Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe przeglądy od 02.01.2014


edekxp

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pojechałem zrobić przegląd auta, bo zapomniałem 31.12.

Okazuje się że od dziś czyli 2 stycznia oprócz pieczątki w dowodzie dostaniemy zaświadczenie od diagnosty z wpisanym przebiegiem.

Przeglądu nie zrobiłem bo czekają na aktualizację programu.

Jutro pojadę.

Czyżby wzieli się częściowo za problem cofania liczników.

Razem z dowodem musimy wozić te zaświadczenie.

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny pomysł, czytałem już o tym wcześniej, ale znając PL...to i tu nie obędzie się bez przekrętów :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrobi przed przeglądem w tym roku. Z 400 zrobi się prawdziwe 140 tysi potwierdzone wpisem z SKP :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrobi przed przeglądem w tym roku. Z 400 zrobi się prawdziwe 140 tysi potwierdzone wpisem z SKP :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

:facepalm:

Jak ktoś pojedzie raz na przegląd z realnym przebiegiem w PL to już potem nie da rady tego zdjąć. Ale jak to w PL krętacze będą zarabiać i ściemniac:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakieś utrudnienie, ale tak jak ktoś wspomniał w tym artykule, można było wpisywać przebieg obok pieczątki przeglądu.

Dodatkowe papiery, jakby wszystko wozić to byłoby trochę.

-dowód rejestracyjny (wiadomo)

-OC (wiadomo)

-homologacja na lpg

-homologacja na CB

-zaświadczenie o przebiegu (od teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero mi sie przypomnialo robilem 27 grudnia przeglad na firmowe auto i podczas kontroli koles spisał stan licznika . a 31 robilem kolejny na auto przyprowadzone z holandi to tez wpisywal w kompa stan licznika. tylko tyle ze ja robilem przeglad w ASO Skody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibardzo dobrze, niech sie biora za to qurestwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy na każdej stacji można będzie sprawdzić stan przebiegu auta które za np.rok-dwa zechce się kupić.

I najgorsze w tym wszystkim że w tym roku strasznie się wszystkie auta odchudzą z przebiegu.

"Fachofcy" będą mieć żniwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie panowie polak potrafi to choć by srali pod siebie z przepisami i tak znajdzie się inteligent który to obejdzie to po pierwsze, a po drugie może ludzie zostaną uświadomieni wreszcie że przebiegami czy rocznikami się nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz beda kolejki u "specow" jak do wulkanizatora przy pierwszym sniegu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak teraz ci co cofają liczniki zarobią kasę bo każdy odchudzi swój licznik żeby potem do sprzedaży był okey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie panowie polak potrafi to choć by srali pod siebie z przepisami i tak znajdzie się inteligent który to obejdzie to po pierwsze, a po drugie może ludzie zostaną uświadomieni wreszcie że przebiegami czy rocznikami się nie jeździ.

ŚWIĘTE SŁOWA

ale takich jest wciąż bardzo mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież co roku przed przeglądem można lekko "odchudzić" swój licznik... te rozwiązanie tylko napędzi ogromną machinę cofania liczników dalszy rozwój tej patologii...

dokładnie

Dopiero teraz krętacze zarobią :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak by tak posprawdzali realne przebiegi kazdego auta i poinformowali o tym kierowce to niektórzy byli by w szoku.ja nie znam prawdziwego przebiegu a jak by sie okazało ze jest 600 tys zamiast tych 370 :shock3::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...