Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcony pozytywnymi opiniami tej powłoki postanowiłem raz przetestować tą powłokę. Dla testów lewe koła w aucie zabezpieczyłem RIM'em a prawe Fusso i wosk wytrzymał dłużej ....

Raczej doswiadczony jestes, wiec nie bede pytal czy odtlusciles dobrze przd aplikacja.

Moze przemrozony produkt byl? Mi sie zdarzyl Fabric Coat przemrozony i nie dzialal w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aplikację wykonałem zgodnie z instrukcją producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który wosk wybrać od Soft99 ? Dark & Black wax czy FUSSO Coat 12 Months Wax Dark? Ma to być do B8 czarnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić 12 months. Wg. mnie ekstra. Tylko strasznie śmierdzi i kiepsko się aplikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie aplikował kompletny laik (nie ja :grin: ) Tak więc musi być łatwy w aplikacji o zapach nie chodzi tylko żeby też w miare leżał i jakiś tam efekt był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na felgi? Do tej pory kladlem poprostu wosk, albo PB Nattys Red, albo Colinite 476...

Czy Poorboy's Wheel Sealant bedzie sie lepiej sprawowal? Czy jeszcze cos innego mozecie polecic?

100734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dwie welny Flexipads pro wool 135mm i 80mm, teraz wlasnie czytam ze one glownie sa do maszyn DA a ja mam tylko rotacje, uzywal ktos na rotacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić 12 months. Wg. mnie ekstra. Tylko strasznie śmierdzi i kiepsko się aplikuje.

Syntetyki mają to do siebie że śmierdzą, ale z tą aplikacją to bym nie przesadzał ;)

To będzie aplikował kompletny laik (nie ja :grin: ) Tak więc musi być łatwy w aplikacji o zapach nie chodzi tylko żeby też w miare leżał i jakiś tam efekt był.

Nie jest to technologia rodem z Nasa gdzie masz 3 tomy instrukcji do poprawnej aplikacji. Każdy sobie poradzi ;) Fusso Coat jest jak najbardziej ok!

Co na felgi? Do tej pory kladlem poprostu wosk, albo PB Nattys Red, albo Colinite 476...

Czy Poorboy's Wheel Sealant bedzie sie lepiej sprawowal? Czy jeszcze cos innego mozecie polecic?

To zależy jak często chcesz się bawić w zabezpieczanie felg. Jak lubisz to robić, to wypróbuj Mint Rims z Auto Finesse. Jeśli nie to rozważ powłokę.

Mam zarówno używane Mint Rims jak i powłokę Geyon RIM na sprzedaż. Jeśli będziesz zainteresowany zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można ręcznie usunąć hologramy jeśli tak co polecacie .kolor czarny LY9B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie,

kupiłem okazyjnie felgi jednak ktoś bardzo o nie nie dbał i mają jakiś osad który wygląda jak rdza na lakierze, czy jest jakiś konkretny środek który to usunie?

Próbowałem rozpuszczalnikiem, odtłuszczaczem i płynem do felg firmy Plak jednak zbyt wielkiego efektu to nie przyniosło. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tuga chemie alu teufel lub iron x ewentualnie coś kwasowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tuga chemie alu teufel lub iron x ewentualnie coś kwasowego

no właśnie trafiłem na ten środek http://allegro.pl/show_item.php?item=5985397342 Tuga chemie alu i go chyba wezmę i wytestuję bo ma dość dobre opinie. Może coś pomoże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez zdjęć trudno ocenić

Jutro w dzień jak znajdę chwile to cyknę foto i wrzucę to lepiej będzie ocenić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym on ściąga wodę w 2:27 do 2:35
nie rysuje to lakieru

https://www.youtube.com/watch?v=UHFwkFTKtMw#t=2m26s

Edytowane przez maniekaudia4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym on ściąga wodę w 2:27 do 2:35

nie rysuje to lakieru

https://www.youtube.com/watch?v=UHFwkFTKtMw#t=2m26s

stopień rysowania jest bardzo uzależniony od jakości umycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie macie opinie o powłoce Dodo Juice Infinity Sealant? Warto? Czy może jest coś lepszego w tej cenie? Drugie pytanie to czy 50ml wystarczy na cale auto? (A4 b6 avant)

Edytowane przez Fugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Protect Ultimate Nano Coat v2 30ml

ewentualnie

CAR PRO CQUARTZ UK EDITION new 2014 + RELOAD 100ML

Dodo nie miałem w rękach więc ciężko powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki cleaner pod King of Gloss? Czy lepiej na surowy lakier dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...