Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj byłem u mojego stałego mechanika i spytałem się o klucze jakie warto kupić on odpowiedział że ma zestaw HONITONA i tłucze go już chyba 4rok i jak do tej pory odmówiła posłuszeństwa tylko malutka grzechotka a z największą grzechotką to robił przewagę z 2 metrową rurą i nic:decayed:

Mechanik pokazał mi też swój nowy zakup klucz dynamometryczny firmy Stahlwille który kosztował 350zł i po tygodniu się rozkraczył:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z największą grzechotką to robił przewagę z 2 metrową rurą

:facepalm::facepalm:dobry ten mechanik:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z największą grzechotką to robił przewagę z 2 metrową rurą

:facepalm::facepalm:dobry ten mechanik:facepalm:

No nie raz trzeba użyć przewagi w postaci rury aby zwiększyć siłę nacisku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z największą grzechotką to robił przewagę z 2 metrową rurą

:facepalm::facepalm:dobry ten mechanik:facepalm:

No nie raz trzeba użyć przewagi w postaci rury aby zwiększyć siłę nacisku :wink:

oczywiście , ale nie z grzechotką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc tani zestaw?

KLUCZE NASADOWE HONITON ZESTAW 94 + WALIZKA - HIT! (3808114788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Podobna chinszczyzna jest troche tansza 120-140zl......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten zestaw po odpakowaniu wygląda solidnie. Zobaczymy jak się sprawdzi.. życie zweryfikuje ;)

COVAL ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 150 DOŻYWOTNIA GWAR (3792256619) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten zestaw po odpakowaniu wygląda solidnie. Zobaczymy jak się sprawdzi.. życie zweryfikuje ;)

COVAL ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 150 DOŻYWOTNIA GWAR (3792256619) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ciekaw jestem jaki myk z tą dożywotnią gwarancją jest i co uznają za wadę a co za naturalne zużycie się materiału :decayed:

też myślałem o covalu, jednak zdecydowałem się na proxxona, zobaczymy jak się spisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxxon to pierwsza liga.

Dostalem właśnie klucz dynamometryczny Proxxona "pod choinke" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem jednak te Honitony...

---------- Post dopisany 30-12-2013 at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 15:07 ----------

Honitony doszly... Wizualnie bardzo fajny, solidnie wygladajacy zestaw. Do kompletu domowilem sobie jeszcze

COVAL ZESTAW KLUCZY PŁASKO-OCZKOWYCH 25SZT 6-32MM (3750482779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

COVAL ZESTAW KLUCZY OCZKOWO ODGIĘTYCH 12 EL GWARAN (3826612761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem jednak te Honitony...

---------- Post dopisany 30-12-2013 at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 15:07 ----------

Honitony doszly... Wizualnie bardzo fajny, solidnie wygladajacy zestaw. Do kompletu domowilem sobie jeszcze

COVAL ZESTAW KLUCZY PŁASKO-OCZKOWYCH 25SZT 6-32MM (3750482779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

COVAL ZESTAW KLUCZY OCZKOWO ODGIĘTYCH 12 EL GWARAN (3826612761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jaki zestaw honitona kupiłeś

ten z linku który wcześniej wkleiłeś ?

ja chyba kupię taki zestaw

ZESTAW NARZĘDZI HONITON 99 ELEMENTÓW 1/2 1/4 3/8 (3778850268) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 10zł mniej a 51 elementów więcej. Nie sądzę aby ten Coval którego kupiłem był gorszy od tych Honitonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem jednak te Honitony...

---------- Post dopisany 30-12-2013 at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 15:07 ----------

Honitony doszly... Wizualnie bardzo fajny, solidnie wygladajacy zestaw. Do kompletu domowilem sobie jeszcze

COVAL ZESTAW KLUCZY PŁASKO-OCZKOWYCH 25SZT 6-32MM (3750482779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

COVAL ZESTAW KLUCZY OCZKOWO ODGIĘTYCH 12 EL GWARAN (3826612761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jaki zestaw honitona kupiłeś

ten z linku który wcześniej wkleiłeś ?

ja chyba kupię taki zestaw

ZESTAW NARZĘDZI HONITON 99 ELEMENTÓW 1/2 1/4 3/8 (3778850268) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tak, ten ktory podalem wczesniej. Do tego dokupilem zestawy Coval 25 oczkowo plaskich i 12 gietych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo u mnie długo nie popracowało. Yato używam dość długo, w sumie to 90% posiadanych przeze mnie „zabawek”. Kupuje mniejsze zestawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo u mnie długo nie popracowało. Yato używam dość długo, w sumie to 90% posiadanych przeze mnie „zabawek”. Kupuje mniejsze zestawy.

Wlasnie sporo slyszalem o tym NEO.... opinie nie najlepsze.... Dlatego zdecydowalem sie na Honitony ktore maja bardzo dobre opinie

HONITON Zestaw narzędzi nasadkowych, 94cz. (H4094) - Ceneo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honiton H4056 - mam ten zestaw od około 1,5 roku. Nie był katowany, użyty kilka razy. Poza tym co widać na zdjęciach nie mogę złego słowa powiedzieć.

Po około roku pojawił się lekki nalot. Nie zaglądałem do walizki chyba od czerwca 2013. W lipcu ojciec coś tam robił tym zestawem, wspominał o rdzy i mówił że psiknął WD-40. Dziś zajrzałem do środka i kopara mi opadła :shock3:

BTW kumpel ma identyczny zestaw, nie widziałem na własne oczy ale podobno to samo się robi.

7b7p.th.jpg3hdf.th.jpgsw7l.th.jpgw06a.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich marketowych narzędziach pojawiła się podobna rdza jak naprawiałem umywalkę do której wcześniej ktoś wsypał duże ilości granulek Kreta :decayed: Zapytaj ojca co robił w lipcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...