Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

Te lampy świetnie wyszły, rozważę też coś takiego u siebie ;] 

Łatwo się klei tą folie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2019 o 17:31, spenchjdx1 napisał:

Te lampy świetnie wyszły, rozważę też coś takiego u siebie ;] 

Łatwo się klei tą folie? 

To zależy, ogólnie klei się na mokro na alkoholu izopropylowym z wodą, ważne żeby nie rozciągać tej folii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto świetnie zrobione i pewnie obraca nie jedna głowę na ulicy :)

Kolegoo widzę, że zmieniałeś kolor listew bocznych szyb. Znasz jaką firmę w okolicach której można to zlecić? Byłem u siebie w mieście ale niestety chcieli to demontować żeby okleic co dla mnie jest chore. Szukam ogarnietego zakładu który takie coś potrafi zrobić, potrzebuje okleić listwy przyszybowe i relingi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Auto świetnie zrobione i pewnie obraca nie jedna głowę na ulicy :)

Kolegoo widzę, że zmieniałeś kolor listew bocznych szyb. Znasz jaką firmę w okolicach której można to zlecić? Byłem u siebie w mieście ale niestety chcieli to demontować żeby okleic co dla mnie jest chore. Szukam ogarnietego zakładu który takie coś potrafi zrobić, potrzebuje okleić listwy przyszybowe i relingi.

Sam oklejałem czarną folią 3M, nie trzeba demontować listw, w sumie nic trudnego. Relingów nie oklejałem, bo je wywaliłem, ale raczej nie problem, za to żeby je zdemontować trzeba zdjąć elementy podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funkybela napisał:

Witaj,skąd brałeś zaślepki na relingii?
Słyszałem,że w ASO wołają millljony!

Pierwsze słyszę o zaślepkach na fabryczne relingi. Tam jest otwór na duży gwint i wnęka na mocowanie relinga, w sumie x6. Ja to wypełniłem szpachlówką i polakierowałem całe cienki paski pod relingami. Wrzucałem zdjęcie:

https://s9.postimg.cc/5p8jx3kwf/sum_3.jpg

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam na tyle zdolności manualnych żeby to ogarnąc samemu a relingów nie cche demontować bo to troche roboty dlatego chciałem okleić wszystko na aucie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy sprzedajesz? Licze juz kase :D :D :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, muunv napisał:

Kiedy sprzedajesz? Licze juz kase :D :D :naughty:

Jednak Karol ciągnie Cię do B7:peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Adam87 napisał:

Jednak Karol ciągnie Cię do B7:peace:

No ciagnie, nie bede mowic, ze nie :) Tego jest naprawde duzo na rynku i latwiej kupic, niz cos czego ja teraz szukam. Odkad sprzedalem poprzednia B7 (grudzien 2018), nie moge nic kupic. A jak sie patrzy na tak zadbane egzemplarze jak powyzszy, to sie zaluje swoich :P

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, muunv napisał:

No ciagnie, nie bede mowic, ze nie :) Tego jest naprawde duzo na rynku i latwiej kupic, niz cos czego ja teraz szukam. Odkad sprzedalem poprzednia B7 (grudzien 2018), nie moge nic kupic. A jak sie patrzy na tak zadbane egzemplarze jak powyzszy, to sie zaluje swoich :P

To dlaczego jeszcze nie stoi u Ciebie kolejne B7:eusathink: 

A na zmianę na inny model zawsze znajdziesz okazję..  podejrzewam, że Twoje wymagania bardzo zawężają pole poszukiwań:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2018 o 23:41, Bruuuum napisał:

W ostatnim czasie za dużo nowego się nie działo, poza tym, że permanentnie pozbyłem się dziur po relingach :decayed:

sum_3.jpg

 

Masz jakieś numery na te zaślepki listwy lub pakiet bez relingow ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbas napisał:

Masz jakieś numery na te zaślepki listwy lub pakiet bez relingow ? 

 

W dniu 13.02.2019 o 21:50, Bruuuum napisał:

Pierwsze słyszę o zaślepkach na fabryczne relingi. Tam jest otwór na duży gwint i wnęka na mocowanie relinga, w sumie x6. Ja to wypełniłem szpachlówką i polakierowałem całe cienki paski pod relingami. Wrzucałem zdjęcie:

https://s9.postimg.cc/5p8jx3kwf/sum_3.jpg

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 wychodziły fabrycznie bez relingów i miały tam właśnie zaślepki, coś koło 3 stów na jedną strone cała listwa ta cienka, ale nie mam numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KoJ@K napisał:

B6 wychodziły fabrycznie bez relingów i miały tam właśnie zaślepki, coś koło 3 stów na jedną strone cała listwa ta cienka, ale nie mam numeru.

No wychodziły bez, ale nie ma części do zaślepienia dziur w tych które wychodziły z relingami. Z resztą trzeba to dobrze zaślepić, bo reling jest zakręcany od strony wewnątrz pod podsufitką, aby nie wciekło nic do środka, bo jest otwór na wylot.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruuuum napisał:

No wychodziły bez, ale nie ma części do zaślepienia dziur w tych które wychodziły z relingami. Z resztą trzeba to dobrze zaślepić, bo reling jest zakręcany od strony wewnątrz pod podsufitką, aby nie wciekło nic do środka, bo jest otwór na wylot.

Ta listwa co ja szpachla potraktowałeś to jak ona jest przymocowana ? Na klik ? Jakieś śrubki ?  Posiada to jakaś uszczelke ? Muszę usunąć purchle na kancie i chce ja zdemontować ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Norbas napisał:

Ta listwa co ja szpachla potraktowałeś to jak ona jest przymocowana ? Na klik ? Jakieś śrubki ?  Posiada to jakaś uszczelke ? Muszę usunąć purchle na kancie i chce ja zdemontować ;) 

Niby jest cieniutka uszczelka bo bokach na całej długości, taka jak widać i przed relingiem, ale raczej element nie jest demontowalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...