Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zegarki nosicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieźle się prezentuje ten Vostok :D U mnie siedzi stary mechaniczny Atlantic ;)

Opublikowano

Juz chyba kilka lat temu pisalem aby nie kupowac okazji allegro, ebay itp. Nie trzeba jechac do Turcji, Egiptu itp. aby kupic fake :wink:

Wiekszosc " sprzedawcow " allego itp. kupuje swoje towary na ioffer :whistling: nie tylko zegarki :wink: a gdy cena na allegro jest tylko troche nizsza kupujacy moze myslec, ze to oryginal :whistling:

Jakosc jest ponoc dobra wiec mozna sie jebnac jak ktos jest malo zorientowany :wink:...malo tego do towaru dodaja tzw. firmowe gratisy :polew:

https://www.ioffer.com/i/automatic-2014tag8heuer-man-watch-watches-wristwatch-573058286

https://www.ioffer.com/i/2014-rolex-watch-automatic-men-s-waterproof-watches-8-573058660

https://www.ioffer.com/i/new-mens-womens-man-armani-black-watch-watches-553228060

https://www.ioffer.com/search/items/armani+watch

Wiec najlepiej kupowac osobiscie... nie online :wink: w autoryzowanym sklepie.

Wracajac do oryginalow :decayed: to dalej posiadam to samo...

Festina, ktora lezy w szafie od kilku lat :grin: pewnie za jakis czas bedzie juz u kogos innego...

Diesel ktory ma juz 7 lat lecz dalej zostaje :wink: bo jest jedyny w swoim rodzaju... i od dawna nie ma go juz w sklepach :wink:

oraz moje ulubione Skyhawki, ktore polecam kazdemu...

519_2013_05_30_4016.jpg

789_2013_05_29_3956.jpg

Zakupilem jeszcze dodatkowe paski dla Citizena. Czarny skorzany HIRSCH, oraz niebieski i czarny do plywania - Pasek Citizen 59-S51296 Skyhawk Radiocontrolled - Paski CITIZEN - Zegarki i akcesoria do zegarków, zakład zegarmistrzowski - Sklep Inter-Watch.pl

Wyglad wiadomo sprawa gustu i widzialem piekniejsze :wink:ale biorac pod uwage cene, jakosc wykonania, funkcje :whistling:oraz precyzje czasu Skyhawk raczej nie ma konkurencji :wink:

Pewne nowe zegarki nawet za 50 tys zl :whistling: maja oczywiscie szafirowe szkla :kox: sa wykonane recznie $$$ i posiadaja zaawansowany mechanizm...

ale w moich oczach sa to bardziej mechaniczne klejnoty :kox: $$$$$ :decayed:

np ten jest bez tytanu... :whistling: a koszt :shock3:Zegarek JAEGER LeCOULTRE MASTER COMPRESSOR EXTREME 176.81.70 LuxTime.pl

Koperta i bransoleta :wink: Skyhawk jest wykonana w całości z tytanu :whistling: co do precyzji czasu to laczy sie z zegarem atomowym :wink:

wiec nawet zegarek ze szwajcarskim mechanizmem skladajacym sie z 300 czesci :decayed: nie bedzie bardziej dokladny :whistling:

Skyhawk jest oczywiscie bez baterii :whistling:malo tego ma 5 lat gwarancji :whistling: ...widac ksiazeczke na fotce wyzej :wink:

Zegarek CITIZEN SKYHAWK BLUE ANGELS A-T JY0050-55L LuxTime.pl

Polecam !!! swietna precyzja, funkcje oraz jakosc wykonania za przystepna cene :wink:

Opublikowano

Do roboty i tyrania:

TaWaTec Titan Diver Tactical Green na gumowym pasku :decayed:

na codzień:

Breitling B2 na skórzanym pasku :naughty:

od święta:

Jaeger Lecoultre Master Compressor Diving Chronograph :kox:

Opublikowano

Mogę polecić firmę Glycine, obecnie noszę Glycine Incursore, prosty i męski.

A w szufladzie leży Certina DS Podium Valjoux Automatic Chronograph Robert Kubica, dla wspominania dobrych czasów

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, odkopuje temacik. Chce sobie kupić na gwiazdkę mój pierwszy 'lepszy' zegarek. Cena - do 500zł myślę. Przeglądałem już wiele modeli. Bardzo mi się spodobały te dwa:

http://zegarownia.pl/zegarek-meski-pierre-ricaud-p97015-b114ch

http://zegarownia.pl/zegarek-meski-pierre-ricaud-p97025-4116ch

Co o nich sądzicie? Pragnę dodać, że nie mogę za bardzo nigdzie znaleźć więcej informacji na temat tej firmy zegarków. Czy są to jakieś chinole?? Może ktoś miał z nimi styczność? Ten drugi w cenie 400 zł posiada szafirowe szkiełko i tytanową kopertę. Czy jest to możliwe w takiej cenie czy to podróbka?

http://zegarownia.pl/zegarek-meski-lorus-sports-chronograph-rt321bx9%C2'> A tutaj już inny, znanej marki, też mi się podoba.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja na co dzień noszę Certina DS Action Automatic Divers Watch. Mechaniczny, jest genialny ;)

Opublikowano

Ja na co dzień noszę Certina DS Action Automatic Divers Watch. Mechaniczny, jest genialny ;)

Witam :D

Nie wiem czy mieliście styczność z tą marką: http://steinhart-zegarki.pl/

Firma Steinhart jest dosyć młodą marką ok. 10 letnią.

Właścicielem jest Niemiec natomiast zegarki produkowane są w Szwajcarii.

Są to zegarki mechaniczne Swiss Made na mechanizmach ETA oraz Valjoux.

Są świetnie wykonane. Koperty wykonują ze stali, tytanu a nawet bronzu.

Dostępne są linie aviator, motosport, diver, klasyczne garniturowce itp.

Mi szczególnie podobają się aviatory :D

Ładny automat można kupić u nich za b. przystępną cenę ok. 1,5 tys. pln.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !

Opublikowano

ja na codzień śmigam w takim:

Casio Releases Limited Edition Red Bull Racing Watch EFE-550RBSP

Opublikowano

Ja na co dzień noszę Certina DS Action Automatic Divers Watch. Mechaniczny, jest genialny ;)

Automatyczny - mechaniczny zwykło się mawiać o zegarkach z większą duszyczką, tj. z ręcznym naciągiem :wink: Jaką masz wersję - chrono na VJ7750, czy zwykłą? Kiedyś chodzi mi po głowie, ale się jakoś wyleczyłem z cytrynki :)

Ja na co dzień noszę Certina DS Action Automatic Divers Watch. Mechaniczny, jest genialny ;)

Witam :D

Nie wiem czy mieliście styczność z tą marką: http://steinhart-zegarki.pl/

Firma Steinhart jest dosyć młodą marką ok. 10 letnią.

Właścicielem jest Niemiec natomiast zegarki produkowane są w Szwajcarii.

Są to zegarki mechaniczne Swiss Made na mechanizmach ETA oraz Valjoux.

Są świetnie wykonane. Koperty wykonują ze stali, tytanu a nawet bronzu.

Dostępne są linie aviator, motosport, diver, klasyczne garniturowce itp.

Mi szczególnie podobają się aviatory :D

Ładny automat można kupić u nich za b. przystępną cenę ok. 1,5 tys. pln.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !

Stenki rzeczywiście fajne, jak dla mnie, w szczególności rzymianki i Ocean 2, ale ostatnimi czasy zdarzają się im straszne niedoróbki - skręcone loga i napisy, itp. :kwasny: Gdybym miał nieco większą łapę, to i tak kupił bym bym marinę rzymiankę 44, bo arabskie 38 niestety za małe jak dla mnie.

Edytowane przez KOval81

Opublikowano

Witam

Ja jakiś rok noszę http://www.casio-polska.pl/casio-g-7900-1er-p-5383.html. Zakupiony w firmowym salonie. Jestem b. zadowolony. remont domu, sport itp rzeczy, a na nim żadnego śladu urzytkowania. Od święta mam inne casio nic szczególnego, aczkolwiek jakieś 10 lat ze mną i tylko baterie wymieniam.

Opublikowano

Na codzien Tissot T-SPORT PRS516.

Na "elegancko" Epos 3403 OH.

W niedlugim czasie zawita u mnie Hamilton Railroad na ktorego "choruje" od jakiegos czasu.

Opublikowano

Dla znawców tematu ikona Anchar

Vostok to Vostok

6S30-5104185-Anchar-with-Leather-strap-B

A sam noszę konkurencję audi ze szwajcari

men_sport_chrono.jpg

Też mam i chwale czerwonego Anchara :)

Opublikowano

.

Edytowane przez Michał

Opublikowano

ten vostoc naprawde za***isty :kox: dwa miesiące temu kupiłem takie casio:

eqs-a500b-1av_2_2.jpg

Opublikowano

za mną "chodzi" taki Hublot

a7lub2k7.jpg

tylko skąd na to kapuste wziąść

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Potrzebowałbym opinii tych cacuszek od Casio

10653750_797514973620958_693180643050489

Opublikowano

Ja noszę ze sobą patyk.

Wbijam w ziemię i wiem która na osi. :grin:

Problem jeno w nocy i w pochmurne dni. :decayed:

Edytowane przez Fido

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

kuuuuurwa 5 dych

złoty za ponad 100 k

moze jeszcze 7 metrowa fontanne w domu postawisz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.