Skocz do zawartości
IGNOROWANY

komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!


dawid_92

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci szczerze , że wielu pisze o nie pukaniu i stukaniu dając pozytywne opinie. Warto dokładnie sprawdzić gumy i sworzeń. U mnie całe zawieszenie jest pozrywane a nawet nie puknie. Dopiero na diagnostyce wyszło. Ten zawias jest tak napięty , że chyba sam z siebie niweluje stuki i luzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał MS'a sam wkładam msa jak któryś wahacz mi pada i nie mogę narzekać cały czas cisza w zawieszeniu, a jeżdżę po słabych drogach z mnóstwem nierówności i dołów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja kupilem deckerrmana za 620 zl i zobaczymy ile na nich pokrece jajk zrobie 20 tys to bede zadowolony bo koszty rozloze na 2 lata bo robie 10 000km rocznie to mnie to bedzie kosztowalo 310zl na rok to jeszcze mozna wytrzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem czy to kamoka bo nie mialem zadnych pudełek od nich i na wahaczach tez raczej nic nie pisze. wazne ze tanie i cisza juz dlugi dlugi czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem lemfordera, tanio nie było ale na jednym nie dokładnie zeszlifowali emblemat i zostało logo audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruville robi swoje wahacze. Emblematy są zarówno na samych wahaczach jak i sworzniach i gumkach sworzni. Nie wiem czy nie na tulejach tez.

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

chyba tylko opakowania :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w firmie z zupełnie innej branży ale mamy zlecenia na wyroby od dobrych firm, które tego nie produkują a chcą też mieć w sprzedaży, życzą sobie tylko aby folia, opakowanie produkt wszystko było z ich logo,dodam że w samym procesie absolutnie nic nie zmieniamy, efekt? Ten sam wyrób w innym opakowaniu znacznie droższy, chociaż nasz jest też jednym z droższych.Przeciętny klient jest nie świadomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już po waszych wypowiedziach mam dylemat. które wkońcu brać ? ;P czas niedługo zmieniać i nie wiem które brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co chcesz robić i ile wydac. Całość czy jeden ??

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kamoki sa w dobrej cenie .a jakosc ta sama co ms .2l wytrzymaja jesli kola i opony seryjne. Ja ze swojej strony teraz polecam tylko febi .2x mocniejsze sa od takich po 450-500zl a kosztuja 800zl po rabacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz MS ja zakładałem w pasku 2 lata śmiga i nic sie z nimi nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruville robi swoje wahacze. Emblematy są zarówno na samych wahaczach jak i sworzniach i gumkach sworzni. Nie wiem czy nie na tulejach tez.

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

chyba tylko opakowania :grin:

co opakowania? przeczytaj jeszcze raz to co napisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gumy to raczej jasne, że stukać nie będą i jedyna opcja na sprawdzenie to breszka. Można to zrobić samemu bez jazdy na diagnostykę.

Zapewniam cię, że wybite sworżnie stukają podczas jazdy. Problem może być z diagnozą który uszkodzony. Górne łatwo sprawdzić ruszając podniesionym kołem. Dolne to chyba tylko ich zdjęcie daje pewność, że są do wymiany.

Kamoki bym nie brał, bo marka sama w sobie to c**joza jakich mało. Zakladałem gumę przegubu to po 2 miesiącach w lecie pękla. Nie chcę mysleć jakie robią wahacze.

Sugeruję MS.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz nasuwa się pytanie ?? czy lepiej wydać więcej i to raz wymienic czy wydac dwa razy mniej i dwukrotnie wymienic ;) hahah

żart :)

ja wymieniłem w marcu tego roku i juz napiżdża mi, ale nie pamiętam jakiej to firmy było... :)

ale jestem zdania że najlepiej oryginał brac

w audi b4 wymieniłem lewą poduchę silnika na oryginał to 7 lat temu było i ojciec do tej pory jeździ :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz nasuwa się pytanie ?? czy lepiej wydać więcej i to raz wymienic czy wydac dwa razy mniej i dwukrotnie wymienic ;) hahah

żart :)

ja wymieniłem w marcu tego roku i juz napiżdża mi, ale nie pamiętam jakiej to firmy było... :)

ale jestem zdania że najlepiej oryginał brac

w audi b4 wymieniłem lewą poduchę silnika na oryginał to 7 lat temu było i ojciec do tej pory jeździ :)

pozdr

Dla dobra wszystkich sprawdź jakiej firmy wahacze założyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj MS, przy poprawnym montażu i odrobinie szczęścia przejeździsz na nich kilka lat.

Ja obecnie mam nalatane 62tys i w zawieszeniu cisza, tzn. ostatnio coś pukało ale okazało się że lewa sprężyna pękła. Przy okazji wymiany sprężyny sprawdziłem stan górnych wahaczy i swożnie sztywne:).

80tys powinnny wytrzymać a drogi po jakich sie poruszam, o zgrozo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...