Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jednomas z tarczą 240mm do 1.8T.


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem maila od Krzyska Otockiego z informcja ze bedzie to kosztowalo 260 zl ale nie wiem cz bedzie to z obiciem tarczy okladzina z kewlaru...? czy moze samo zrobienie kola i wywazenie.. z tego co czytalem to obicie same tarczy kewlarem to koszt kolo 150zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, ja tez mu pisalem maila z tym ze moj jednomas juz bedzie zabielony plus podtoczony pod blache/sprezyny tarczy sprzegla i zawołał 200zł

czyli dostałeś pewnie cene za zabielenie, podtoczenie, wycentrowanie docisku i wywazenie calosci ale to i tak taniej jak u tych gdzie tomaszek wyslal bo oni chca za takei cos 300plus wysylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, ja tez mu pisalem maila z tym ze moj jednomas juz bedzie zabielony plus podtoczony pod blache/sprezyny tarczy sprzegla i zawołał 200zł

czyli dostałeś pewnie cene za zabielenie, podtoczenie, wycentrowanie docisku i wywazenie calosci ale to i tak taniej jak u tych gdzie tomaszek wyslal bo oni chca za takei cos 300plus wysylka

Witam.

Koszt obróbki i ponownego wyważenia Pańskiego koła wraz z przesyłką zwrotną za pobraniem to 260zł. Możemy zrobić 240 jeśli włożyłby Pan pieniążki do paczki.

Jeśli się Pan zdecyduje to proszę przesłać koło na adres:

Krzysztof Otocki

ul.Przedborska 31

97-500 Radomsko

Do paczki proszę włożyć karteczkę z adresem zwrotnym, informacją co ma być zrobione oraz numerem telefonu.

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pisal o kevlarze, sama obrobka koła plus wywazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisalem mu co z tarcza wole zeby robil wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoczak jest na pewno tańszy i na pewno nie gorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale pewnie tylko za same kolo policzyl dlatego tak tanio.... ale mysle ze wszystko by kosztowalo mniej niz 650zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysłałem graty do Wawy to dowiedziałem się o Otoczaku wiec juz nie chcialem robic z gęby du...y.

Na pewno byłoby taniej ale nie żałuję bo nie ma czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysłałem graty do Wawy to dowiedziałem się o Otoczaku wiec juz nie chcialem robic z gęby du...y.

Na pewno byłoby taniej ale nie żałuję bo nie ma czego.

Aż tak dobry jest pan Otoczak ???

Dla mnie bomba bo mam rzut beretem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze dzis dostalem maila ze on robi tylko kola wiec ani docisku ani tarczy nie robi wiec lipa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz miec zrobione w docisku? kupujesz nowy i nie tykasz go, tarcze tez mozesz gdzie indziej kupic/zrobic a on ci to wycentruje i wywazy

jak nie masz zamiaru upalac nie wiadomo jak auta to nie musisz miec kevlaru, w dodatku gdzies doczytalem sie ze standardowe tarcze z dostawczakow mogly byc w jakis sposob wzmacniane (moze wlasnie kevlarem?) by byly bardziej wytrzymałe, może to być prawda bo sprzegla w dostawczakach wytrzymuja duze wieksze przebiegi pomimo ze bardziej dostaja po tylku niz w osobowkach

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

a w dodatku, majac tarcze kevlarowa wrecz jest wskazane upalac auto, bo inaczej przy delikatnej jezdzie szczegolnie po miescie gdzie jest czeste stanie w korkach i system jedynka-luz moze powodowac ze kevlar będzie się szklić na powierzchni - takie info też znalazłem

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

wiecej tutaj How to choose a clutch material

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

a kolejne ważne info to to że kevlar dużo dłużej się układa i dociera - jak napisali 500-1000mil, przez tez czas może się ślizgać bardziej niż powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ja tak upalam ze az musze skrzynie wymienic hehe...albo sie konczy albo przebieg swoje robi 273tys w 3 lata prawie 100tys zrobilem rzezi mi cos 1 bieg... jutro wlasnie mi przyjdzie nowa.. dlatego chcialem cos mocniejszego wstawic byle sie nie slizgalo jak seria.. po 3 szybszych startach, dla mnie tarcza moze byc tez organiczna:) musze sie chyba sie kontaktowac z gosciem tam gdzie dev robil jednak jest sprawdzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek wchodzi żeby przeczytać coś w przedmiotowej sprawie, dla której założono ten temat, a tutaj co?

Dowiaduje się, że Tomasz uszkodził sobie skrzynie i nie może kupić A5. Co to ma wspólnego z tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek wchodzi żeby przeczytać coś w przedmiotowej sprawie, dla której założono ten temat, a tutaj co?

Dowiaduje się, że Tomasz uszkodził sobie skrzynie i nie może kupić A5. Co to ma wspólnego z tematem?

Wampir za to ty wypowiadasz sie w temacie... ^^

No wiec tak Kolo za 50zl przyszlo nie wyglda zle ,tarcza za 50zl 8 mm grubisci tez juz jest teraz tylko ten docisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dev proponuję by na pierwszej stronie zebrać te wszystkie info do kupy. Przyda się adnotacja np o docisku z jakiego LTka podchodzi (rok, pojemność), co więcej info że zestaw z powodzeniem można stosować w silnikach połączonych z 6 stopniową skrzynią. co wy na to?!

A i pytanie mam szukam tarczy od 2.5 tylko poproszę was o grubość nowej oraz takiej która nie nadaje się do założenia na samochodzik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na docisku masz nr i to wystarczy, ponizej w tekście jest reszta, niepotrzebnie komplikujesz sprawę.

Temat 6biegowej skrzyni musi ogarnac ktos inny.

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Grubosc tarczy regulują goście od wyważania i centrowania zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli jest opcja ze to nie podejdzie do 6gang ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który docisk jest lepszy ??

SACHS 3082919001

LUK 124022010

sachs jest tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jedno

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

hmm czyli jest opcja ze to nie podejdzie do 6gang ?

Jaki tam jest dwumas ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...