Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO


Puchalke

Rekomendowane odpowiedzi

Można powiedzieć że komfort poszedł w zapomnienie ale za to jest wygląd na kozaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STALOWA KOŃCÓWKA WYDECHU TŁUMIKA POLEROWANA TUNING (4204613510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? :whistling: da rade czy szkoda sensu? :decayed: nie mam parcia na ten wydech wiec jak wyjdzie to jakiś większy koszt to sobie daruje to :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaleźć na allegro jakieś fajne końcówki wydechu graniczy z cudem, festiwal wiochy normalnie. Jak ładne z zewnątrz to z jakimiś dyfuzorami w środku, albo kominy łamane, jak w środku ok, to z zewnątrz jakieś cudne napisy.

Te jeszcze nawet wyglądają, chociaż wydają się krótkie, ale ja na 2rurkę znaleźć nie mogę do siebie nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

A te po 20zl z ktorymi jezdzi pol forum widziales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam dobrej dwururki, może coś takiego... PODWOJNA KONCOWKA TLUMIKA WYDECHU +++++++++ (4231074182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Na dole są chyba do wyboru. Ta się wydaje dosyć dosyć

foto-03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają łądnie ale 2x 60mm to chyba troche za mało ? szukałbym raczej czegoś 2x80 albo pobawie sie z jakas przejsciówke i zamówie 2x końcówka tłumika nierdzewna PROMOCJA fi 80 h-170mm (4231091823) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bym sie pobawił i przejściówki zrobic ładnie by wypełniły :hi:

4237267575.jpg

KOŃCÓWKI OWALNE 2 SZT. W CENIE 1 TO JEDYNA OKAZJA. (4237267575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci to wyszło,na początku nie byłem przekonany ale wyglada to coraz lepiej. Negatyw miałem w 2 poprzednich autach i uważam to za dobry ruch bo poszerza i chowa koła. Odboje hardkorowe ale przy dobrym spasie bez powietrza chyba jedyne wyjście kolejny krok to rura zamiast amora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, nadkola na ostro juz ogarnięte, michał anioł by tego lepiej nie wyrzezbił :grin:

20zs6xg.jpg6p7tsh.jpg1zf434.jpg

Chyba słaby ze mnie fotograf, ale jestem bardzo zadowolony z efektu. Wszystko robiłem sam, począwszy od wyciągania, poprzez szpachlowanie na malowaniu kończąc :) teraz poleruje cały lakier, felgi dzis wypolerowane na prawdziwe lusterko, mam nadzieje ze jutro pod wieczór będzie poskładane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie wyszedł ten przód, mam nadzieje, że mój wyjdzie równie dobrze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak to będzie wyglądać razem z letnimi kołami ale moim zdaniem może to już być przekroczenie pewnej granicy smaku:kwasny: ale czekam na fotki całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak to będzie wyglądać razem z letnimi kołami ale moim zdaniem może to już być przekroczenie pewnej granicy smaku:kwasny: ale czekam na fotki całości

+1

dokładnie to samo myślę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło zle,z ocena warto sie wstrzymać do finalnego setupu,czarny golf z poznania tez zaczynał podobnie a ostatecznie wyglądało to całkiem smacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na kołach i nawet nie ociera, aż tak :grin:

2dj288.jpg33bol8g.jpg

Ostatnie już foty z prac :wink: jutro już powinno smigać, chcę się nacieszyć trochę jazdą a potem kombinatoryka z negatywem :wink: i oczywiście w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jaja żeby tak nisko jeździć :wink:

PS. przejedź się teraz koło kopalni KWK Jankowice :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurfa..dobry naleśnik :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whnx5g.jpg

stęsłork, spas na palucha :banan:

po pierwszych jazdkach testowych wynik dobry, poza tym że prawne nadkole tylne ma cały czas 40 stopni celcjusza, wiec to trza poprawic i jest git :decayed:

raczej odpuszczam pomysł wkladania innego motoru, szkoda sensu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...