Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, sky2k napisał:

a które made lepsze ? 

No najlepiej Japan. Ale w tych czasach to jest loteria, ja u Siebie mam beru 3 elektrodowe nie wiem nawet jakie made i przy 40k km straciłem rachubę bo dalej działają i nie ma żadnego problemu. Auto na gazie jeździ.

Opublikowano

Mam trzeci najzwyklejszy komplet pfr6q i nigdy nie miałem z nimi problemu. Zawsze były made in japan.

Opublikowano
9 minut temu, przem8 napisał:

Mam trzeci najzwyklejszy komplet pfr6q i nigdy nie miałem z nimi problemu. Zawsze były made in japan.

Nooo, dlatego Japan najlepsze ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja u siebie latałem najpierw na pfr6q oczywiście NGK ale po zrobionych modach na 260+ wrzuciłem pfr7q NGK 

i złego słowa na nie nie powiem :) Polecam 

Edytowane przez poleczek

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć.

Drążę temat regulacji przerwy w świecach NGK PFR6Q - jaka powinna być prawidłowa przy jeździe na LPG? W tym temacie są różne wartości https://a4-klub.pl/topic/321481-przebicia-na-ngk-pfr6q/.

Drugi temat, coś mi szwankuje zapalanie z rana - podejrzewam świece bo dawno nie zmieniane. Dlatego przymierzam się do kupna nowych ewentualnie czy przy obecnych można regulować przerwę?

Opublikowano

Nic nie regulujesz, zakładasz tak jak jest fabrycznie ustawione. Naczytacie się jakiś głupot i szukacie problemu tam gdzie go faktycznie nie ma.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

do 1.8t BFB z LPG z planowanym modem na okolice 240-50 ps brać PFR6Q, czy już podchodzimy pod skale cipepłoty do PFR7Q? Proszę o radę.

 

I co z tymi V-Line? To jakiś następca oryginalnej serii? Jest sens je brać zamiast fabrycznych? Na stronie producenta piszą że dają "+10 do zajebistości", ale handlarzom z natury nie wierzę.

 

Edit: miałem na myśli ciepłoty :banan:

Edytowane przez darayus

Opublikowano

Możesz wrzucić 7ki tylko przerwa musi być mniejsza..

Opublikowano
51 minut temu, ELLIOTT napisał:

Możesz wrzucić 7ki tylko przerwa musi być mniejsza..

0.8 wydaje się dość małą przerwą, poza tym mówi się o silnikach mocno pokoksowanych, gdzie wymaga się zimniejszych świec. 250km to raczej nie jest mocno? 

Opublikowano

Zależy jaki setup, u mnie hybryda, wtryski 430 żółte z prosiaka, tip, fimic i jeszcze parę elementów. Przy 250KM jedne i drugie sprawdzą się. 

Opublikowano

OK, to jak do 250ps z lpg stykną PFR6Q to takie założę, 4 dychy różnicy to jednak nie mało.

Edytowane przez darayus

Opublikowano
9 godzin temu, darayus napisał:

OK, to jak do 250ps z lpg stykną PFR6Q to takie założę, 4 dychy różnicy to jednak nie mało.

Nie wiem gdzie kupujesz świece, ale pfr6q/pfr7q kosztują tyle samo..

Edytowane przez ELLIOTT

Opublikowano
24 minuty temu, ELLIOTT napisał:

Nie wiem gdzie kupujesz świece, ale pfr6q/pfr8q kosztują tyle samo..

130 za PFR6Q 160-70 za PFR7Q na ali

Opublikowano
5 godzin temu, darayus napisał:

130 za PFR6Q 160-70 za PFR7Q na ali

Co Ty świece na aliexpress kupujesz ?

Opublikowano
15 minut temu, k232 napisał:

Co Ty świece na aliexpress kupujesz ?

Haha. Nie;-) Co innego miałem na myśli, a co innego napisałem. Allegro.

Opublikowano
17 godzin temu, darayus napisał:

Haha. Nie;-) Co innego miałem na myśli, a co innego napisałem. Allegro.

No właśnie haha ??

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam dołączę się do pytania.. świece platynowe pfr7q czy PFR6Q ? Które są lepsze..?? Silnik 1.8t bfb LPG

Opublikowano

PFR6Q

Opublikowano
W dniu 7.04.2021 o 19:16, Dev napisał:

PFR6Q

jak jest na dzien dzisiejszy z jakością swiec ngk czy do naszych silników dalej są japońskie ? czy może warto zamowic oryginalne duża jest róznica w cenie? bo jutro zamierzam kupić w aso filtr paliwa i gniazda do kolektora i mysle tez nad swiecami ale zastanawiam sie czy warto

Edytowane przez PiotrekEXEO

Opublikowano

Nie znam nikogo, kto narzekał by na NGK czy Beru.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.