Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy boczne dolne


Świstak.

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jeśli huczy przy takiej prędkości to gdzieś na ramce wokół szyby prędzej niż na dolnej listwie/uszczelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie pod drzwiami ciagnelo. Ramki ustawiane niedawno

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma takiego zjawiska, 2 sezony juz tak jeżdze, jedyne co to podczas mycia tam woda sie zbiera i trzeba to przetrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem listew przez 2 tygodnie, to jak sie bujnąłem 180, to zaczeło gwizdać, tak jakby ta wewnętrzna uszczelka nie dała rady i sie poddała :decayed: A z listwami jest normalnie, nie huczy. Ale może mam drzwi źle spasowane czy coś bo w sumie tylko w jednych tak było

180 :shock3: ja mam AHU to nawet licznik niema tyle skali :grin:

a to że bez listw woda leci to żaden problem bo po myjce cisnieniowej nawet z listwami jest tam troche wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem zaczyna się jak stoi tam błoto a nie woda i sobie upierdzielisz nogawki wysiadając ;d po coś te listwy tam są jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem zaczyna się jak stoi tam błoto a nie woda i sobie upierdzielisz nogawki wysiadając ;d po coś te listwy tam są jednak

racja,

to włascicieli a4 bez list poznajemy po udupczonych nogawkach :grin:

zeby je sciagnac to jeden wkret od srodka odkrecic i wysunąć listwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wkręt i tak się będzie obracał wraz z mocowaniem w listwie - sprawdzone na 3 listwach :wink:

te zamienniki co wrzucony był link do aukcji to są g...no warte , był już temat z pół roku temu ktoś kupił i zaraz odesłał bo nie przylegały dobrze , ale widać że zeszły z ceny bo wtedy po 320 zł chyba były ( gdzie komplet ORI 420-450 na Allegro )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale jak je zdejmie te listwy to czasem u spodu nie będzie dziur między drzwiami a progiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd niby miały by się wziąć ???

Myszy wyjadły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziur raczej nie będzie ale delikatna szpara będzie między progiem a drzwiami, będzie się tam zbierał cały syf, błoto, które przy wysiadaniu będziesz zbierał na nogawki :decayed:

Znam to z autopsji :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał z nimi styczność? Mam na myśli jakoś wykonania oraz montaż :) Warto inwestować czy używki szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...