Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeslij mi na maila- [email protected] wiem,ze cos tam Marcela nagrywala, :embarrassed: ja Ci wysle te co ja mam-tylko podaj maila... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki chlopaki ... chociaz mogliscie ich istrnienie w tajemnicy utrzymac, teraz to juz sprawa naglosniona a wiec montujcie na AUDIMANIACS... Przeciez wszyscy jestesmy tylko ludzmi, a posmiac sie tez chyba kazdy lubi :) Niestety mnie to ominelo, ale Dominik, slyszalem ze wesolo bylo :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil hmmm..no niewiem ja niebylem bohaterem

ja natomiast nie bardzo pamietam,kto nim był :drunk::nabijasie:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:13_________________________________________________

ale Dominik, slyszalem ze wesolo bylo

:gwizdanie: :cool1::decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:14_________________________________________________mariusz zaraz wysylam :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz Dominik poslalem;)

Wogole mam sprawe: Zostalem poproszony przez kolege aby ocenic fure spod tego adresu (przejechac sie itp):

MJ HARDING MOTOR TRADE

1 Longview

Henhurst Rd

Cobham

Kent

DA12 3AN

UK

KTO z chlopakow z oklicy moglby pomoc?

Prosil bym o szybka odpowiedz bo furacz fajny to pewnie szybko zejdzie :confused4:

Ogolnie trzeba rano dzwonic (po 9tej) zeby sie umowic: 0147 433 4776

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/AUDI+A6/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-51-63-111-240-4294966805-4294966807/advert.action?R=200940342685679&distance=195&postcode=BL66JU&channel=CARS&make=AUDI&model=A6&min_pr=&max_pr=&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2003&vehicleRegLetter=03

Gdyby akurat ktos mial czas z ranca to prosze o ogarniecie sprawy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie dostac do tego linka ,co wyslales-ja swoje wlasnie "pakuje" i wysle Ci mailem-czesc fotek jest juz w Galerii,reszta sie "robi" :wink4:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 22:54_________________________________________________moje wszystkie foty juz sa w galerii-Mariusz k**wa tego co ja mam do Ciebie wyslac-prawie 500mega spakowanego :shocked: zaraz wrzuce na rapida i linka Ci podrzuce- :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najwiekszy szacoen za organizacje panowie na 6[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:30_________________________________________________crystian gdzies ta folie znalasl na n 97 bo juz mam

szukaj na ebau popatrz moze to jeszcze jest http://cgi.ebay.co.uk/3-PACK-MIRROR-LCD-SCREEN-PROTECTOR-FOR-NOKIA-N97-UK_W0QQitemZ200380084245QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches?hash=item2ea7957015 pozdro Grzes:)[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 23:37_________________________________________________panowie z racji tego ze tez niestety albo i stety bylem na tych filmikach prosze o podeslanie na maila :) lub linka na pw do rapida chetnie obejrze z gory dzieki :) Dominik mam nadzieje ze smakowala wysokooktanowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt szacon dla asi bylas wielka,ale niemartw sie te miejsca sa na sztuke ja rabalem 30 minut pozniej czekalem na zmiane bolida 15 minut i bylem 10 wiec to sciema

No to wszystko się zgadza ,byłeś 10-ty bo w wyścigu jechało 10 zawodników.Przez problemy techniczne byłeś niestety ostatni więc gdzie ta ściema :mysli: Nie łam się przecież świetnie się bawiłeś jak i reszta.Dałeś pokaz ostrej jazdy :good: Poprzednim razem ja miałem takiego pecha :wallbash: a o szkopku to nawet nie wspominam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz Dominik poslalem;)

Wogole mam sprawe: Zostalem poproszony przez kolege aby ocenic fure spod tego adresu (przejechac sie itp):

MJ HARDING MOTOR TRADE

1 Longview

Henhurst Rd

Cobham

Kent

DA12 3AN

UK

KTO z chlopakow z oklicy moglby pomoc?

Prosil bym o szybka odpowiedz bo furacz fajny to pewnie szybko zejdzie :confused4:

Ogolnie trzeba rano dzwonic (po 9tej) zeby sie umowic: 0147 433 4776

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/AUDI+A6/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-51-63-111-240-4294966805-4294966807/advert.action?R=200940342685679&distance=195&postcode=BL66JU&channel=CARS&make=AUDI&model=A6&min_pr=&max_pr=&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2003&vehicleRegLetter=03

Gdyby akurat ktos mial czas z ranca to prosze o ogarniecie sprawy;)

Mario-Kasta ODPUŚĆ to auto. To multitronik. Mam nadzieję, że nie trzeba więcej tłumaczyć o co chodzi :wink4: A jak trzeba to powiem więcej na życzenie.

Koledzy cieszę się, że powstaje powoli Nasza własna Klubownia i własne forum. AKP UK Division jest już prawie martwe . Zarejestrowałem się na audimaniacs i czekam na logownie.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoc potrzebna Koprowi,bo mu sie skrzynia popsula,jak jechal na zlot... :wink4: Pawel-mysle ,ze tutaj bedziesz mogl cos zaradzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nies-dzieki za towarzystwo nad ranem,kiedy wszyscy spali,ale co Ty tam robiles z dwoma Anglikami?

trzema, trzema Dominik :polew: dopijałem się :wink4:

PS.

Dzięki wszystkim za przemiłe towarzystwo no i ekipie z Bradford że poraz kolejny stanęła na wysokości zadania :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...