Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
W końcu nadeszła pora na zmianę autka :)


Wyboru nie miałem wielkiego - miała być a4 z motorkiem BEX. Trafiło się coś szwajcarskiego :naughty:
Silniczek zdrowy, pierwszy właściciel od początku, serwisowana do końca.


W skrócie:


Rok 2004
Silnik: 1.8T BEX
Skrzynia: Multitronic
Kolor: Brillant red
Fabryczny pakiet s-line wewnętrzny:
- Czarna podsufitka
- Pikowana trójramienna kierownica
- Pikowana gałka biegów
- Listwy progowe s-line
Fabryczny pakiet s-line zewnętrzny:
- Zderzak przód
- Zderzak tył
- Listwy na drzwi
- Lotka
Szyberdach
Szyby 4x elektryczne
Dekory satyna 7n6
Zawieszenie 1BV
Bixenon
PDC tył
Fotele półskóra speed full elektryka
Pakiet McDonald w tylnym podłokietniku
Pakiet światło
Schowki pod fotele




Plany/realizacje:

- Końcówki wydechów Ulter 90mm - Zrobione
- Znaczki s-line - Zrobione
- Kierownica a6 c6 MF + łopatki - Było

- Kierownica s-line MF chrom - Zrobione
- RNSe - Zrobione
-
Tuner TV - Zrobione
- Szufladki chrom światło - Zrobione
- Wycieraczka tył off - Zrobione
- Klubowe ramki - Zrobione
- CLH - Zrobione

- Włącznik Auto - Zrobione

- Lusterko fotochrom - Zrobione

- Tempomat - Zrobione

- Ledy w środku - Zrobione

- Ledy w postojówkach - Zrobione

- Ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej - Zrobione

- Dekory szczotkowane aluminium 1NK - Zrobione
- Odświeżenie reflektorów + nowe bebechy z b8 - Zrobione
- Koło 19' - Zrobione

- Swap skrzyni Multitronic na 6 biegowego manuala - Zrobione

- Dołożenie napędu Quattro - Zrobione

- Wydech z 2.0 TFSI - Zrobione

- Zestaw hamulcowy 345/300 + malowanie - Zrobione

- Blaszki s4 made by Wandej - Zrobione


Foto:

5fIcwxv.jpg

5zM1HSy.jpg

UEPJdWH.jpg

nWiT5Dr.jpg

BadQBP2.jpg

WogCk9w.jpg

Stary setup:


yxEmGCN.jpg

B07cmqN.jpg



Aktualizacja 16.02.2014 - Nowa kiera s-line + łopatki


P6kCtMs.jpg

YPAVDeo.jpg



Aktualizacja 11.03.2014 - RNSe + Szufladki chrom światło + nowy klimatronik i popiołka 2din


uMy0zmk.jpg



Aktualizacja 21.03.2014 - tylna wycieraczka off, klubowe ramki, emblematy s-line


MBLB4gG.jpg



Aktualizacja 09.04.2014 - tuner TV, znaczek OOOO

OX1DFCh.jpg

nXoT0dA.jpg

hUb1Feo.jpg

Aktualizacja 11.11.2014 - Ledy, szczotkowane alu

WogCk9w.jpg

Wep6H4F.jpg

vutCNcl.jpg

6sVqIIc.jpg

1hW52Nb.jpg

CKFgJ61.jpg

oraz szczotkowane alu:

4VTCbDJ.jpg



Aktualizacja 26.11.2014 - Włącznik Auto, CLH, fotochrom, tempomat


OBnGcl3.jpg

Aktualizacja 09.02.2015

:banan: Swap skrzyni na 6b manuala + napęd Quattro :banan:

Audi_quattro_logo.JPG

Aktualizacja 18.02.2015 - Wydech 2.0TFSI Q

pgwzKnL.jpg

Aktualizacja 23.02.2015 - Nowa kiera MF biała nić s-line

LbCTM8U.jpg

XOpFwbg.jpg

tkOF2Ag.jpg

Aktualizacja 6.03.2015 - Odświeżenie reflektorów + nowe bebechy z b8

TjFU7KP.jpg

Aktualizacja 14.03.2015 - Heble S4 345/300

xnLYPml.jpg

ML5WKc9.jpg

hOIlSha.jpg


Tyle na dzisiaj :)
Wątek będę rozwijać w miarę upływu modów

Edytowane przez slo

Opublikowano

Jestem pierwszy. Miazga.... Aż się slinię na ten kolor......gratki. Oby bez usterek.

Opublikowano

kolor :slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

:hi:piekna sztuka::)

Opublikowano

sztuka super! Kolorek mega!

Opublikowano

najssssssssss :kox:

Opublikowano

Śliczna sztuka :)

Opublikowano

w koncu porzadne wozidlo... moze i czas na mnie.... jest ... :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

piekny BEX :kox::kox:

plany dobre, zreszta co tu duzo pisac poprzednia byla ladna to i ten bedzie :decayed:

nie wspominales ze masz quattro

dorzuc zatem do planow

Opublikowano

extra kolorek łada sztuka :naughty:

Opublikowano

ładna sztuka :kox:

Opublikowano

Gratki ładnego auta.

Opublikowano

Spoko wózek:wink:

Opublikowano

No w końcu jest temat :) świetna Ci się trafiła :wink:

Opublikowano

Fajna zmiana :kox:

Opublikowano

Bardzo ładny kolorek..:wink:

Opublikowano

czerwony bandyta :kox:

Opublikowano
:kox::thumbup1: graty Tomi :wink:
Opublikowano

kolejne B6 :good:, kolorek :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za komentarze :)

Niedługo wjeżdża kiera z a6 c6 MF z łopatkami:

aZyy7sd.jpg

sX6aqhd.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.