Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] moja a4 1.8T


dawid1

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatek moglbys wrzucic fotki na forum a nie same linki :good:

super wnetrze :gwizdanie: zewnatrz tez wysmienicie...jedynie zmienilbym folia na szybach tzn sciemnil wszystkie oprocz czolowej i nie tak mocno jak to jest u ciebie czyli delikatnie ciemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, to faktycznie szybki z tyłu za ciemne, a z przodu za jasne. Taki numer jeszcze przejdzie w Avancie, ale na sedanie nie za bardzo.

Środek bardzo ładny, choć sam nie lubię drewna ;)

No i na koniec felunek. jakos mi sie nie widzi, ale to chyba kwestia gustu.

Generalnie fajne autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j/w

kwestia gustu, sedany nigdy mi się nie podobały aż tak jak avanciki choć widziałem bardzo łądne więc nie są skreślone, o ile z zewnatrz zwykłe auto to mój gust mówi, że auta z takim środkiem w życiu bym nie kupił, dół jaśniejszy, góra ciemniejsza, środek czarny, kwestie drewna już pomijam :no: ale to właścicielowi ma się podobać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem imitacji drewna ale po za tym auto OK :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly środek a co do imitacji drewna to jest o niebo ladniejsze jak w nowym mercu S-klasie... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada fajnie, zwlaszcza z zewnatrz.

jesli chodzi o mnie, to ja bym nigdy nie kupił avanta, tudzież kombi :) to jest dobre dla tatusiow i panow po 40 :) no chyba ze irko jestes starszym panem to luz

tylko sedna limuzyna sie liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mnie to sugeruje zmienic fele 17,albo moze 18-takie jak ja mam-tak ja to widze-w polaczeniu z drewnem i jasna tapicerka,wyglada to komfortowo,ale w starym stylu,albo sie podoba,albo nie

,jesli chodzi o szybki-moje zdanie jest takie,albo wszystkie delikatnie,w tym samym stopniu,albo zadne

niezla... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka. A powiedz mi, jak ci sie zbiera te 180 koni? Mam taka samą moc lecz silnik AJL i jak turbina sie wkreca to jest calkiem przyjemnie. Lecz jak w samochodzie jest kilka osob to jest bardzo duzy spadek mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna tylko to drewno :sick3:

faaajne drewno :shocked: :laghing2: :lol1::buhaha::nabijasie:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008' date=' 16:15[/size']_________________________________________________a reszta :kox:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 16:15_________________________________________________zajeb@#$%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ładne. Jak będę przesiadał się z B5 na B6 to będę właśnie szukał takiego (sedan + czarny kolorek + 1.8T pod maską + jasna skóra wewnątrz). Do tego dołożyć alusy 18" MAM8 z S8 i dla mnie :kox: Jedynie co mi nie pasuje to to drewno wewnątrz. Ale proponuję kupić inne listwy i to drewno wywalić. A co do alu to jak już wspomniałem MAM8 i będzie cacy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...