Jump to content
IGNORED

[wuwua] Hej !

uczeszsie
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem A4B5 ze słusznym silnikiem i męskim napędem 1.8T Quattro. Polift.

Zaserwowałe Aczwórce drugie życie. W tej chwili auto ma już nowy kpl. rozrząd, sprzęgło, uszczelniacze, wysprzęglik, kpl. filtrów, nowe płyny, koła od S4, łańcuch rozrządu z napinaczem, wypacykowany i udrożniony smok oleju i zasilanie turbo, dwa wahacze, oryginalne sprężyny i masa innych eksploatacyjnych tematów. Wszystko wymyte, wyczyszczone, przygotowane na tysiące kilometrów bezawaryjnej eksploatacji ;)

Turbo w trakcie regeneracji. Póki co lipne K03. Jak auto zrobi trochę kilometrów, to wezmę się za kurację wzmacniającą.

Z racji tego, że jestem tu nowy, nie mogę nic sprzedać na forum.

Może ktoś w moim imieniu wrzuci ten link do działu sprzedam.

Sprężyny obniżające APEX.

Jestem fanem gleby, ale biorąc pod uwagę, że tym autem czasami musi mnie przeteleportować (%) moja lepsza połówka, to ta sprężyna nie jest najlepszym pomysłem.

Zresztą chyba już stary jestem i nie jara mnie jazda slalomem między dziurskami w naszych pięknych asfaltach.

Jak tylko auto zacznie samodzielnie jeździć, to na pewno wrzucę jakieś foty, bo piękna jest :)

Edited by wrclaguna

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...