Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wpadnę do też na chwilkę chociaż się przywitać z Wami. Mam jutro pilną robotę i chyba nie będę mógł w pełni uczestniczyć w spocie :confused4: no chyba,że się jakoś wykręcę :mysli:

No popatrz w końcu sie pokazałeś :notworthy: nareszcie,przecież mówiłeś że nie masz nic do roboty i wpadniesz.Czekamy :drunk: będzie wesoło.

Coś wyskoczyło nagle (BLB Lańcuszek, imbusik) ale dam radę :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie znowu na klaksonach przez Bradford przejeżdżać to nie zapomnijcie odwiedzić pana parkingowego - facet załamie się. Powiedzcie mu, że jak was nie wpuści to co tydzień będziemy tam wpadać coraz większą ekipą :polew: I tych pastowanych z Tesco też trzeba odwiedzić :wink4:

pozdr.

ps. Na sam hotel minimum 8 Żywców powinno być OK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie znowu na klaksonach przez Bradford przejeżdżać to nie zapomnijcie odwiedzić pana parkingowego - facet załamie się. Powiedzcie mu, że jak was nie wpuści to co tydzień będziemy tam wpadać coraz większą ekipą I tych pastowanych z Tesco też trzeba odwiedzić wink4

pozdr.

:polew: taa i tym razem musza byc przynajmniej 2 radiowozy,a najlepiej eskorta przez miasto :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie znowu na klaksonach przez Bradford przejeżdżać to nie zapomnijcie odwiedzić pana parkingowego - facet załamie się. Powiedzcie mu, że jak was nie wpuści to co tydzień będziemy tam wpadać coraz większą ekipą I tych pastowanych z Tesco też trzeba odwiedzić wink4

pozdr.

:polew: taa i tym razem musza byc przynajmniej 2 radiowozy,a najlepiej eskorta przez miasto :>

oni lepiej niech sie trzymaja z dala od nasej imprezy-zawsze cos popsuja.... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO moze my im popsujemy cos tym razem?:F[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 00:37_________________________________________________

chlopaki z londka mi i Dawidowi cos wypadlo wyjedziemy wczesniej bo musimy gdzies po drodze jeszcze zachaczyc wiec nie czekajcie na nas spotkamy sie na miejscu...... :)

???? jakie chlopaki ????

Ja kur** sam jade z pod Londka Zdroj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO moze my im popsujemy cos tym razem?:F

...masz jakis pomysl,co mozna im popsuc? :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 00:38_________________________________________________

Ja kur** sam jade z pod Londka Zdroj...

a gdzie reszta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobmy znow zadymy i popsujmy im przerwe na cafe & doughnouts :mysli:

Jaka reszta? mialem jechac ja, szkopas i koper....ale lamuchy cos wymyslili...i jade sam...:)...jest jeszcze SLAYu...ale on dojezdza pozniej....

...a ja kobite poganialem zeby fryzjera przebookowala...:)[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 00:41_________________________________________________

Jak będziecie znowu na klaksonach przez Bradford przejeżdżać to nie zapomnijcie odwiedzić pana parkingowego - facet załamie się. Powiedzcie mu, że jak was nie wpuści to co tydzień będziemy tam wpadać coraz większą ekipą :polew: I tych pastowanych z Tesco też trzeba odwiedzić :wink4:

pozdr.

ps. Na sam hotel minimum 8 Żywców powinno być OK :good:

A tak sie wlasnie zastanawialem...czy ktoremus puszcza nerwy...i wcisnie ten cholerny klakson....jak jeden wcisnie....to i zaraz reszta stada dolaczy...i znow narobimy syfu we wsi....:).....a jak jeszcze panowie @ochraniarze@ znow sie pojawia to dopiero zasmierdzi dramatem... :shocked:

...a tak na marginesie Pawelku....cos ty tam wymyslil, ze nie przyjezdzasz? he?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie moze,bo chłopaka nawal pracy przygniata,obiecal,ze jak sie pouklada-to sie nachlejemy piwska-co nie Paweł?[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 00:47_________________________________________________jutro bede dzwonil do Przemka-Rovera-sie spoznia,bo na lotnisko po kogos jada-wiec sie ekipka bedzie zbierac pod wieczorek,a i tak kilku bedzie wracac...no coz-tamtym razem ja musialem ,teraz na innych kolej powracac... :wink4:[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 00:48_________________________________________________wale jeszcze jedno piwo i ide spac.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze Dominik ze z tego wszystkiego spac nie mozesz.... :wink4:

mi sie troche plany posypaly i jeszcze niewiem czy na karty zostane ale przyjade na pewno.....

a pije sobie piwko i hasam po necie-co sie stalo,ze na karty nie zostajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odpisalem :wink4:[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 01:24_________________________________________________rano jakos jeszcze dryndne do ciebie-to pogadamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko :hi:

Okazało się iż jednak dam radę dotrzeć na ustaloną godzinę z czego ogromnie się cieszę... szkoda jedynie że ominie mnie polski obiad :wallbash:

Pozdrawiam i do zobaczenia

Kamere mam dla wac....:) I nie trzeba bedzie pakowac w babelki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...