Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Każdy z prezentowanych zestawów w tym temacie do domowego grzebania wystarczy.

Żaden z tych zestawów nie wystarczy ale są dobre na początek :decayed:

Narzędzi nigdy nie jest za dużo i zawsze przydało by się jeszcze to czy tamto :kox:

Opublikowano
Z wlasnego doswiadczenia polecam Honnitona. Grzechotki ma lepsze niz Yato, reszta podobna.

Ostatnio znacznie podrożały zestawy tej firmy, ale również polecam. Katuje 4-ty rok i grzechotki, bity, nasadki są nie do zajechania.

Na wielu forach polecano właśnie Honitona skusiłem się i nie żaluje

Opublikowano

Ja też przymierzam się do kupna zestawu kluczy:naughty:

Czy ktoś miał do czynienia z narzędziami firmy Jonnesway ?

Opublikowano
Ja też przymierzam się do kupna zestawu kluczy:naughty:

Czy ktoś miał do czynienia z narzędziami firmy Jonnesway ?

mam kilka narzędzi tej firmy i śmiało można polecić yato nie ma co porównywać

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

w yato i stanley-u szybko grzechotki siadają

na bahco pracowałem kiedyś i powiedział bym że górna półka poczynając od zwykłego młotka którym jakoś lepiej się uderza po klucze i szczypce (wytrzymałe)

teraz chyba dokupię jakiś zestaw z honitona właśnie bo dużo ludzi chwali

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

kiedyś STAHLSON z castoramy był też dobry

teraz mają jakieś MAGNUSSON rzekomo z dożywotnią gwarancją ktoś wie co to jest ?

Opublikowano

mam honitona i yato i wole honitona. Właśnie jestem na kupnie kolejnego zestawu.

Opublikowano

To może skusze się jednak na Honitona skoro tak zachwalacie :wink:

Opublikowano

Zachwalanie to może przesada ale 10 lat i nic z kompletu nie urwałem a inne dawno rozczlonkowane. ;-)

Honiton, Bahco, Knipex to pierwsza liga.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Opublikowano

Mój znajomy posiada zestaw kluczy firmy Hazet i takowy mi polecił ale jak zobaczyłem w necie wszystko super tylko ta cena:kwasny:

Opublikowano

Hazet Gedore Proxxon Belzer Bahco to górna półka.

Ceny spore ale jakość pierwsza klasa.

Opublikowano

Dodaj do narzędzi z górnej półki Kamasa Tools, Wurth zebra do kompletu:naughty:

Może kiedyś sobie sprawie taki zestawik :decayed:

Opublikowano

Ja mam zestaw Yato bodajże 94 el. Juz drugi rok służy zacnie. Klucze używam do wszelkich robotek przy Audiczce ale naprawde jakosciowo sa super...

Opublikowano

Polecam honitona mam 6 lat albo i więcej i nic się nie dzieje.

Opublikowano

A ktos szuka nasadek z grzechotkami 1/4", 3/8" i 1/2"

To polecam zestaw Stanley-a 75 w Castoramie za 200zł

Opublikowano
A ktos szuka nasadek z grzechotkami 1/4", 3/8" i 1/2"

To polecam zestaw Stanley-a 75 w Castoramie za 200zł

również polecam w tej kasie, mi się tylko grzechotki rozleciały

Opublikowano
A ktos szuka nasadek z grzechotkami 1/4", 3/8" i 1/2"

To polecam zestaw Stanley-a 75 w Castoramie za 200zł

, mi się tylko grzechotki rozleciały

:grin:

Opublikowano
A ktos szuka nasadek z grzechotkami 1/4", 3/8" i 1/2"

To polecam zestaw Stanley-a 75 w Castoramie za 200zł

, mi się tylko grzechotki rozleciały

:grin:

ale reszta ok

Opublikowano

Ja polecam firme KING TONY :thumbup1:

KING TONY - Enjoy your work

Opublikowano

Co sądzicie o kluczach MacAllister ?

Opublikowano
Co sądzicie o kluczach MacAllister ?

A to nie jest przypadkiem jakaś marka własna Castoramy????

Opublikowano

Produkt castoramy? Może nie klucze, ale mam z tej firmy wkrętarkę taką małą od około 5 lat i dalej działa a ciężki ma u mnie żywot (mam do niej takie adaptery do nasadek i czasem mi służy jako grzechotka :decayed:). Ostatnio jak patrzyłem za nimi to mają teraz podobne aczkolwiek nieco inne z wyglądu więc nie mam pewności czy to jest to samo.

To tak na temat tej firmy.

Właśnie sobie przypomniałem że po ostatnich pracach przy zawiasie mam kilka nasadek YATO i radziły sobie nieźle z moją rękojeścią uchylną 1/2" STANLEY'a, ale jakoś bardzo ich jeszcze nie katowałem (w przeciwieństwie do tego klucza STANLEY'a który jest chyba nie do zabicia nawet z 1,5m rurą).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.