Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.


dzik

Rekomendowane odpowiedzi


Ja firmę Pro Choice jak i samego Marcina POLECAM!!! Kupiłem sprzęgło okazało się, że jest inne. Napisałem do niego co i jak, w ciągu kilku minut dostałem telefon. Sprzęgło zostało wymienione na takie jak potrzebowałem! Bardzo miły kontakt i poszanowanie klienta:)) Robiłem, robię i będę robił zakupy u Marcina:)

dziękuję za ciepłe słowa.

W naszej firmie staramy się zawsze obsługiwać w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy by nas obsługiwano. To klucz do wszystkiego a wdzięczny i szczęśliwy klient po zakupach to dla nas najlepszy motywator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam zakupy u Marcina i firmę Pro Choice - byłyskawiczna przesyłka, jutro wstawiam auto do mechanika ... Dzięki Marcin :):)SD412Sf.jpg

Edytowane przez minejtor_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o wycenę

- Liqui Moly Synthoil High Tech 5W40 5L

- Komplet filtrów KNETCHT - oleju, paliwa, powietrza, kabinowy (z węglem aktywnym)

oraz

- Płyn hamulcowy ATE typ 200 DOT4 1L

- Tarcze hamulcowe na Tył firmy ATE

- Klocki hamulcowe firmy FEREDO

Samochód to AUDI A4 B6 1.8T quattro 150KM (AVJ) jak będzie potrzeba mogę wysłać zdjęcie naklejki z książki serwisowej

pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ile za Liqui Moly Synthoil Hightec 5w40 oraz MOTUL XCLEAN C3 5W40 ? I po czy masz komplet filtrów do wymiany oleju do Citroena Jumpera 2.2 HDI 101KM 2006 rok.

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ze swojej strony dopełniliśmy wszystkich formalności Panie Radosławie, informowaliśmy Pana na bieżąco o przebiegu reklamacji na każdym etapie(u dystrybutora oraz producenta czyli firmy Ruville)-cała dokumentacja w formie papierowej.

Firma Ruville nie ustosunkowała się do tej pory co do Pana roszczeń a my jako sklep nie mamy wpływu na producenta pomp wody.

W związku z powyższym prosimy o nie oczernianie naszej firmy, ponieważ nie jest to fair z Pana strony.

Jeśli firma Ruville ustosunkuje się do Pana reklamacji to niezwłocznie Pana o tym poinformujemy.

Dodatkowo, powzięliśmy kroki w postaci nie sprzedawania dalej pomp ruville i skf żeby uchronić naszych klientów przed takimi sytuacjami(nagminne wycieki). Każdego naszego klienta przestrzegamy przed pompami Ruville oraz SKF.

Pozdrawiam serdecznie.

Marcin

O dziękuję za odpowiedź na forum publiczym bo na e-maile z września i listopada zeszlego roku nie doczekałem się do dziasj odpowiedzi. Nigdzie Państwa sklepu nie oczerniłem - napisałem że przesyłaka sprawnie zrealizowana natomiast reklamacja jest nie załatwiona i mnie jako klienta nie interesuje dlaczego. Przypomne, że na zakończenie reklamacji sprzedawca ma 14 dni, a ja do dzisiaj jestem bez przedmiotu zakupu jak i pieniędzy na nie wydany. Panowie sprawa trwa już naprawdę długo ( wrześień 2014) i w tym czasie za co klika miesięcy prosiłem o informacje - ani razu nie wyszła inicjatywa z Waszej strony jak to zakończyć. Ile razy jeszce odpiszecie że mam Państwa nie poganiać i uzbroić w cierpliowść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pro Choice !

- super podejście do klienta

- niskie ceny

- expresowa przesyłka

- bardzo dobry kontakt

- części i oleje dobrej jakości

- dobrze zapakowane

Dzięki Marcin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to Kuba? jakiś inny nr bo ten coś pogmerany? jakiś vin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję napinacz paska wieloklinowego do audi a4 b5 1.9TDi AJM.



Jaki byłby najlepszy i w jakich cenach?



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM!

I do mnie przed chwilą zapukał kurier - ekspresowo! I dostałem jeszcze żelki w gratisie! :)

Dzięki Marcin i czekam na drugą paczuszkę (gdyby nie moje marudzenia byłaby jedna paczka :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycenę:

Olej motul x-cess 8100 5w40

filtr paliwa

filtr oleju

komplet uszczelek pod pokrywę zaworów

auto: a4 b5 1999 1.9 tdi 110 KM

Wauzzz8dzya023282

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka od Pro Choice dotarła :) Mam już komplet, zaczynam wymianę. Dzięki raz jeszcze Marcin i do następnych zakupów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam Panowie za zaufanie i zakupy!

Robimy i będziemy zawsze robić co się da byście byli w 100% zadowoleni!

Pozdrówki
marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo moich zagmatwanych zamówień także musze polecić! :-)

Wysyłka najszybsza jaką kiedykolwiek miałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziku wszystko dotarło :) Paczka od dwóch dni leży w przedpokoju , a ja na nią czekam haha :) Jedyny zgrzyt, że płukanka przecieka i cała siatka wraz z butelką jest zalana :/

P.S. Okazało się, że do busa wchodzi 5.3L , a mam 5L :) Co teraz ? Domawiać ? Kupić gdzieś tu ten brak ? Czy olać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...