Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dev kupiłem Żonie Polówkę 2G 1,6tdi i zanabyłem do niej komplet przednich hebli z GTI ale ja mam zwrotnice zespolona z jarzmem a gti ma „normalne” zwrotnice. Temat nie do przeskoczenia? (bez wymiany zwrotnic, pewnie półosi i jeszcze piorun wie czego?)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minut temu, alvaro napisał(a):

Dev kupiłem Żonie Polówkę 2G 1,6tdi i zanabyłem do niej komplet przednich hebli z GTI ale ja mam zwrotnice zespolona z jarzmem a gti ma „normalne” zwrotnice. Temat nie do przeskoczenia? (bez wymiany zwrotnic, pewnie półosi i jeszcze piorun wie czego?)

 

Amory trzeba wyrzucić

Zwrotnice mam jak chcesz

Opublikowano

Co do chiptuningu nie mam jakiegoś parcia z czasem bo o ile Żony auto może w każdej chwili to to drugie dopiero składam także realnie jakieś 2 3 tyg na bank mi zejdzie.

Opublikowano

No to będziemy intacz w tej materii.

Jakie auto chcesz  robić?

Opublikowano

Czyli de facto kompletne przednie zawieszenie L+P i półosie pewnie też. Ebał to pies za dużo „zabawy” pieniędzmi… ?

Opublikowano

A jakie auto może robić rolnik?? Fałweja w gnoju :) Polo 2g 1,6tdi dq200 i golfa 7 2,0tdi dq250

Edytowane przez alvaro

Opublikowano
26 minut temu, alvaro napisał(a):

Czyli de facto kompletne przednie zawieszenie L+P i półosie pewnie też. Ebał to pies za dużo „zabawy” pieniędzmi… ?

 

Wszystko zależy od tego co masz w aucie, robiliśmy ostatnio A3 1.6 tdi 105kM i nie wymieniałem półosi 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
24 minut temu, alvaro napisał(a):

A jakie auto może robić rolnik?? Fałweja w gnoju :) Polo 2g 1,6tdi dq200 i golfa 7 2,0tdi dq250

 

Ja mam b8 2.0tfsi 220kM 4x4 z tipem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie jestem zadowolony z softu od Tune-up, ledwie ruszone doładowanie. Po wgraniu serii nieznaczna różnica względem programu. Ponowne podejście do tematu przez @Łukasz13 i wymiana przepływki sprawiły, że wóz inaczej jeździ i nie ma tak drastycznych cofek zapłonu. Niestety pierwszy program był przelany, aby miminalizować cofki.

Edytowane przez george

Opublikowano
39 minut temu, george napisał(a):

Nie jestem zadowolony z softu od Tune-up

Kiedyś też myślałem żeby u nich robić, jednak słysząc w rozmowie telefonicznej, że z BFB na seryjnych wytryskach będzie 200 KM to sami rozwiali moje wątpliwości czy będzie zrobione przez nich dobrze czy źle.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakby ktoś chciał coś działać z autem w VagPerformance to polecam, a i z kontaktem pomoge ;)

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Które ASO do naprawy po lekkiej kolizji: Gdańsk, Gdynia, Wejherowo ?

Opublikowano

Powinienem odebrać A5 w przyszłym tygodniu z Gdańska to będę mógł napisać coś więcej. Kilka osób poleciło mi naprawę właśnie tutaj.

Opublikowano

Poważna miałeś szkodę ? Długo oczekiwałeś na termin ? Długo trwa już naprawa ? 

Opublikowano
11 godzin temu, duzy616 napisał(a):

Które ASO do naprawy po lekkiej kolizji: Gdańsk, Gdynia, Wejherowo ?

Ja nie polecam blacharni/lakierni na Lubowidzkej w Gdańsku, po dwóch latach w miejscach naprawy wyszła ruda. Znajomy polecał makurat w Gdańsku, bardzo ładnie u niego zrobili szkode 

Opublikowano
38 minut temu, duzy616 napisał(a):

Poważna miałeś szkodę ? Długo oczekiwałeś na termin ? Długo trwa już naprawa ? 

Trafiłem sarnę przy niedużej prędkości, ale kilka elementów oberwało: maska, zderzak, błotnik. Naprawa trwa od połowy maja.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Auto poszło do poprawki. Każdy malowany element miał hologramy i chyba przypalenia lakieru (takie białe placki). Brakowało również zaślepki zbiorniczka płynu do spryskiwaczy oraz osłony podwozia z jednej strony.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Informacyjnie, wszystko poprawione po zgłoszonej reklamacji.

Opublikowano

Dzięki Panowie za spotkanie. Dobrze było trochę przewietrzyć głowę :D

 

received_907136851431660.thumb.jpeg.5964609dd8b8b0beb4bfcb53148b761f.jpeg

 

received_1214819656183502.thumb.jpeg.eb2dca64618f5a266bbd2db276115d68.jpeg

Opublikowano

ale się ładnie Panowie ustawiliście do foteczki :) szkoda że nie mogłem być, ale nadrobimy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.