Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ktoru wtrysk leje 1 czy 3? Jaka koncowka musi byc do awx?

_20170226_204033.JPG

Opublikowano

Dzieki kamil!:hi:

Opublikowano

Miesiąc temu wymieniane pompki dziś problem powraca na 2 cyl. Wartosc 2.99 i trzepie silnikiem i dymi na 3 cyl. Wartośc 1.40 reszta poniżej wartości 1.00.
Wykryto brak spalania na cyl. Drugim to samo miałem miesiąc temu pompki wymienione spokój był i teraz znow to samo już 2 razy pompki były robione

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Witam ktoru wtrysk leje 1 czy 3? Jaka koncowka musi byc do awx?
_20170226_204033.thumb.JPG.1c1b5b2923559681b30603a900f0d8b5.JPG

Tak, czy inaczej 1 i 3 są rozjechane trochę. Niedługo będzie szykować się ich regeneracja lub naprawa. Jeśli nie ma uporczywych objawów na nich i nie chcesz ich robić, dokoncz je ale już w między czasie rozglądając się za nowymi.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To może warto wiązkę sprawdzić i kompresję ? Albo tak wychodzi regeneracja...

Opublikowano
Miesiąc temu wymieniane pompki dziś problem powraca na 2 cyl. Wartosc 2.99 i trzepie silnikiem i dymi na 3 cyl. Wartośc 1.40 reszta poniżej wartości 1.00.
Wykryto brak spalania na cyl. Drugim to samo miałem miesiąc temu pompki wymienione spokój był i teraz znow to samo już 2 razy pompki były robione

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



Ktoś coś ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Miesiąc temu wymieniane pompki dziś problem powraca na 2 cyl. Wartosc 2.99 i trzepie silnikiem i dymi na 3 cyl. Wartośc 1.40 reszta poniżej wartości 1.00.
Wykryto brak spalania na cyl. Drugim to samo miałem miesiąc temu pompki wymienione spokój był i teraz znow to samo już 2 razy pompki były robione


To może warto wiązkę sprawdzić i kompresję ? Albo tak wychodzi regeneracja...

Opublikowano

To cos jest nie tak już 3 raz bym regenerował. Kompresje jak sprawdzić ? I wiązke ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A powiedz proszę, jakie paliwo lejesz i gdzie tankujesz? Bo może to być też wina złego paliwa i kończy szybko wtryski...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na orlenie ekodiesel czasem verve bo najbliżej 15 km czasem na shellu ale to trza jechać troche jak na shellu to power nitro plus

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Orlen kiedyś nie miał złego diesla, krakowskie MPK na tym jeździło, teraz to nie wiem, paliwo może mieć znaczenie chociaż nie koniecznie u ciebie skoro piszesz ze wtryski 3x robione. Może mają dość i regeneracja już nie pomaga na długo? Fajnie by było gdybyś miał od kogoś na podmiany, wiedział byś czy to wtryskow wina.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Orlen kiedyś nie miał złego diesla, krakowskie MPK na tym jeździło, teraz to nie wiem, paliwo może mieć znaczenie chociaż nie koniecznie u ciebie skoro piszesz ze wtryski 3x robione. Może mają dość i regeneracja już nie pomaga na długo? Fajnie by było gdybyś miał od kogoś na podmiany, wiedział byś czy to wtryskow wina.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka



Z tego co zauważyłem to synchro wałka skacze ma -1.7 za chwile -2.2 czasem -2.8. Może wałek się kończy ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pasek albo napinacz, jak już :cool1:

zawsze skacze, przeciętnie ok. 0,6 st.

Opublikowano
pasek albo napinacz, jak już :cool1:
zawsze skacze, przeciętnie ok. 0,6 st.

Jakieś logi wam zrobić?? Ściągałem pokrywe dziś i wałek jest taki sobie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witajcie, wymieniałem świeżo wałek i szklanki w związku z tym że się niemiłosiernie wytarł (zaczęło się od kiepskiego odpalania i mułowatości zanim załączyło się turbo), przy okazji pokusiłem się o sprawdzenie pompowtrysków - w linku poniżej raport z badania każdej sztuki.
https://drive.google.com/drive/folders/0B6e5U1jjt1HMbWhRS1pWTlZWZ1E?usp=sharing
Pytanie: czy ktoś ogarnia taki raport? Ja tylko dowiedziałem się że 1 z nich jest dobry, reszta już niby nadaje się do regeneracji ale póki co odstraszyła mnie cena takiej usługi - krzyknęli 800zł od sztuki. Silnik poskładany, co do dynamiki jest o niebo lepiej niż było, zobaczymy jak z odpalaniem na zimnym.

Jeśli ktoś byłby w stanie powiedzieć coś więcej o stanie moich pompek to będę bardzo wdzięczny.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie korekcja na 4 cyl leci z 0.70 do 1.40 po włączeniu klimy. Dlaczego tak jest?

Opublikowano

Większe obciążenie silnika to i większa dawka paliwa musi być podana... 

Opublikowano

No tak ale żeby korekcja aż o tyle szła w górę? Mam pompki po regeneracji i nie wiem czy tak ma być

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.