Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.


dzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzam wszystko co powyżej. Co powiecie na to, że świece zamówiłem w piątek 18-ego, a w sobotę 19-ego kurier puk puk i świeczki trzyma w ręku ?

Wszystkiego najlepszego, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym olej Liqui moly TOP TEC 4100 5W40 5L LM2686 chyba, że polecasz inny LM do mojego AVF z tego co patrzyłem to tylko ten ma normę 505.01 + filtr oleju. Jak można to podeślij jakąś wycenę na pw oraz sugestie do oleju jak jakieś masz. :)

Jednak jeszcze wyceń filtr kabinowy węglowy.

Edytowane przez fanato124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marcin :) poprosze o dobor i wycene swiec zarowych do audi a4 b6 1.9 tdi 2003 r avf nr vin wauzzz8e94a106350 pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej potrzebuje klocki przod tyl mercedes w211 e320 benzyna 224km 4 matic rok 2004. Mialbys cos? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello miszczu :)

Słuchaj szwagier chciałby sobie oliwe zmienić.

Proszę powiedz czy X- cess 5w40 bezie ok?

Silnik z auta volvo s60 2.4D 163 kunie.

Jak możesz wyceń proszę jeszcze filtr oleju i powietrza. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nasypało dużo śniegu na maila pw i na www. Proszę dzwonić bo jest urwanie głowy.

Pomyślności w Nowym RokU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o cenę kompletu świec żarowych ale do Audi A4 B7 2.0TDI BLB. NGK lub BERU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, proszę o wycenę kompletnego rozrządu świec zarowychoraz olej motul specific komplet filtrow plus ten duży pasek od alternatora silnik awx vw passat rok 2005 z góry dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin potrzebuje olej Millersa xf 5w40 banieczke 5l do tego filtr oleju i powietrza. Dorzuc mi jeszcze jakaś plukanke do silnika. Audi 2.0tdi bpw 2006 rok. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo łapaj jutro kuriera :)

Gdybym komuś nie odpowiedział a wymagany jest pilna informacja - proszę o telefon 663 962 604

Superaśnie to ułatwia :)

Ukłony

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety Panów nie polecam!

od wrzeńnia 2014 nie potrafią załątwić reklamacji a od kilku miesięcy nie odpowadają już nawet na e-maile.

Niestety sklep ten jest dobry tylko do momentu sprzedaży.

W przypdadku reklamacji - totalna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ze swojej strony dopełniliśmy wszystkich formalności Panie Radosławie, informowaliśmy Pana na bieżąco o przebiegu reklamacji na każdym etapie(u dystrybutora oraz producenta czyli firmy Ruville)-cała dokumentacja w formie papierowej.

Firma Ruville nie ustosunkowała się do tej pory co do Pana roszczeń a my jako sklep nie mamy wpływu na producenta pomp wody.

W związku z powyższym prosimy o nie oczernianie naszej firmy, ponieważ nie jest to fair z Pana strony.

Jeśli firma Ruville ustosunkuje się do Pana reklamacji to niezwłocznie Pana o tym poinformujemy.

Dodatkowo, powzięliśmy kroki w postaci nie sprzedawania dalej pomp ruville i skf żeby uchronić naszych klientów przed takimi sytuacjami(nagminne wycieki). Każdego naszego klienta przestrzegamy przed pompami Ruville oraz SKF.

Pozdrawiam serdecznie.
Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja firmę Pro Choice jak i samego Marcina POLECAM!!! Kupiłem sprzęgło okazało się, że jest inne. Napisałem do niego co i jak, w ciągu kilku minut dostałem telefon. Sprzęgło zostało wymienione na takie jak potrzebowałem! Bardzo miły kontakt i poszanowanie klienta:)) Robiłem, robię i będę robił zakupy u Marcina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marcin :hi: prosze o dobranie i wycene sprezyn i amorow do audi a4b6 1.9 tdi 2003 r na najklejce w ksiazce serwisowej sa takie kody zawieszenia 1BE 0YH 0JG pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...