Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

co do 9J z et 32 to niektórzy znacząco przesadzają,

kumpel z s4 b8.5 jeździ na takim zestawie (a właściwie drugim) z oponą 255/35, nic nie obciera, wizualnie ok,

a dzięki lekkiemu naciągowi nie widać, że z przodu koło minimalnie wystaje, jakby się coś przystawiło dopiero jest to zauważalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Wg. info z forów A4 do B8 przy 9 x 19 bezpieczne ET to 35.

Wtedy dają gumę 255/35 i ponoć nic nie przyciera i nie ma naciągu.

Ładnie leżą w B8 felgi oem np. 9 x 20 ET37 (wtedy guma 255/30/20)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg. info z forów A4 do B8 przy 9 x 19 bezpieczne ET to 35.

Wtedy dają gumę 255/35 i ponoć nic nie przyciera i nie ma naciągu.

przy 255 na 9J ew. naciąg będzie zależał od opony,

np. przy Continentalu będzie delikatny, a przy Bridgestone nie będzie go,

musiałbyś sprawdzić/zmierzyć rzeczywistą szerokość opony danego producenta, bo tu rozbieżności potrafią być znaczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc czy koła o parametrach 20cali 9j szeroka i et30 bedzie dobre do audi a4 b8 ?? jaką opone wybrać żeby nic nie tarło ?? felgi nie bedą wystawać poza błotniki ?? mam do kupienia rotory w dobrej kasie ale czy te koła są tak samo wklęsłe jak ori rotory od rs5 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc czy koła o parametrach 20cali 9j szeroka i et30 bedzie dobre do audi a4 b8 ?? jaką opone wybrać żeby nic nie tarło ?? felgi nie bedą wystawać poza błotniki ?? mam do kupienia rotory w dobrej kasie ale czy te koła są tak samo wklęsłe jak ori rotory od rs5 ??

Będą wystawały na zewnątrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ostatnio mi sie przydalo akurat ze moje 18' et29 delikatnie wystaja.. tir mnie zepchnal w DE na barierki i lekko przytarlem.. na szczescie opona.. a nie blotnikiem.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Rotorów 19x9j et33 jakiś dystans dawać. Opony firmy Fulda albo Conti. Obecnie mam zawieche 1bv dobrze to będzie wyglądać czy będzie koza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2017 o 20:59, Gibons napisał:

Dystans ? jak to jest optymalny parametr do b8

Czyli będzie ładnie i nie będzie koło schowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie felgi na lato 19" 9J ET33 i wg mnie spas jest idealny

jaki rozmiar opon zakładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś foto ?

z oponami to sam nie wiem 235/35 chyba bo szersze to chyba zamulą mi te 143ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem się tylko upewnic chce zmienic felgi i opony na 19.

Moje pytanie czy felga 19x8,5 ET 35 -bedzie dobra do a4 b8. Opona jaka chcialbym zalozyc to 235/35 czy lepeij bedzie 245/35?

Dzieki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje 245/35/19 przy takich parametrach felgi i zdecydowanie wygodniej będzie Ci się jeździć

235/35/19 to do B7 rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś doradzić lub ma założone i się pochwali foto jak wgląda a4 b8 avant na feldze 18" opona tylko 245/40/18 od a5 fotka poniżej, bo zamierzam zamienić felgi na jakiś inny wzór niż pięcioramienne sline i mam dylemat co wybrać.

 

 

dscf0523.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie felg i opon do mojej B8 avant polift a mianowicie zastanawiam sie nad felgami i oponami na lato jakie założyć...

Mam taka propozycje aby kupić felgi ori audi 18"  i szerokość 7.5" ET 43 i opony lato 225/45r18 continental 5...kolega takie ma i calkiem dobrze sie na nich jezdzi mozna powiedziec ze tak jak na zimowych  felgach teraz 17" i oponach 225/50 r17...

Taki wzór felg mam wlaśnie mozliwość kupić jak na foto

Prosze o opinie

mms_img-1831283017.jpg

Edytowane przez zegarek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kris0112 napisał:

Witam może ktoś doradzić lub ma założone i się pochwali foto jak wgląda a4 b8 avant na feldze 18" opona tylko 245/40/18 od a5 fotka poniżej, bo zamierzam zamienić felgi na jakiś inny wzór niż pięcioramienne sline i mam dylemat co wybrać.

 

 

dscf0523.jpg

Siemanko,

 

Fotka sedana na 18 z oponami 245/40. Obecnie leżą w garażu i się kurzą, więc komplet na zbyciu.

3.JPG

8.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Koledzy ale szukam opini na ten model ze zdjecia konkretnie. Bo sam mam teraz 18" sline piecioramienne i chce je zmienic na jakieś inne ciekawe 18. Wziolbym 19" ale mam nowki sztuki opony na 18 i chce je zachowac;)

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, mianowicie posiadam felgi jak powyżej 18 cali na oponach 245 40 18 oryginalnie w S Line 2014r. Nie sprawdzałem jeszcze ET. Teraz pytanie czy takie same felgi 19 od A6 9J ET 32 będą pasować? Dziękuję z góry za jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rafal.halub.rh napisał:

Witam,

Mam pytanie, mianowicie posiadam felgi jak powyżej 18 cali na oponach 245 40 18 oryginalnie w S Line 2014r. Nie sprawdzałem jeszcze ET ale prawdopodobnie 29 przy J8.5. Teraz pytanie czy takie same felgi 19 od a6 9J ET 32 będzie pasować? Dziękuję z góry za jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

A jakie dokladnie masz kolego te 18"?? Który wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...