Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki chlopacy za wspolnie spedzony czas, byl to moj pierwszy zlot i mam nadzieje, ze nastepny bedzie w krotce. Na kartingach w prawdzie nie bylem, ale za to teraz dostarcza mi emocji moj AWX z nowa dusza od etronica - dzieki stary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO był dłuuuuugi weekend, nawet nieiwecie jak bardzo niecche mi sie wychodzic do roboty...bleeee... Dzieki raz jeszcze za miły czas, Szczerze to tż nie uczestniczyłem wcześniej w zadnym zlocie/spocie a wiec tymbardziej ciesze sie ze sie udal i pomimo malym przeciwnosciom dalem rade sie "doczołgać" :D

PADAM Z NÓG ... Ale z usmiechem, a co ... Nie ma co zamulać przecież :D:polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...ide siku....koper idziesz?:D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ech...dobra impreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje będę dopiero przegladal i coś pewnie tez znajdę... Bowiem, Huan- chcesz tez mój materiał ?? Mogę go jakoś spakować przecież i w partach na rapideshare zamontować a wiec?? Z tym ze to jest DVD to moze przerobic jakoś wpierwej na avi czy jak??

HUAN - a jaki filmik myślisz żeby zrobić. Ja się zastanawiałem nad dwoma w sumie. Jeden taki 6-10 minut dla ffshyzdkeech i konkretny "pelnometrazowy" dla NAS ... Co ty/wy na to??

Ps: jak tam dajecie w pracy radę?? Ja spalem już 2h w robocie i jakoś się ogarniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIES- mam nadzieje ze udostepnisz wszystkie w pełnym formacie, hmm??

Oczywiście że tak ale myślę że format 1680 x 1120 będzie wystarczający :mysli:

Powodzenia.

Z drinem oczywiście :)

Dziękuję :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do większości Powinien być ok, ale takie foty jak np grupowe jak dla mnie za mało, foty z daleka lepiej mieć jak największe aby w razie potrzeby była możliwość przyblizenia i pokazania wszystkich znajomym itp , chociaż jak dla mnie to grupowe możesz odpuścić- widziałeś moja minę... Hehehehehe. :polew: :polew:

oczekuje Twoich wypocin tak czy inaczej ... Biorąc pod uwagę ilość i ich wagę pewnie będzie do zassania kilka partow :) to lubię ... Lepiej jak jest wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...