Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musiałem ci sie odgryść za wgniotki haha

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Osz Ty... :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 10-05-2014 at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 15:57 ----------

no i dzisiaj ponownie wymieniony plyn do wspomagania na z LHM na Ori. i tak jak mi sie wydawalo... teraz lzej sie kreci. ponadto zaczela piszczec troszke pompa przy max skrecie, nie dawal mi to spokoju wiec zrobilem powrot do ori plynu... no i druga rzecz to... w koncu zrobilem tą halasujaca klamke zewnetrzną... jak mnie ona irytowala... :decayed:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

reanimacja :grin:

4vPAuy7.jpg

Opublikowano

Marcin,

tak jak się umawialiśmy, tu jest link do hamulców 3.0 TDI.

ATE

Klikasz z lewej strony w Selection History na linię z napisem Audi A4, ( 8ED, B7) 3.0 TDi i wybierasz rodzaj komponentu "Brake system" na środku ekranu i potem na "Disc Brake" i tam juz znajdujesz właściwą tarczę bądź klocek i wszystko jasne...

Opublikowano
  • Autor

linki mi nie dzialają .... :wink:

Opublikowano

A może inna przeglądarka da radę?? Ja uzywam Chroma

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Właśnie widzę, że mi też już nie działają w nowej sesji przeglądarki.... zrobię printscreen.

Opublikowano

RNS-E nie zakładasz?:whistling:

Opublikowano
  • Autor

jak dostane w dobrej cenie to zaloze :wink:

Opublikowano
jak dostane w dobrej cenie to zaloze :wink:

Poszukaj z padniętym wyświetlaczem:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Wandej... tos narobil... i rns-e do mnie od domina leci :)

To Twoja wina :)

Opublikowano

elegancko :) masz 2din kosz czy rezanko Cie czeka ?

Opublikowano
  • Autor

Rns, kosz i przejsciowki. Bede rzezbil klimatronik

Opublikowano

mogę pomóc w razie czego

Opublikowano
  • Autor

bede mial to na uwadze ;)

Opublikowano

Jak będziesz sprzedawał swoje dotychczasowe radio to pisz:)

Opublikowano
  • Autor

ok.

ale ...Pany... za chwile bedzie grubo .... :wink:

Tomasz, co robisz w weekend?

Opublikowano
  • Autor

hehhehe, chodzilo mi o SLO :decayed:, ale jak nie ma Cie u Ciebie to wpadaj do mnie :)

Opublikowano

Marcin odpadam w weekend ;/

Opublikowano
  • Autor

bylo troche wolnego to sie porezalo :decayed:

z racji ze strzelila mi szyba ...

NOZZR59.jpg

zalozylem szybe pilkingtona z pasem przeciwslonecznym ( bardzo slabym ) pod czujnik deszczu, wiec sie dorezalo tez lusterko fotochromowe :decayed:

mPTwzi9.jpg

lK2H4fQ.jpg

ale zeby byl komplecik wjechaly lusterka elektrycznie skladane z fotochromem ( dzieki Siemianie :decayed: )

00niUJ8.jpg

Osw5jV7.jpg

no i ... ze tak pusto bylo, wjechal na poklad glowny dowodca RNS-ik z PL menu , logo rs4 , mapki polska + europa 2014od Domina :decayed: ( choc za to pokretlo powinienem Cie w d*p.. kopnac :decayed:)

F3iFhmI.jpg

wiem wiem... klimatronik do wymiany :wink:

z racji czujnika swiatla w koncu CLH poprawnie dziala :decayed:

lOA6D2N.jpg

aUseqn8.jpg

oczywiscie wielkie podziekowania dla Bart-sa za ogarniecie calej elektryki tak UPIERDLIWEMU gosciowi :decayed:

Opublikowano

Grube mody:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.