 1 ligi wujka Burus2 :decayed:

SKRZYNIA BASOWA DEDYKOWANA AUDI A3 96-03r (3831279130) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi A3 subwoofer w boczek+ JBL GTO804 Wroclaw (3870746377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie ten Lanzar jest dobrym głośniczkiem ? Bo ja się ogólnie zastanawiam pomiędzy JBL GTO 804 a właśnie tym Lanzarem od teraz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...