Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

No ale skoro sa kabelki to nie problem je pociagnac gdzies do klapy. Bo rozumiem ze one pod wplywem pradu zaczynaja pracowac?? Czyli takie 2 amorki jakis sterownik i gotowe??? Wie ktos jakie wymiary maja ( dl i suw)

Sent from my iPhone using Tapatalk

No nie tak do końca, że podłączysz i już działa... coś musi ciągnąć linke, jak to np jest w Vectrze C, która o ile sie nie myle, ma jeden siłownik elektryczny a jeden zwykły... Przy otwieraniu linka zostaje zwolniona i sprężyna w elektrycznym siłowniku rozciąga się i unosi klape, a przy tym pomaga jej ten zwykły siłownik, natomiast przy zamykaniu linka ściąga siłownik i zamyka klape, chyba tak to działa :wink:

3801550327

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem i zero odzewu o numer konta prosilem i echo

Ale nie wazne juz sobie zalatwilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem i zero odzewu o numer konta prosilem i echo

Ale nie wazne juz sobie zalatwilem

Sprężyny wysłałem inni dostali...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kubica86 a czy masz możliwość zamówienia i dla mnie 2 szt. sprężyn koloru niebieskiego? Wysłałem ci wiadomośc na priva ale nie wiem czy doszła. Daj znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ori nr siłownika jaki trzeba szukać to 4F9 827 552 C? Czy B lub A bo jest tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ori nr siłownika jaki trzeba szukać to 4F9 827 552 C? Czy B lub A bo jest tego.

Do numeru 8E-3-500 000 masz 8E9 827 552 E (530N).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi i o siłownik do moda z A6 C6 a nie jaki jest ori w naszych B6. Jaki szukać ori a nie zamiennik z krosna. Bo są z końcówkami A,B,C i D. Który ma ile N i jaki dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem tylko ktory tyle ma i czym sie roznia ze sa az 4 rodzaje. Zamowilem ten z koncowka C zobaczymy co to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori z B6 mają 530 N i nie będą odbijać. 630 i 650 będą odbijać dobrze jak należy. Ja czekam na swoje i za jakieś 2 tyg montaż i testy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie.. DOBIJAĆ.. jak jest za mocny siłownik to klapa ma problem z wyhamowaniem i w końcu urwie zawiasy albo coś :decayed:

Gdzieś był filmik na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sorki hehe. No 630 niby najlepsze by były ale nie pasują żadne inne jak te z A6 C6 o mocy 650. Może różnią się siłą te z C6 bo są z końcówkami A,B,C i D. Ale nikt nie daje info czym się tak naprawdę różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te siłowniki maja wyhamowanie pod koniec swojej pracy, jak założe zdam relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj hehe ja kupiłem ori używki więc zobaczymy. Nie kosztowały majątku więc dużej straty nie będzie jakby co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca była o tym mowa :wink: Ori Krosno ogarnia temat w 100% działa jak należy tj. wypycha odpowiednio i zwalnia pod koniec :wink: założone - przetestowane :wink: zapłaciłem coś ok 60pln i broń boże żadne zamienniki - tylko KROSNO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...