Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, dzik napisał:

558297 kolego pakuj! 

A tył? 

Opublikowano

Panowie puka mi amorek z przodu, sprawdzane całe zawieszenie i wychodzi na amortyzator jednak. Sprężyny posiadam vogtland  -35mm
http://vogtland.pl/vogtland-sprezyny-Audi-A4/63-950074-sprezyny-vogtland-do-audi-a4-typ-8e-b6-7-lim-sedan-18-t-20-va-bis-up-to-1050-kg.html

Jakie amorki wybrać żeby auto się dobrze prowadziło i wszystko dobrze funkcjonowało z takimi sprężynami?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie osłony i odboje kupic do tylnych amorów billstein b8 i springi eibach sportline ? 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Do A4 B6 1.9 tdi FWD sądzie SACHS 558 297 przód i 312 784 tył do tego EIBACH PRO-KIT -30mm? Ewentualnie ktoś sprzedaje na forum? 

Opublikowano
W dniu ‎30‎.‎05‎.‎2020 o 21:10, sebek1093 napisał:

Do A4 B6 1.9 tdi FWD sądzie SACHS 558 297 przód i 312 784 tył do tego EIBACH PRO-KIT -30mm? Ewentualnie ktoś sprzedaje na forum? 

Tak te. Lub jak chcesz coś sztywniejszego to Bilstein B6. Pisz pw na forum mam wszystko:hi:

Opublikowano
W dniu ‎08‎.‎02‎.‎2019 o 06:40, dawids22 napisał:

Jakie osłony i odboje kupic do tylnych amorów billstein b8 i springi eibach sportline ? 

Sachsy pod BE:hi:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

1BV jakie miało fabrycznie amory?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 21.05.2021 o 09:29, Hubcio099 napisał:

1BV jakie miało fabrycznie amory?

235/45 R18. Felga 18x8 et43

Opublikowano
2 godziny temu, Karol wonski napisał:

235/45 R18. Felga 18x8 et43

235/40 r18 mam na drzwiach

Opublikowano

B6 Avant 1.8T BEX

 

Zaczął mi pukać prawy przedni amortyzator,dwa tyg. temu zakładałem nowe amorki z poduszkami itp. Monroe OESpectrum 376005SP.

Auto poszło sporo do góry i zrobiło się miękkie :-(

 

Okazało się że tył strasznie pływa i amorki z tyłu są definitywnie do wymiany.
Polecicie mi jakiś zestaw na tył żeby nie były takie miękkie jak te co zamontowałem na przód ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć. Kolega szuka do swojego B7 Avant 2.0 TDI ośka amortyzatorów przód i tył. W niedalekiej przyszłości myśli o sprzedaży auta i nie chce inwestować w topowe firmy. Szuka czegoś budżetowego, niezłej jakości i niezbyt drogie. Do amortyzatorów posiada sprężyny -30mm. Co możecie polecić? (najlepiej producent i kod żeby nie szukać) lub może ktoś z forum sprzedaje? Jak tak to proszę PW :)

Edytowane przez Bambr97

Opublikowano

Z najtańszych, które można by polecić teraz to chyba monroe zostaje, a typowo budżetowych o obniżonym skoku nie ma. Monroe występuje i komplet kupisz poniżej 700zł.

11 minut temu, Bambr97 napisał:

niezłej jakości i niezbyt drogie.

Nie istnieje coś takiego.

Opublikowano
Godzinę temu, przem8 napisał:

Z najtańszych, które można by polecić teraz to chyba monroe zostaje, a typowo budżetowych o obniżonym skoku nie ma. Monroe występuje i komplet kupisz poniżej 700zł.

Nie istnieje coś takiego.

No to może inaczej - ze średniej półki? Takie już istnieją xd?

Opublikowano
34 minuty temu, Bambr97 napisał:

No to może inaczej - ze średniej półki? Takie już istnieją xd?

Podałem wyżej. Z resztą sachs, trw w tym wydaniu to nie jest jakaś wyższa półka. Jakość zeszła na psy wszędzie. Nie wiem czy oszczędność 200zł na komplecie jest warta ponownego kosztu robocizny przy zakupie śmieciowych części, które po założeniu nie będą działać prawidłowo. Chytry 2x traci, a jak sprzedaje samochód to niech zostawi to dla przyszłego właściciela, no chyba że przeglądu nie przechodzi z tego powodu..

Opublikowano
3 minuty temu, przem8 napisał:

Podałem wyżej. Z resztą sachs, trw w tym wydaniu to nie jest jakaś wyższa półka. Jakość zeszła na psy wszędzie. Nie wiem czy oszczędność 200zł na komplecie jest warta ponownego kosztu robocizny przy zakupie śmieciowych części, które po założeniu nie będą działać prawidłowo. Chytry 2x traci, a jak sprzedaje samochód to niech zostawi to dla przyszłego właściciela, no chyba że przeglądu nie przechodzi z tego powodu..

Okej powiem co się dowiedziałem. Dzięki za pomoc;)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam kolegów

Może mi ktoś podpowiedzieć czy amorki kyb 341845 będą pasowały do zawiasu 1be

Opublikowano

Witam, Panowie mam zawiesze 1ba, wrzucilem nowe eibachy(pro-kit- czarne) i auto poszlo w dol, ale przydalo by sie troszke, aby poszlo do gory. Czy oprocz podkladek jest możliwość podniesc w inny sposób (najlepiej przod + tył)?

Edytowane przez kostek007

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Planuje wymienić amory w a4 b7 Avant i przejść z 1BA na 1BE + springi eibach -30mm. Wybór padł na Sachs, przód z tego co widziałem każdy poleca o nr-ach 558 297, a z tyłem jest różnie jedni wrzucają 312 784 lub 313 268. Czym te tylnie amory się różnią? Które będą najbliżej zbliżone do 1BE? Druga sprawa według katalogu te amorki są przeznaczone do A4 b6 i b7 ale w wersji cabrio. Ciężka sprawa..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.