Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3


arre

Rekomendowane odpowiedzi

A ogólnie ten Lanzar jest dobrym głośniczkiem ? Bo ja się ogólnie zastanawiam pomiędzy JBL GTO 804 a właśnie tym Lanzarem od teraz :decayed:

jest lepszy bo kosztuje poltora paczki z wysylka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byl montazyk i gra to przyjemnie jak dla mnie... jebniecia nie szukam za stary jestem :facepalm::polew:

wzmacniacz w mostku za mocny jest do tego glosnika i musi byc niezle skrecony by to przyjemnie mruczalo

podsumowujac buda i tak potrafi zatelepac jak trzeba a nie jest meczace :decayed:

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 22:44 ----------

na_gotowo.jpg

:whistling::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byl montazyk i gra to przyjemnie jak dla mnie... jebniecia nie szukam za stary jestem :facepalm::polew:

wzmacniacz w mostku za mocny jest do tego glosnika i musi byc niezle skrecony by to przyjemnie mruczalo

podsumowujac buda i tak potrafi zatelepac jak trzeba a nie jest meczace :decayed:

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 22:44 ----------

http://s27.postimg.org/a3omlda1r/na_gotowo.jpg

:whistling::jerk:

Muszę kiedyś obadać jak takie coś gra i może też bym tak u siebie ogarnął, bo skrzynia jednak mi przeszkadza jak jeżdżę do Wrocka i muszę ją wyjmować :kwasny: Będziesz na Nysie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byl montazyk i gra to przyjemnie jak dla mnie... jebniecia nie szukam za stary jestem :facepalm::polew:

wzmacniacz w mostku za mocny jest do tego glosnika i musi byc niezle skrecony by to przyjemnie mruczalo

podsumowujac buda i tak potrafi zatelepac jak trzeba a nie jest meczace :decayed:

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 22:44 ----------

http://s27.postimg.org/a3omlda1r/na_gotowo.jpg

:whistling::jerk:

Muszę kiedyś obadać jak takie coś gra i może też bym tak u siebie ogarnął, bo skrzynia jednak mi przeszkadza jak jeżdżę do Wrocka i muszę ją wyjmować :kwasny: Będziesz na Nysie? :decayed:

zalezy co lubisz jak dopelnienie audio basem to fajna sprawa... jak lupane w huuuj to nie dla Ciebie

Ja mam nadzieję to obadać na majówce naszej skromnej :decayed:

sie cos ustawi :naughty:

BTW wzmak w boczek tez chyba wejdzie... dopiero oblukalem jak juz to cholerstwo zalozylem :facepalm:

gabeczke sie wywali i powinno miejsca styknac by bokiem wlazl :kox:

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 23:56 ----------

No i ogien....

Hertz-e dsk 130 w drodze....

2 din w drodze

a felunek ranty wypolerowane a w poniedzialek rotory dostana nowy lakier

:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te głośniki P&P? Też coś muszę kupić na wiosnę ... Ale najpierw radio, bo z tego wiele nie wyciągnę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te głośniki P&P? Też coś muszę kupić na wiosnę ... Ale najpierw radio, bo z tego wiele nie wyciągnę..

przejscia trzeba z 100 na 130mm

tez sie za 2din radyjkiem rozgladam teraz :facepalm::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz w ori czy jakiś kombajn?

raczej kombajn bo rns-e za duzo sobie wolaja a nic starszego z ori bym nie chcial :whistling:

mysle jaki budzet na to przeznaczyc... dopiero blaupunkta kupilem :facepalm:

ogolnie budzet mi sie zmienia co chwile i co chwile cos innego sie dzieje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 700 kupisz coś niezłego, ja szukałem do 500 i nic ciekawego nie znajdziesz, czasami pojawiają się okazje, ale zawsze przegapiłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 700 kupisz coś niezłego, ja szukałem do 500 i nic ciekawego nie znajdziesz, czasami pojawiają się okazje, ale zawsze przegapiłem :facepalm:

spokojnie nie pali sie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dobrze mówiłem, że na przodzie 100mm były :decayed:

a wygłuszenie drzwi będziesz robił? tylko na przód zakładasz czy na tył też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dobrze mówiłem, że na przodzie 100mm były :decayed:

a wygłuszenie drzwi będziesz robił? tylko na przód zakładasz czy na tył też?

nie patrzylem jeszcze czy 100 sa ale pisza ze tak a napewno tak jest w 3d

przyjada hertze to bede myslal

drzwi chyba wykleje - blachy od srodka

na przod narazie bo wiecej kanalow w piecy nie mam a przez samo radio to taka lipa ciut

a z tylami nie wiem co zrobie albo pod radiem beda graly cicho albo je rozlacze narazie :decayed:

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 16:54 ----------

i wpadlo radio 2 din :facepalm:

bedzie pionek :naughty:

blokuje sobie konto na ten miesiac

KONIEC szalenstwa :polew:

---------- Post dopisany 21-01-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 14:54 ----------

Jeden element ukladanki dojechal :decayed:

20140121224.jpg

w za***istym stanie, jeszcze ramke gorna dali w gratisie :whistling::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeś, że 2 din do a3 to nie do zdobycia:decayed:

Składaj składaj to szybko bo jestem ciekaw jak zagra:whistling: A co do głośników to hertze potrzebują sporo czasu, żeby sie rozegrać. Na początku grały średnio u ojca w passacie, a teraz jest ogień:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeś, że 2 din do a3 to nie do zdobycia:decayed:

Składaj składaj to szybko bo jestem ciekaw jak zagra:whistling: A co do głośników to hertze potrzebują sporo czasu, żeby sie rozegrać. Na początku grały średnio u ojca w passacie, a teraz jest ogień:kox:

no bylo nie do zdobycia ale sie pojawilo w smiesznej cenie i zabralem :naughty:

a hertze zabralem juz rozgrzane tez w smiesznej cenie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeś, że 2 din do a3 to nie do zdobycia:decayed:

Składaj składaj to szybko bo jestem ciekaw jak zagra:whistling: A co do głośników to hertze potrzebują sporo czasu, żeby sie rozegrać. Na początku grały średnio u ojca w passacie, a teraz jest ogień:kox:

no bylo nie do zdobycia ale sie pojawilo w smiesznej cenie i zabralem :naughty:

a hertze zabralem juz rozgrzane tez w smiesznej cenie :grin:

flachę wisisz mi za znalezienie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeś, że 2 din do a3 to nie do zdobycia:decayed:

Składaj składaj to szybko bo jestem ciekaw jak zagra:whistling: A co do głośników to hertze potrzebują sporo czasu, żeby sie rozegrać. Na początku grały średnio u ojca w passacie, a teraz jest ogień:kox:

no bylo nie do zdobycia ale sie pojawilo w smiesznej cenie i zabralem :naughty:

a hertze zabralem juz rozgrzane tez w smiesznej cenie :grin:

flachę wisisz mi za znalezienie :grin:

szykuj watrobe na oem-a to wypijemy nie jedna :lol1:

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 18:06 ----------

taka sytuacja: :decayed:

2din.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto jak zwykle kanapką :bag::decayed: Fajnie, fajnie, czekam na efekt końcowy :decayed: Dla potomnych (czyt. dla mnie :decayed:) mógłbyś zmierzyć jakie wymiary powinno mieć takie radio 2din, chodzi mi o tą część, która wchodzi w kieszeń montażową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ci cykne lepsze foto bo jade zatankowac:decayed: a efekt jesssst :banan:

ramke zamowilem z krawata i bede rzezbil :grin:

a jakie wymiary? 2 din to 2din a jak chcesz calkiem zewnetrzne to moge zmierzyc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...